DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #650714  autor: wucash80
 28 lip 2013, 14:00
Tak żeby był transfer w miare dobry minimum 10-15 mb?
Jestem z Bielska-Białej. Co sądzicie o Netii?

 #650723  autor: amigo007
 28 lip 2013, 14:51
Mam netie, polecam. Zero problemów. Oczywiście wszystko zależy od warunków technicznych tam gdzie mieszkasz. A czy weźmiesz netie, neostrade, orange freedom, era internet stacjonarny, czy np. multimo. To wszystko to będzie działało tak samo. To idzie po tych samych kablach. Może też się okazać, że będziesz miał warunki na mniej niż 10mbit. Ale jak np. grasz online, to i tak dużo lepiej brać stacjonarny niż mobilny. Jest dużo stabilniejszy.

 #650727  autor: Luks
 28 lip 2013, 15:15
Sprawdź sobie czy czasem nie masz dostępu do internetu po Dialogu(dzisiejsza netia - nie musiałbyś płacić za utrzymanie łącza) lub ewentualnie LLU.
Na os. Kopernika mają j/w plus jeszcze Vectrę. Na beskidzkim mieli kiedyś jeszcze jakąś lokalną kablówkę.
Wszystko zależy od lokalizacji.

 #651160  autor: medion
 30 lip 2013, 12:08
Od samego początku mam internet z multimedii, ani razu nie zdarzyła im się awaria ani żadna przerwa w dostarczaniu internetu, także jestem zadowolony i polecam.

Buty męskie magley.pl

 #651182  autor: shadowman333
 30 lip 2013, 13:29
amigo007 pisze:czy weźmiesz netie, neostrade, orange freedom, era internet stacjonarny, czy np. multimo. To wszystko to będzie działało tak samo.
Nie zgadzam się z tym. Różnica np będzie bardzo odczuwalna jeśli ktoś ogląda dużo filmów na YouTube. Netia ma serwery buforujące i z YT nie ma problemów, natomiast na Neostradzie jest masakra. Często filmy w 360p potrafią się zacinać na 20mb łączu. Przez jakiś czas była poprawa, ale ostatnio widzę, że problemy powracają.

 #651805  autor: MaciejM
 01 sie 2013, 21:54
Orange nic nie robi w kwestii buforowania filmów z Youtube. Ten sam problem jest w neostradzie adsl, dsl, vdsl. Nawet dotyczy internetu mobilnego w Orange.

Przykładowo masz VDSLa do 80 mb/s. Na speedtestach wychodzi Ci jakieś 70 mb/s z hakiem, a z youtube buforuje się z marną prędkością 1 mb/s

Wszystko dobre co nie neostrada :mrgreen: