DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 56 z 59
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
 #1175002  autor: Remington
 13 lip 2024, 15:06
Sam nie wiem, mój kolega Białorusin dokładnie tak mówi jak ten pisze. Za „romaning” @wiertolot miał zwracaną uwagę.

Btw. osobnik, o którym poprzednio wspomniałem miał też ciekawą teorię na Twój temat - widział w Tobie alter ego red. Anny vel @Xyrcon.
 #1175004  autor: babciagienia1p
 13 lip 2024, 15:26
@Remington
Ależ dokładnie tak to wygląda.

Wszystkie polskie mniejszości potrafią pięknie mówić swoimi gwarami i jednocześnie hochpolszczyzną. Kurpie, Kaszubi, Ślązacy. Nawet Lublin, Krakusów i Pyry da się rozpoznać. O Warszawie już nie wspomnę (casus...). Gorzej z ziemiami wyzyskanymi, bo tam jest mieszanka, aczkolwiek województwo tarnopolskie i wileńskie też da się (jeszcze) tam usłyszeć.

Aaa! Ja nawet potrafię rozpoznać gwarę łódzką! To dopiero historia...
Może stąd @24bis24 kojarzył mnie z pewną redaktorką (ostatnio się skiepściła..).

Wracając do meritum, Paleszucy to ludzie tutejsi. Im było wsio jednako czy była Polska, car czy inna swołocz. Chcieli żyć po swojemu.
Remington pisze:
13 lip 2024, 15:06
...Za „romaning” @wiertolot miał zwracaną uwagę.
Z tym odpuść. Określenie stało się kultowe i od teraz wszyscy powinni go używać.

-------------Edycja_1------------
Paleszucy to nie Białorusini. Jak zaczniesz badać na kozetce, wyjdzie Ci, że oni są TUTEJSI. Nie można ich zakwalifikować do Białorusinów, Polaków czy Ukraińców. Takie przyporządkowania nie mają sensu.
 #1176325  autor: Remington
 04 sie 2024, 17:18
Ciupaga pisze:
04 sie 2024, 16:47
1) dlaczego usuwane są posty beż żadnej informacji zwrotnej, że zostały usunięte

Forum nie posiada funkcjonalności takich powiadomień.

Ciupaga pisze:
04 sie 2024, 16:47
2) dlaczego usuwacie post w temacie orange z darmowym NL, który dotyczył tego tematu?

Zamiast przeprosin za zaśmiecanie wątku o promocjach - pretensje. Proszę nie mijaj się z prawdą - wpis nie został usunięty (choć mógł) lecz przeniesiony do właściwego wątku. O czym dobrze wiesz, gdyż w nim później napisałeś.
 #1176334  autor: babciagienia1p
 04 sie 2024, 17:30
@Remington
O ile dobrze zauważyłam, post @Ciupaga, dotyczący promocji Orange, najpierw został usunięty z wątku Orange, następnie z wątku o wróżeniu z fusów, zaś przywrócony został dopiero kilka-kilkanaście minut po godzinie 17:00 do wątku o wróżeniu, w reakcji na pytanie @Ciupaga w wątku o moderacji.
 #1176335  autor: Remington
 04 sie 2024, 17:31
@Ciupaga
A powyższe pytanie zadałeś kilka godzin później. Dlatego stwierdziłem, że pisząc o usunięciu wpisu napisałeś nieprawdę.

babciagienia1p pisze:
04 sie 2024, 17:30
@Remington
O ile dobrze zauważyłam,

Post trafił tam o godzinie 12:41 i od tego czasu nie był ruszany.
 #1176546  autor: Remington
 07 sie 2024, 10:54
3G pisze:
07 sie 2024, 10:02
PS. Dziękuję za ostrzeżenie Panie Moderatorze.

Skoro przywołałeś temat ostrzeżenia publicznie, to pozwoliłem sobie zweryfikować jego zasadność. @Karlos przynajmniej potrafi uzasadnić prezentowany przez siebie w dyskusji pogląd - nie musisz się z nim zgadzać, ale zamiast poważnej dyskusji i przedstawienia własnych argumentów, wybrałeś drogę złośliwych i nieuprawnionych komentarzy oraz insynuacji:

3G pisze:
07 sie 2024, 09:52
Kolejny raz tona tekstu, kolejny raz bez grama sensu. Może pracujesz w T-mobile.

Powtórzę tylko by dotarło: kara, nie "usługa"

Uważam, że ostrzeżenie zostało przyznane słusznie.
kazik20 pisze:
07 sie 2024, 11:32
Karlos sobie poczyna w moderacji przesadnie. Usuwa co mu tylko pasuje bez ostrzeżenia.

