DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #648652  autor: nawisher
 20 lip 2013, 13:10
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z prędkością internetu na moim telefonie (Samsung Wave 533). Zauwazyłem, że gdy siostra ma włączony laptop, wtedy internet jest strasznie powolny, strony wczytują się długo. Jednak wcześniej tego nie było, mimo że siostra również używała laptopa. Internet mam 20mb, na PC chodzi on bardzo dobrze, a włączony laptop nie wpływa na internet w komputerze, jedynie na telefonie. Prosiłbym o pomoc, nie mam pojęcia jak to rozwiązać, z Wi-Fi korzystam bardoz często. Jestem prawie pewny, że to wina włączonego laptopa, bo gdy tylko siostra go wyłączy - internet w telefonie wraca do normy i wszystko chodzi bardzo dobrze.

 #648660  autor: user_delete34
 20 lip 2013, 13:53
nawisher, sprawdź, czy na routerze nie masz włączonych przydziałów pasma do adresów MAC kart sieciowych w poszczególnych urządzeniach. Tylko, samo to by się nie skonfigurowało, ale może są priorytety jakieś?

U mnie ta funkcja ma nazwę "Bandwidth Control", a żeby wejść - z poziomu przeglądarki trzeba wystukać adres 192.168.1.1

 #648738  autor: wook
 20 lip 2013, 21:42
komputer jest podłączony po kablu? Jaki router?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #648816  autor: nawisher
 21 lip 2013, 09:56
wook pisze:komputer jest podłączony po kablu? Jaki router?
Tak, komputer jest podłączony przez kabel, mam podać model routera? Jeżeli tak to TL-WR340G.