DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #723811  autor: mikkel
 09 cze 2014, 09:22
Witam,
Jak w temacie. Jeśli ktoś już korzysta z tej oferty i przeskoczy na "lejek" to proszę napisać czy to faktycznie jest bez limitu czy "jednak" i ile udało się naciągnąć danych.

 #724288  autor: Ruben
 10 cze 2014, 20:04
W związku z szumem jaki wywołała ta oferta Polsatu i Plusa postanowiłem trochę powęszyć przy temacie.
Przeszedłem się po kilku salonach i rozmawiałem przed chwila z konsultantem z telesprzedaży i wszyscy twierdzą, że pakiet podstawowy jest do wykorzystania w innych technologiach niż LTE czyli transmisja w LTE nie pomniejsza tego pakietu. Trochę wydaje się to dziwne ale rzeczywiście z regulaminu tak wynika. Chyba, że maja błąd w regulaminie?
Czy ktoś już sprawdzał jak to jest?

 #724301  autor: muchakk
 10 cze 2014, 20:30
Pobrane dane w LTE pomniejszają pakiet podstawowy... ;-)

Mam Power LTE od wczoraj i jestem zadowolony. Mam nadzieje, że juz tak zostanie.

 #724309  autor: patrix-83
 10 cze 2014, 20:55
A ile wynosi opłata aktywacyjna dla nowych taryf POWER LTE w Plusie???
Bo w regulaminach nie ma o tym wzmianki.

Podrzućcie linka gdzie jest napisane info o opłacie aktywacyjnej.

 #724311  autor: KC-KARLOS
 10 cze 2014, 21:03
Patryk83żółwik, 9 zł, jeśli weźmiesz w opcji TESTUJ na 7 dni.
W innym wypadku aktywacja kosztuje 29 zł.

http://internet.plus.pl/documents/59602 ... terem_24_m

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #724314  autor: muchakk
 10 cze 2014, 21:11
Karlos20 pisze:Patryk83żółwik, 9 zł, jeśli weźmiesz w opcji TESTUJ na 7 dni.
W innym wypadku aktywacja kosztuje 29 zł.
Aktywacja i test usługi PowerLTE jest droższa i wynosi 29zł brutto. 9zł dotyczy standardowej oferty z limitem.

 #724320  autor: mikkel
 10 cze 2014, 21:14
Ruben pisze:pakiet podstawowy jest do wykorzystania w innych technologiach niż LTE czyli transmisja w LTE nie pomniejsza tego pakietu. Trochę wydaje się to dziwne ale rzeczywiście z regulaminu tak wynika.
To by było bez sensu bo jeśli ktoś korzysta tylko z LTE to nigdy nie nałożą mu lejka nawet w ten najniższej taryfie power. Z drugiej strony dla ludzi byłby mega wypas.
Przypuszczam że niektórzy powiedzą co tylko taki klient chce usłyszeć byle podpisał cyrograf :evil:
Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało za 2, 3 miesiące. Do tego czasu napewno znajdą się tacy co to przetestują tak jak plejowe 200GB. Ludzie się chwalą że wyciągają ponad 300GB i nie mają lejka.

 #724321  autor: KC-KARLOS
 10 cze 2014, 21:16
muchakk,
Testuj Internet LTE bez zobowiązań. Testuj LTE i HSPA+ z modemem lub routerem przez 7 dni bez żadnych zobowiązań. Jeśli zrezygnujesz, zwrócimy Ci wszyskie koszty oprócz opłaty aktywacyjnej (9 zł). Przez pierwsze 30 dni abonament wyniesie 0 zł.
To info ze strony Plusa.
http://internet.plus.pl/indywidualni/ab ... wi-klienci
Rozwiń opcje "szczegóły oferty".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #724322  autor: muchakk
 10 cze 2014, 21:17
Karlos20 na stronie jest błąd. 9zł dotyczy tylko oferty z limitem. Test usługi PowerLTE to koszt 29zł wiem bo sam brałem test ;-). System nie puszcza umowy z aktywacją 9zl

 #724334  autor: Ruben
 10 cze 2014, 21:28
mikkel pisze:Przypuszczam że niektórzy powiedzą co tylko taki klient chce usłyszeć byle podpisał cyrograf
W tym przypadku bardziej wynika to z tego, że oferta jest od niedawna i jednak przełomowa na polskim rynku. Jeden konsultant nie ukrywał, że sami jeszcze wszystkiego nie wiedzą i muszą się dopytywać u koordynatorów.
Jakieś limity, po których lejek jest zakładany powinny jednak być ponieważ obawiam się, że niektórzy "no limit" rozumieją zbyt dosłownie i przy tej cenie usługi szybko mogłyby pojawić się problemy z przepustowością. ;) Mimo wszystko trzeba przyznać, że oferta udała się Plusowi.