Po to jest Kosz, aby w przypadku błędnych decyzji można było post przywrócić. Usuwania z pominięciem Kosza nie unikniemy, jednakże powinno ono należeć do rzadkości.
 #1176554  autor: K-L
 07 sie 2024, 11:50
Remington pisze:
31 lip 2024, 11:36
Krakowskim targiem - ta usługa to kara za brak zasilenia 🤪.
Dalszą dyskusję w tej sprawie proszę prowadzić w dedykowanym wątku.
Sorry, @Remington, ale trochę sam sobie zaprzeczyłeś.
Ton niestety ostatnio bywa tu nieciekawy. I moderatorzy nie są tu całkowicie bez winy ("wypraszanie sobie", posługiwanie się skrótami myślowymi, a potem lekka arogancja, gdy ktoś nie zrozumie - NIE MNIE to dotknęło, ale obserwuję i nowi lub okazjonalni użytkownicy forum nie mają tu łatwo). Tak jak w TM nie ma opcji wyłączenia tej Usługi , tak i tu przydałaby się opcja usunięcia konta. Chyba bym dziś skorzystał.
 #1176557  autor: 3G
 07 sie 2024, 12:03
Po pierwsze, to że ktoś ma "lekką gadkę", nie oznacza z automatu, że ma rację.

Po drugie - chyba najważniejsze - panowie moderatorzy za bardzo się rozpędzacie i rozdajecie kary na prawo i lewo za inny punkt widzenia. Myślisz jak moderator, chwalisz niecne praktyki operatora X - wszystko OK. Masz inne zdanie - dostajesz ostrzeżenia albo bany.

A co się stało z babcią Gienią?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1176558  autor: KC-KARLOS
 07 sie 2024, 12:04
Nie pozwolę sobie na takie rzeczy, na twierdzenia, że broniąc swojej racji, dostaje "pocisk" pod tytułem "pracujesz dla Orange, T-Mobile, Plus, Play, itp.".
Jeśli już to za tak rozbudowane opinie - miłe i niemiłe, to bym w tych firmach, nawet jako doradca w salonie bym nie pracował (mogliby mnie szybko zwolnić). Serio. Też nas czytają i to często. Pomyślcie czasem, co tu niektórzy piszecie, bez wycieczek osobistych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176561  autor: Remington
 07 sie 2024, 12:20
3G pisze:
07 sie 2024, 12:03
Po pierwsze, to że ktoś ma "lekką gadkę", nie oznacza z automatu, że ma rację.

Po drugie - chyba najważniejsze - panowie moderatorzy za bardzo się rozpędzacie i rozdajecie kary na prawo i lewo za inny punkt widzenia. Myślisz jak moderator, chwalisz niecne praktyki operatora X - wszystko OK. Masz inne zdanie - dostajesz ostrzeżenia albo bany.

Obie kwestie wyjaśniłem w swoim poprzednim poście:
1. Masz inne zdanie, to Twoje prawo - przedstaw kontrargumenty (na tym polega dyskusja), Ty tymczasem odpowiedziałeś wyłącznie obraźliwym komentarzem i kilkoma odmowami uzasadnienia Twojej tezy.
2. Ostrzeżenie dostałeś nie za inne zdanie, lecz za złośliwy komentarz pod adresem innego uczestnika dyskusji. Złośliwość była Twoją jedyną odpowiedzią na jego argumenty.

Nazwałem Twoje postępowanie dziecinadą, bo wg mnie jest to sposób prowadzenia dyskusji na poziomie dzieci z podstawówki. Konieczność powtórzenia tego samego co już wcześniej wyjaśniłem - też moim zdaniem do poważnych nie należy.

K-L pisze:Sorry, @Remington, ale trochę sam sobie zaprzeczyłeś.
Ton niestety ostatnio bywa tu nieciekawy. I moderatorzy nie są tu całkowicie bez winy ("wypraszanie sobie", posługiwanie się skrótami myślowymi, a potem lekka arogancja, gdy ktoś nie zrozumie - NIE MNIE to dotknęło, ale obserwuję i nowi lub okazjonalni użytkownicy forum nie mają tu łatwo). Tak jak w TM nie ma opcji wyłączenia tej Usługi , tak i tu przydałaby się opcja usunięcia konta. Chyba bym dziś skorzystał.

Słusznie - pierwsze słowo się liczy, posty przeniesione.

Co do pozostałych Twoich uwag, najlepiej jakbyś przywołał przykłady naszych postów, które w Twojej opinii mają taki wydźwięk. Po to jest ten dział, aby właśnie zwracać nam uwagę. Bez bicia przyznaję się, że często zmuszam pytających do szukania odpowiedzi na forum - gdy z posta wynika, że jego autorowi nie chciało się nawet przejrzeć forum (gdzie znalazłby rozwiązanie), tylko oczekuje, że ktoś poświęci swój czas i dostarczy mu gotową odpowiedź. Zgoda, nie mamy Wiki, ale funkcja szukania działa całkiem dobrze.
 #1176594  autor: 3G
 07 sie 2024, 17:07
Niewiele rozumiesz widzę Remington. Trudno, bez odbioru.

