DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #73819  autor: karool
 15 maja 2006, 08:50
witam
mam takie pytanie kiedyś spotkałem się z takim tematem, dotyczył on błędu w oprogramowaniu które bardzo szybko zużywało baterie. i wydaje mi się ze cos takiego wystąpiło u mnie. naładowałem telefon ok. 22 a rano o 7 był wyłączony, wszelkie próby włączenia kończyły się komunikatem bateria rozładowana, jedyne co mi pozostało to podłączenie go ponownie do ładowarki.
jaka może być tego przyczyna ?? spotkał się juz ktoś kiedyś z czymś takim ??
Ostatnio zmieniony 15 maja 2006, 16:29 przez karool, łącznie zmieniany 1 raz.

 #73826  autor: biker48
 15 maja 2006, 10:58
postaraj sie zmienic soft w telefonie, faktycznie jest tak ze bledny soft moze powodowac szybsz wyczerpanie baterii, sprawdz tez czy nie masz BT wlaczonego, on tez powoduje wiekszy pobor mocy, generalnie poszperaj po telefonie czy nie masz powlaczanych jakis bajerow :)

dzbanom mówimy STOP!

 #73867  autor: Neutrine Ray
 15 maja 2006, 16:49
1. Jaki masz soft ew telefonie? Wybierz na klawiaturze *#1234# zeby sprawdzic.
2. Od jak dawna masz telefon? Jesli od niedawna a zakupiles go jako nieuzywany, prawdopodobnie bateria ma wade fabryczna, nawet na uszkodzonym sofcie, aku powinien trzymac (nieuzywany jak sadze po porach testu ;) dluzej niz 9h. Proponuje udac sie do serwisu.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #73968  autor: karool
 15 maja 2006, 21:43
1. sotf to D600XDEJ5 tel mam od 3-4 miesiecy wczesniej sprawowal sie bez zarzutu, dopiero niedawno zaczely dziac sie takie cuda. i dlatego tak sie zdziwilem.
2. na gwarancje nie zaniose bo sprowadzilem go z angli.

myslalem tez nad zakupem nowej bateri np. 1250 mAh.
ostateczny test nastapi dzisiaj laduje do oporu a potem zobaczymy jak dlugo wytrzyma.

 #73969  autor: Neutrine Ray
 15 maja 2006, 21:47
No to pad baterii na 95%, ja tez zauwazylem spadek zywotnosci mojej, po podobnym czasie (choc nie az taki spadek ;)) Pojdz do serwisu oni sprawdza akku. Jak juz sie przymierzasz do kupna to bierz najmocniejsza wersje, na dzien dzisiejszy 2000mAh na niemieckim ebay-u. (Allegro 1500mAh)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #73978  autor: karool
 15 maja 2006, 22:09
kupie ta co jest dostepna w polsce.

moze i zeczywiscie bo dziennie piluje wsumie nieraz po 1-2h. dziennie.