DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #258142  autor: Jermin
 24 mar 2008, 22:24
Telefon tragedia. Oprogramowanie Plusa. 1. W żaden sposób nie można połączyć z komputerem. Oryginalny kabel USB, oryginalne oprogramowanie ze strony producenta (Samsung PC Studio 3), zainstalowane sterowniki, włączone koncentratory USB. Zero połączenia. Z resztą czytając na różnych forach ten problem ma wielu użytkowników. 2. Nie wysyła plików na adresy e-mail bez użycia poczty e-mail (pokazuje komunikat: błąd wysyłki). Chodzi mi o opcję, w której otrzymujący maila w adresie nadawcy ma mój numer telefonu a nie mój adres mailowy. 3. Skrzynka e-mail wysyła maile, natomiast ich nie odbiera, komunikat: błąd DNS. 4. Nie otwiera plików przysłanych bluetoothem, komunikat, że nie rozpoznaje jakichś znaków, czy co. 5. Nie wysyła sygnału informującego o znajdowaniu się w Strefie Plus. Nawet konsultanci operatora nie mogli sobie z tym poradzić.
Dziwię się informatykom dopuszczającym takiego softa do użytku. W zasadzie telefon służy tylko do nawiązywania i odbierania rozmów. Miałem przedtem Nokię 6020, nie miałem żadnych roblemów z opisanymi powyżej dostępnymi w tym modelu funkcjami. Nawet wysłanie zwykłego SMSa wymaga znacznie więcej operacji klawiszami niż w Nokii. Ponadto włączenie polskich znaków ogranicza pojemność SMSa do śmiesznej ilości liter. Nie wspominajac o bardzo słabiutkiej baterii. Szkoda, że kupiłem do niego kartę pamięci bo i tak nic na nią nie wgram. Ot, taki sobie przereklamowany telefonik za złotówkę. Z drugiej strony operator powinien postarać się o lepszego softa. Brak sygnału Strefa Plus to ewidentny błąd oprogramowania. Po prostu nie rozpoznaje jakiegoś kodu.

AXX

 #258215  autor: kowcio
 25 mar 2008, 12:56
masz gwarancje? reklamuj do skutku..
opowiedz to wszystko, powiedz że soft się sypie i tyle...
Pozdrawiam :D