DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #772602  autor: karoo
 23 gru 2014, 22:49
Witam serdecznie!
2 lutego kończy mi się umowa na Neostradę 10MB/s. W Orange mam również telefon stacjonarny- umowa bezterminowa. Oferta na przedłużenie jest kiepska i planuje zmienić dostawce.

W Orange płacę ok 80 zł za internet 10MB/s i telefon z 15 minutami na stacjonarne, a w Netii w ofercie łączonej za 69 zł miałbym internet 50mb/s oraz telefon z 200 minutami do wszystkich.

Chciałbym się Was poradzić jak sprawnie to wszystko załatwić?
-mam wypowiedzieć umowę na Neostradę?
-przenieść numer stacjonarny do Netii i podpisać umowę na internet?

Będą jakieś dodatkowe opłaty za utrzymanie łacza itd?
 #772610  autor: aizo
 23 gru 2014, 23:39
karoo pisze:ędą jakieś dodatkowe opłaty za utrzymanie łacza itd?
Jeśli masz opcje z telefonem to jest bez opłat.
Chciałbym się Was poradzić jak sprawnie to wszystko załatwić?
-mam wypowiedzieć umowę na Neostradę?
-przenieść numer stacjonarny do Netii i podpisać umowę na internet?
Jak masz bezterminówkę wszystko Netia może załatwić

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #772644  autor: tyre23
 24 gru 2014, 10:15
karoo pisze:a w Netii w ofercie łączonej za 69 zł miałbym internet 50mb/s oraz telefon z 200 minutami do wszystkich.
Dzwoniłeś i dostałeś taką ofertę na infolinii Netii?
Musisz być w zasięgu sieci własnej Netii, żeby dostać taką ofertę.
Jeżeli chodzi o kable Orange to ani na BSA, ani na LLU, takiej oferty nie ma.
 #772680  autor: karoo
 24 gru 2014, 15:30
Umowę bezterminową mam tylko na telefon. Neostradę zwiąłem 24 m i umowa kończy się 2 lutego. akim przypadku mam wysłać wypowiedzenie Orange, czy Netia sama się tym zajmie?

Racja w przypadku LLU- nie 69, ale 79 zł.
 #772709  autor: Maniek99
 24 gru 2014, 20:14
@karoo
Netia załatwi, choć czasu trochę mało (dobrze by było zamówić z 1,5m-c przed końcem).
Upewnij się na wszelki wypadek kiedy najpóźniej możesz wypowiedzieć umowę na NEO, żeby się przypadkiem nie przedłużyła
 #773542  autor: karoo
 29 gru 2014, 13:03
Zadzwoniłem jeszcze raz i jednak jest troszkę drożej. Nie mam jednak LLU i Netia proponuje:

-Internet 20MB/s + 200 minut do wszystkich za 84,90 (BSA)

Czy w orange poza taryfami na ich stronie są jeszcze jakieś inne? Wystarczyłby mi net 20mb/s + 100 minut do wszystkich(telefon normalny, nie voip) za ok 80-90 zł.

ps.Jak działa Netia na BSU Orange? Moje łącze obsłuży max 40mb
 #773555  autor: Maniek99
 29 gru 2014, 13:32
@karoo
Dla uciekających TP ma jakiś tam ochłap do tego abo za 32zł w stylu 30min przez pół roku , także d@@y nie urywa. Na wiele więcej nie licz.

Ja mam BSA i jest ok, na krótkich liniach niema się czego bać.
Choć VDSL-a może być ciężko u nich zamówić.