DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #142668  autor: Rokko
 18 sty 2007, 09:43
Trafila mi sie ta zabawka na te 3 miesiace. zapraszam innych testerow do wymiany pogladow na temat telefonu.Oczywiscie innych uzytkownikow, ktorzy kupili na wolnym rynku rowniez.

 #142688  autor: gomez1982
 18 sty 2007, 10:43
Rokko na razie to do mnie dzownili i sądząc po tym jakich odpowiedzi udzieliłem to nie załapie się na testy ale jak możesz to napisz jak się telefon sprawuję może porób jakieś fotki tym telefonem i zamieść.

 #142710  autor: Rokko
 18 sty 2007, 12:14
postaram sie, na razie bawilem sie sciaganiem muzyki z netu. Udostepnili za darmo. Na 3G calkiem przyzwoity transfer. zdjecia porobie, ale nie umiem zamieszczac - moge pusic mailem i niech ktos zamiesci. Moim zdaniem zdjecia kiepskie - no ale jeszcze nie zgryzlem wszystkich funkcji aparatu - a jest ioch troszku. Wszystkim podoba sie jego wyglad to ze jest cienki no i waga. pol dnia uzywania - dosyc intensywnego i bateria trzyma sie.zobaczymy.

 #142711  autor: gomez1982
 18 sty 2007, 12:19
Rokko a sprawdzałeś czy telefon ma sim-locka?Bo jestem tego ciekaw czy zakładają je na swoje telefony.

 #142736  autor: Rokko
 18 sty 2007, 14:15
Sprawdzilem - karty Plusa nie lyknal.

 #142865  autor: enzo
 18 sty 2007, 19:42
maja simlocki i na razie trudno je zdjac poniewaz nie ma nigdzie w ofercie jeszcze tych telefonow :/ Dobra rzecza jest to ze jak przelozysz karte P4 do innego telefonu to przychodza smsy konfiguracyjne :)

 #142969  autor: gomez1982
 18 sty 2007, 23:04
Ale to przecież samsunga z nich się łatwo zdejmuje sim-locka więc może nie będzie to takie ciężkie jak się wydaje.

 #142999  autor: Rokko
 19 sty 2007, 08:23
Na razie nie bede z tym kombinowal. Ostatnio mam za soba troche uzywania mp3. Dzialaja przyzwoicie, ale jakas mala korekcja dzwieku by sie przydala. Ogolnie i na stereo i zestawie dziala niezle. testuje dalej
no mam tez za soba pierwsza wideokonferencje. Dziala dobrze. NIgdy nie stosowalem tej metody rozmowy.nie wiedzialem ze to jest jak z CB, czyli jeden mowi to drugi slucha.Znajomy mial N 70 w Orange.

 #143575  autor: Irek
 20 sty 2007, 16:28
enzo pisze:maja simlocki i na razie trudno je zdjac poniewaz nie ma nigdzie w ofercie jeszcze tych telefonow :/ Dobra rzecza jest to ze jak przelozysz karte P4 do innego telefonu to przychodza smsy konfiguracyjne
Znaczy jakie dokładnie. Możesz zacytować?

"And one more thing..."

 #143662  autor: Rokko
 20 sty 2007, 18:24
jezeli chodzi i kody konfiguracyjne, to ja nie dam rady bo drugi fon mam z blokada na Plusa.

 #143827  autor: Prometo
 20 sty 2007, 22:45
Mam takie pytanie.
Co P4 zrobi z tymi telefonami po zakończeniu testów?

 #143929  autor: Dreed
 21 sty 2007, 11:14
Prometo pisze:Mam takie pytanie.
Co P4 zrobi z tymi telefonami po zakończeniu testów?
wystawi na allegro.
:mrgreen:

www.Ngage.pl

 #144295  autor: Rokko
 21 sty 2007, 21:32
Prometo pisze:Mam takie pytanie.
Co P4 zrobi z tymi telefonami po zakończeniu testów?
zakladam, ze bardzo usilnie beda chcieli nam je wcisnac na przedluzenie umowy. W regulaminie jest napisane, ze w promocyjnej cenie beda nam je odsprzedawac wraz z podpisaniem umowy.