 #724340  autor: KC-KARLOS
 10 cze 2014, 21:33
Błąd na stronie, który zdezorientuje osoby, które chcą się przekonać, jak działa net z Plusa z terminalem. Oferta bez wątpienia jest dobra, lecz operator jak każdy inny, wprowadza błędne informacje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #724896  autor: david4nal
 13 cze 2014, 10:31
Podobno w regulaminie (punkt 8) jest klauzula dająca Plusowi możliwość przycięcia prędkości w LTE do 32 kbit/s bez podania przyczyny. Tak więc najwyraźniej limity są tylko zależeć będą od widzi mi się operatora.

 #724906  autor: zygikuleczka
 13 cze 2014, 11:15
Przycięcie prędkości jest do lejka 32 jeśli chodzi o zasięg 3g a lte albo do 10 megsów albo 20 -w zależności od pakietu.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #724919  autor: david4nal
 13 cze 2014, 12:25
Nie o to chodzi.
Zgodnie z rosnącym zużyciem danych przez abonenta, Polkomtel zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów
technicznych transmisji danych w ramach usługi „LTE bez limitu” z zachowaniem różnic między klasami wskazanymi w
lit. a, w tym obniżenie prędkości transmisji danych do 32 kb/s
Punkt 8b regulaminu.
Z tego wynika, że Polkomtel zastrzega sobie możliwość obniżenia prędkości kiedy zechce.
Więcej na ten temat ludzie piszą na forum plusa link

 #724930  autor: mikkel
 13 cze 2014, 12:51
Czyli morał, jak narazie, jest taki że internet bez limitu jest z limitem nawet po LTE. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała za kilka miesięcy jak isę ustabilizuje.

 #725170  autor: Vieslav
 14 cze 2014, 13:23
Czy ktoś z użytkowników jest w stanie napisać coś na temat możliwości zastąpienia neostrady internetem od Plusa? Mam trzy nadajniki LTE w odległości ok. 14km każdy (według mapki Plusa moja miejscowość nie jest w zasięgu, ale okoliczne oddalone o 5km już tak, czyli antena na dachu musi być). Średnie zużycie danych będzie na poziomie 60GB miesięcznie.

 #725173  autor: user_delete34
 14 cze 2014, 13:33
Nie da się na 14 km. Nawet w stabilnym LTE zapomnij o tym. Zmienią nachylenie wiązki i z anteną będziesz bez sygnału, a w HSPA+ masz limit z lejkiem 32 kbps.
Poza tym, mapki to mapki. I tam może sygnału nie być.
W 60 GB nie powinni w LTE przyciąć do 32 kbps.

 #730277  autor: grzegorz0plonka
 04 lip 2014, 22:16
Minęło już miesiąc czasu od oferty nielimitowanie lte. Nabraliście doświadczenia jak to wygląda LTE bez limity? Czy ktoś udał się nadużył ponad 300 Gb bez lejek? Szkoda tutaj nie piszcie.

 #730280  autor: user_delete34
 04 lip 2014, 22:18
grzegorz0plonka pisze:Szkoda tutaj nie piszcie.
Jest od tego jeszcze co najmniej jeden wątek, w którym odpowiedzi (chyba i Twoje?) są.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2014, 22:42 przez user_delete34, łącznie zmieniany 2 razy.

 #730294  autor: grzegorz0plonka
 04 lip 2014, 22:40
Tak, aby więcej odpowiadali opinie o nieemitowane np. CP. W plusie kiepsko wypada, bo zakładają lejek w LTE. Po za tym regulamin nie jasne opisuje.