DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #783775  autor: Chemicalifornia
 10 lut 2015, 01:34
To było pytanie retoryczne.
No ale jeżeli odpowiedziałeś, to ja Tobie też odpowiem - też jest sens "pchać się" w iP.
Kiedy ludzie zrozumieją, że to co im się podoba nie musi się podobać komuś innemu... i że to inne nie jest od razu pozbawione sensu/złe/g.wniane/...
Ale ok... Mnie np. nie bawi wybieranie tego samego w różnym opakowaniu z różnym znaczkiem, bo wybór jest analogiczny do wyboru auta ze stajni GM w latach 90tych - niby różne znaczki i blachy, ale auta w danej klasie i tak nie różniły się...

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #783784  autor: Dziedzic Pruski
 10 lut 2015, 07:22
Ze starymi iPhonami ważna jest wersja systemu.
Obecnie wygląda to tak:
iPhone 4 warto jeśli ma IOS 6 - będzie chodził szybko. Na IOS 7 będzie wolny, chyba że ktoś używa głównie do dzwonienia to OK. Dobra bateria (możliwy tydzień jeśli wyłączyć lokalizację, 3G, BT).
iPhone 4s chodzi szybko na IOS7, na IOS 8 podobno tragedia. Dobra bateria, jak w poprzedniku.
iPhone 5 i 5c chodzą dobrze na IOS8. Za mała bateria. Wystarczy jeśli ktoś tylko dzwoni. Do aktywnego używania trzeba nosić ładowarkę.
iPhone 5s chodzi szybko na IOS8. Za mała bateria jak wyżej.
iPhone 6 i 6+ będzie chodził szybko pewnie także na IOS9. Bardzo dobra bateria, lepsza jak iPhone 4.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular
 #788008  autor: Gitarka
 01 mar 2015, 21:08
A długo go masz? od początku ci mało trzyma? Ile ci trzyma? Jak dużo korzystasz?
Bo może wystarczy baterie nowa zakupić?
Ja kiedyś tak miałam, że ładowałam telefon po pare minut, bo sie spieszyłam, nigdy do końca. Nigdy też nie czekałam aż się cała wyczerpie tylko doładowywałam na szybko gdziekolwiek. Musiałam nową baterie zakupić, teraz wszystkiego pilnuje, zeby sytuacja się nie powtórzyła.
Ewentualnie możesz podejść gdzies jak masz blisko do salonu ispota lub jak masz daleko zadzwonić, chętnie doradzą, sama korzystałam wiec wiem.