 #144835  autor: RadkoR
 23 sty 2007, 11:34
Rokko pisze:zakladam, ze bardzo usilnie beda chcieli nam je wcisnac na przedluzenie umowy. W regulaminie jest napisane, ze w promocyjnej cenie beda nam je odsprzedawac wraz z podpisaniem umowy.
A ja z chęcią go od nich odkupię, bo bardzo mi się spodobał. Po całym wczorajszym wieczorze zabawy z nim, oceniam go bardzo pozytywnie. Pozytywniej niż Motorolę V3xx.

[ Dodano: 2007-01-25, 09:51 ]
Pojawiło się oficjanle info nt. Z370 na polskiej stronie Samsunga: KLIK! :)
Jak widać fonik jest dostępny też w kolorze srebrnym, jedak moim zdaniem, lepiej do niego pasuje czasrny kolor.

Moderator Globalny forum Android.com.pl

 #153188  autor: yo!
 14 lut 2007, 12:08
bardzo fajny telefon. wygodny w użyciu i bardzo poręczny. korzystanie jest intuicyjne. no i oczywiście ładny.

a teraz kilka wad:

mnie się bardzo podobają zdjęcia. szkoda że jak się chce robić serię zdjęć to drastycznie zmniejsza rozdzielczość.

wtopą jest jak dla mnie że korzystając z odtwarzacza mp3 nie da się robić nic innego.

i brak radia...

oczywiście przestawienie się z pisania na nokii na samsunga przysparza trochę problemów

do netu przydałby się większy ekran

szkoda że nie wszystkie przyciski są konfigurowalne

fear ends
when yo! comes

 #153195  autor: szmigier
 14 lut 2007, 13:36
Chwilowo (a moze i dluzej) jestem w posiadaniu tego phona i chcialbym przekazac, ze najgorszym mankamentem tego modelu jest niestety bateria, a na drugim miejscu maly wyswietlacz. Bateria przy srednim dziennym uzytkowaniu telefonu (np. 5 polaczen po 2 min., 5 sms, 2 mms, i ok. 1h w internecie, 15 min. sluchania mp3) nie wytrzymuje doby. Ładujac wieczorem telefon - nastepnego dnia po poludniu musze go znowu podlaczac do sieci. Moim zdaniem katastrofa. Jesli chodzi o multimedia to rzeczywiscie jest tu troche tego, aparat 2 mpxl., (bez lampy jak np. w SE - zdjecia w pomieszczeniu niebardzo wychodza), wideorozmowy-3G (jeszcze nie testowalem bo mieszkam poza zasiegiem 3G), odtwarzacz muzyczny (szkoda ze nie ma opcji minimalizacji, dosc cicho z glosnika), filmy przypuscmy sredniej jakosci.
Jak na kombajn multimedialny 3G wyswietlacz pozostawia wiele do zyczenia oraz klawisze nie dla chlopa...
Pozdrawiam testerow...

 #154987  autor: Rokko
 19 lut 2007, 20:02
podstawowa wada tego telefonu jest to ze nie mozna robic kilku rzeczy na raz - czyli np sluchac muzyki i wysylac smsow

 #164726  autor: piotras
 22 mar 2007, 08:12
Mam okazje kupić ten telefon i chciałem się dowiedzieć czy naprawdę się tak grzeje podczas rozmowy jak jest to opisane na innych forach? Czy soft jest w miare stabilny czy zalicza zwiechy? No i co z tą baterią? Ile wytrzymuje bez bawienia się mp3/aparatem itp, powiedzmy kilka minut rozmowy i kilka smsów dziennie.

Pozdro

 #164740  autor: gomez1982
 22 mar 2007, 09:40
Grzeje się tak że po 30 minutach możesz nim wodę podgrzewać.A bateria trochę gadając trochę pisząc i jeszcze dorzućmy powiedzmy inne działania 2-3 dni to będzie maximum.Ogólnie ja Ci tego telefonu nie polecam za jego cenę możesz kupić o wiele lepszy telefon na allegro.

 #164744  autor: piotras
 22 mar 2007, 09:57
Np jaki? Mam okazje kupić go od testera za 450zł. Pokaż mi drugi telefon który będę mógł dostać w tej cenie z tymi funkcjami (i kartą pamięci), który normalnie wygląda (apropo tego siemensa sgx coś tam). Całe szczęście nie rozmawiam przeważnie dłużej niż 30min ;-) a pozostałe jego wady o których przeczytałem jakoś mi nie przeszkadzają.