Nieważne zresztą. Ważna teraz jest inna kwestia:
Ciupaga pisze:
07 sie 2024, 12:12
@3g: babciagienia została zbanowana :((
Czy to prawda? Dlaczego?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1176597  autor: 3G
 07 sie 2024, 17:24
Nie zaznaczyłem wyraźnie - tak, to jest pytanie do moderatorów.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1176604  autor: Remington
 07 sie 2024, 19:47
3G pisze:
07 sie 2024, 17:07
Niewiele rozumiesz widzę Remington. Trudno, bez odbioru.

Na tym właśnie polega dziecinada - tezy bez uzasadnienia, zamiast argumentów złośliwości i dogryzanie innym, a gdy nadchodzą tego konsekwencje - pretensje i ucinanie dyskusji. Rzeczywiście, nie mamy o czym rozmawiać.
3G pisze:
07 sie 2024, 17:07
Ciupaga pisze:
07 sie 2024, 12:12
@3g: babciagienia została zbanowana :((
Czy to prawda? Dlaczego?

Tak, prawda - to tylko czasowe wakacje, a nie bezpowrotny ban. Nic więcej ws. okoliczności zawieszenia @babciagienia1p nie mam do powiedzenia, więc musisz liczyć na ewentualną odpowiedź tego, którego wcześniej obraziłeś.
 #1176626  autor: 3G
 08 sie 2024, 09:10
Czy leci z nami moderator? Doczekamy się odpowiedzi na zadane pytanie?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1176628  autor: forum_tg
 08 sie 2024, 10:45
Nie, wszyscy poszli na kawę ;)

Skoro odpisał Rem, to czego oczekujesz? jakieś pytanie pozostało bez odpowiedzi.
 #1176631  autor: Remington
 08 sie 2024, 11:53
Pozostało to, o którym pisałem w tym fragmencie:
Remington pisze:
07 sie 2024, 19:47
musisz liczyć na ewentualną odpowiedź tego, którego wcześniej obraziłeś.

To jest nawet zabawne - najpierw kogoś obrazić, a potem jak gdyby nigdy nic oczekiwać, że będzie się tłumaczyć wywołany do tablicy (znowu powiało szkołą).
 #1176640  autor: 3G
 08 sie 2024, 12:46
forum_tg pisze:
08 sie 2024, 10:45
Nie, wszyscy poszli na kawę ;)

Skoro odpisał Rem, to czego oczekujesz? jakieś pytanie pozostało bez odpowiedzi.
OK, nie widziałem wcześniej drugiej części wypowiedzi Remingtona, zapewne była edycja...

Dlaczego babciagienia1p otrzymała bana? Na jak długo?
Nie widzę nic złego w jej wypowiedziach. Powiem więcej - jest najbardziej pomocną użytkowniczką całego forum!

Czy nie masz @forum_tg wrażenia, że niektórzy moderatorzy nadużywają tutaj "władzy"? Wycieczki osobiste, obrażanie innych użytkowników, edytowanie postów po odpowiedzi... Generalnie jak nie myślisz o ofertach operatora identycznie, masz problem.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1176649  autor: Remington
 08 sie 2024, 13:36
3G pisze:
08 sie 2024, 12:46
Wycieczki osobiste, obrażanie innych użytkowników, edytowanie postów po odpowiedzi... Generalnie jak nie myślisz o ofertach operatora identycznie, masz problem.

Ponownie: stawiasz tezę to ją uzasadnij - w tym przypadku podaj przykłady. Bez nich trudno się odnieść do zarzutów jakie stawiasz.

Choć do pytania o to jesteś osobą najmniej odpowiednią:
3G pisze:
08 sie 2024, 12:46
Wycieczki osobiste, obrażanie innych użytkowników,

Przypominam wszystkim, którzy mogliby nabrać się na ten cynizm - @3G otrzymał ostrzeżenie nie za odmienne zdanie, lecz za obraźliwą wycieczkę osobistą pod adresem innego uczestnika dyskusji.
 #1176695  autor: Remington
 09 sie 2024, 00:21
Suchy tekst nie oddaje temperatury dyskusji. Zawsze zdarzały się tarcia, także lata temu. Bywało, że trzeba było podejmować trudne decyzje, bo ban (nawet czasowy) do takich należy. Wielokrotnie były to decyzje spóźnione, gdy dopiero poszło „na noże” zamiast odesłania niektórych na wakacje ucinając pyskówki w zarodku. Każda taka sytuacja uczy nie tylko jej uczestników.

Jednak podkreślę to co pisałem na przestrzeni lat już wielokrotnie - obrażać można do woli, ale przed lustrem, a nie na tym forum.
  • Strona 56 z 59
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59