DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #869671  autor: gucio6
 05 cze 2016, 19:56
Witam. Mam pewien problem z moim telefonem. Nabyłem go 3 miesiące nowego z sieci T-Mobile. 2 miesiace temu zauważyłem na białym tle jeszcze bielszą plamkę, a kilka dni temu zrobiła się jeszcze jedna podobna biała plamka. W zasadzie na białym tle jest to najbardziej widoczne, i nie jest to wina folii na wyświetlaczu. O ile jedna plamka jeszcze się zbytnio nie rzucała w oczy i nie przeszkadzała, to dwie są już łatwo zauważalne.

Dodam że żona ma taki sam telefon który dostała tydzień po moim, jej telefon ma oryginalną folie na ekranie, natomiast z moim telefonem była taka historia, że zaraz po odebraniu nowego telefonu pojechałem do serwisu żeby kupić sobie szybkę hartowaną, i sprawa dziwna bo gość który sprzedawał te szybki chciał mi ją nakleić jednak się nie dało, bo właśnie mniej wiecej w tym rejonie co są teraz te dwie plamki powstawała na tej szybce podobnej wielkości bombelek powietrza, próbował nakleić 2 szybki z każdą było to samo.

Prosze powiedzieć czy serwis Huawei uzna mi to jeśli oddam telefon na gwarancje, i jak w ogóle wygląda serwis Huawei? Ile się czeka, jak podchodzą do sprawy itp.??