DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 59 z 59
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
 #1177155  autor: mariusz9a
 14 sie 2024, 07:40
biala1991 pisze: I tyle zostało z narracji podchwyconej przez pewnego forumowicza: "Musiała jakiś punkt regulaminu złamać albo rażąco, albo po raz wtóry..."
Znowu "pijesz" do mnie? To może przeczytaj z 10 razy cały tamten i ten wątek to zrozumiesz moje wypowiedzi, a nie wyrywasz z kontekstu całej dyskusji pojedyncze zdanie i traktujesz je jak wydanie wyroku. Nie wiedzieliśmy za co dostała bana, ale rzucać oskarżenia było łatwo bez żadnej wiedzy na ten temat. Moja wypowiedź to przypuszczenia, a nie osąd jak w Waszym wykonaniu i należy ją czytać z całością wątku a nie pół zdania wyrwanego z jakiegoś kontekstu. Taka drobniusieńka, acz jakże znacząca różnica. Osąd można wydawać teraz, jak wiesz o co chodzi a nie wtedy. I cały czas to mówiłem że wróci "babcia" (o ile się nie obrazi na całe forum) to się dowiecie o co chodziło (o ile sama będzie chciała o tym napisać), ale tego to już zapewne nie przeczytałaś - wszystko jest, możesz się wrócić w tych tematach i poczytać :-]
Ban był jaki był, nie mnie oceniać czy słuszny (np ja bym bana nie dał) - nie moja piaskownica i nie moje zabawki, Twoje zresztą też nie. To nie forum państwowe tylko prywatne. Jak komuś coś nie pasuje to zgłasza się do administracji portalu/forum a nie robi g... burze o 7-dniowego bana - jak dzieci w przedszkolu bijące się że Michałek poszedł za karę do kąta - żenujące, ile Wy macie lat? I to też już pisałem, i zapewne też nie przyswoiłaś tego tekstu :-]
Ech... :banghead:
 #1177157  autor: biala1991
 14 sie 2024, 08:50
mariusz9a pisze: Nie wiedzieliśmy za co dostała bana, ale rzucać oskarżenia było łatwo bez żadnej wiedzy na ten temat. Moja wypowiedź to przypuszczenia, a nie osąd jak w Waszym wykonaniu
Uważasz, że takie przypuszczenie:
mariusz9a pisze: A skąd wiesz za co dostała bana? Co napisała, co zrobiła że tak się stało. Skąd to wiesz, że tak lekka ręką osadzasz, że się nie należał?
insynuujące, że ban się należał, nie jest krzywdzące dla osoby, której to dotyczy? Jako powód podano obraźliwy priv do Karlosa co gdyby rzeczywiście miało miejsce bardzo źle świadczyłoby o babciagienia1p. Twoim zdaniem można bezkarnie sugerować, że babciagienia1p jest jakąś awanturnicą, która bez powodu obraża forumowiczów na priv, bo przecież to tylko przypuszczenie a nie osąd. Taka narracja sprawia, że błoto się przyklei a kiedy sprawa się wyjaśni to będziemy się wykręcać sianem, że to było tylko przypuszczenie.
mariusz9a pisze: a nie robi g... burze o 7-dniowego bana - jak dzieci w przedszkolu bijące się że Michałek poszedł za karę do kąta - żenujące


Przypominam, że udzielając się w tym wątku sam bierzesz udział w tej g..burzy
 #1177163  autor: mariusz9a
 14 sie 2024, 09:42
O Boże... Trzeci raz mam Ci tłumaczyć to samo? Może jeszcze kilka razy przeczytaj te wątki to się coś rozjaśni w kontekście wszystkich wypowiedzi.
biala1991 pisze:Przypominam, że udzielając się w tym wątku sam bierzesz udział w tej g..burzy
Dlatego to robię żeby wykazać tą dziecinadę, w którą Ty aktualnie brniesz, nie wiedzieć już po co 8)

Także ja temat uważam za zamknięty :-) Mówiłem że "babcia" wróci to pewnie napisze za co dostała czasowego bana? Wróciła, napisała - czy ban słuszny czy nie, niech każdy sam sobie oceni. Nie zgadzacie się to wyślijcie skargę do administracji zamiast bić pianę o zeszłoroczne kwiatki :roll: Do tego służy taka zakładka "kontakt" w "stopce" strony. Pewnie trzeba wybrać "inne", opisać sytuacje z forum i frrru poleci do zarządcy tego przybytku ;-) I tak trzeba było od razu, zamiast robić aferę koperkową :smt004 Pisząc tu wygląda to jakbyście oczekiwali że sprawca zdarzenia sam wyda osąd w swojej sprawie i zmieni swoją decyzję (co byłoby żenujące), dlatego to jest dziecinada i bezsensowne bicie piany chyba właśnie robione specjalnie dla bicia piany. I jak się skończyło? Dla niektórych słabo :-] Czy kogoś coś to nauczyło? Oczywiście że nie.
 #1177167  autor: Remington
 14 sie 2024, 10:14
@mariusz9a,
@biala1991 wie swoje i nie ma sensu byście się tu publicznie przekonywali. Ja odpuściłem i Tobie też to sugeruję.
  • Strona 59 z 59
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59