DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #143838  autor: D_a_r_o
 20 sty 2007, 22:56
Witam mam problem :( z zatyczką od gniazda ładowania baterii w instrukcji na zdjęciu widać jak jest otwierana do góry, ta w moim telefonie stawia duży opór gdy ją ciągnę do góry a ja nie chce jej urwać więc otwieram przekrzywiając ją w bok dokładnie w prawo, po tym nie można położyć telefonu na płaskim podłożu bo wadzi może się urwać. A co się stanie gdy włoże telefon do kieszeni z podpiętym zestawem słuchawkowym czy ta zatyczka się nie urwie podczas chodzenia albo siadania... z góry dziękuje za odpowiedź

 #144049  autor: Neutrine Ray
 21 sty 2007, 13:42
Tym ze stawia duzy opror sie nie przejmuj, nie urwiesz jej otwioerajac do gory, po prostu podwaz ja i pwoinna wysjsc, kilka razy poproubujesz i sie nauczysz. Jeszcze nie spotkalem zeby ta zatyczna sprawiala jakikolwiek problem.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #144193  autor: D_a_r_o
 21 sty 2007, 18:31
Dzięki po odciągnięciu mocno do góry zobaczyłem że trzyma się na gumowym zawiasku :lol: