DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #756935  autor: emerson
 19 paź 2014, 10:55
Może ktoś z Was się orientuje czy taka operacja jest możliwa, bo na infoliniach Orange mam tyle odpowiedzi co odbierających telefon...
Otóż obecnie posiadam telefon+Neostradę. Czy istnieje możliwość cesji wszystkiego i po cesji zmiana numeru na numer z innej sieci, który posiada osoba na którą byłaby cesja.
Najprościej mówiąc osoba ta chciałaby po cesji mieć swój numer, który obecnie jest w innej sieci i chciałaby zamienić obecny numer na przenoszony. Taka trochę dziwna operacja :)

Albo czy po rezygnacji z telefonu i zostawieniu samej Neostrady będzie możliwość dodania numeru czyli założeniu telefonu od nowa, ale z przeniesionym numerem?

 #756958  autor: mn9
 19 paź 2014, 11:52
Tak po rezygnacji z telefonu będziesz mógł założyć sobie jeszcze raz ten telefon tylko pamiętaj że jak zrezygnujesz to doliczą ci za utrzymanie łącza(29,24zl) cesja ogólnie jest możliwa ale raczej zmiana numeru nie ;)
p.s a skąd będzie ten numer przenoszony ?

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png

 #756968  autor: emerson
 19 paź 2014, 12:13
O utrzymaniu łącza wiem, ale będzie to robione w miarę szybko więc mi nie przeszkadza :) Numer będzie migrowany z T-Mobile

 #759371  autor: Orange Ekspert
 30 paź 2014, 10:12
Jeśli na docelowy numer jest podpisana osobna umowa u innego operatora to nie ma takiej możliwości.