DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 10 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

 #729520  autor: Morvius
 02 lip 2014, 15:35
ptaszki ćwierkają słonko świeci, wojna jest w iraku, konczita wurst wygrała eurowizję a wy nie macie lepszych tematów o co sie dochodzić? :p

Klasyczny obserwator wątku.

 #729529  autor: user_delete27
 02 lip 2014, 15:51
WitekT, Może ja się odniosę, bo widzę że telepolis popadło w samozachwyt 8)
"dostępny dla nielicznych", może i wasz test jest dostępny dla nielicznych ( z kontami premium, a tych chyba nie ma za wielu bo reklamy na głównej atakują mnie jak menele pod kauflandem ;) - z czegoś żyć trzeba...), ale ten telefon na yt i innych portalach został już tak wymolestowany przez innych recenzentów że szkoda gadać.
Idąc tym tropem to fiat 126p też jest ekskluzywny bo dwóch takich samych na złomowisku nie znajdziesz.
A już powoływania się na definicje znalezioną na onecie nie bede komentował :lol:
Akurat to co robi wojciech, to zasłużona krytyka, no bo chyba nie spodziewacie się że ktoś będzie w was patrzył bezkrytycznie jak w obrazek ... oczywiście o ile was zobaczy pod morzem reklam na startowej stronie ! :twisted:
Koniec offtopu.

 #729546  autor: WitekT
 02 lip 2014, 16:31
Ale ja nie rozumiem czemu uważasz, że ja wpadam w samozachwyt? Bardzo mi do tego daleko. Po prostu dla mnie wyśmiewanie zamykania testów za paywallem na 2 dni (podkreślam - 2 dni, nie na zawsze), jest szukaniem dziury w całym. Szczególnie w momencie, że jest to jak najbardziej zrozumiały krok - chcemy w ten sposób podziękować osobom, które nas wspierają i mają Konto Premium. Tak robimy ze zdecydowaną większością artykułów.

To co, tego testu mieliśmy nie zamykać? No kaman...

 #729556  autor: user_delete27
 02 lip 2014, 16:46
WitekT pisze:To co, tego testu mieliśmy nie zamykać? No kaman...
Co do mojej przyjemności możecie zamykać wszystkie testy.
WitekT pisze:Ale ja nie rozumiem czemu uważasz, że ja wpadam w samozachwyt?
Nie wywoływałem Ciebie do tablicy, mówiłem o ogólnym zarysie portalu.
Przeczytaj jeszcze raz uważnie mój post a zauważysz że chodzi w nim o wmawianie użytkownikom ekskluzywności towaru masowego. Ludzie to nie idioci - to nie przejdzie.

 #729557  autor: Morvius
 02 lip 2014, 16:47
Osobiście nic nie mam do blokowanych artykułów na 2 dni. Mam co robić za dnia i spokojnie mogę poczekać na końcowe odliczanie zegara aby przeczytać na luzie bez ciśnienia. Nie czepiam się płatności za opcje premium. Wyznaję zasadę, że nikt nikogo do niczego nie zmusza a reklamy? Nieodzowna cześć naszego życia. I tak więcej jest ich na Polsacie podczas filmów niż tu gdzie po kilku zajrzeniach nie zwraca się na nie uwagi. Tak więc nie rozumiem o co tyle krzyku?

Klasyczny obserwator wątku.

 #729568  autor: WitekT
 02 lip 2014, 17:34
dziadek186 pisze:Przeczytaj jeszcze raz uważnie mój post a zauważysz że chodzi w nim o wmawianie użytkownikom ekskluzywności towaru masowego. Ludzie to nie idioci - to nie przejdzie
Dokładnie to nazywam "szukaniem dziury w całym". Wyraźnie przecież napisałem, że to jest rodzaj naszego podziękowania dla tych, którzy nas wspierają i kupili Konto Premium. A Ty wskazujesz na jedno słowo w opisie - "ekskluzywne". Czemu patrzysz na nie, a nie moje tłumaczenie? We wcześniejszym poście podałem też link co to słowo tak naprawdę oznacza...

 #729569  autor: knopers
 02 lip 2014, 17:51
Nie wiem czemu się czepiacie redakcji portalu... Przecież chłopaki pracują jak każdy inny. Dla mnie wykupienie premium to jakby podziękowanie za to co robią. Dla mnie te kilka zł miesięcznie to nawet nie litr paliwa mniej czy dwa batoniki. Doceniam to co piszecie i dziękuję, że trzymacie poziom. Jedynie niezbyt ucieszyło mnie, że przejmie was comperia, bo myślałem, że pójdziecie inną drogą, no ale to wasz wybór. Nie rozumiem przedmówców, którzy jadą z krytyką o wszystko, ale takie życie, moją wypowiedź spotka pewnie to samo.

Było: C55, 5510, MYX 6-2, V980, C75, 5210, 6510, 6230, 6230i, k550i, 6310i, N82, M8800 Pixon, d900i, Wave 723, Wave II, Lumia 920 i 930
+wiele na dłużej lub krócej

Jest: Samsung: Galaxy S7, Galaxy J3'16, Nokia: 6300

 #729575  autor: MaciejM
 02 lip 2014, 18:18
Darujcie sobie. W większości wydajecie pieniądze na głupoty, a 5 zł miesięcznie to już za drogo. Taniej niż litr benzyny, no ale za 5 zł można kupić kilogram cebuli z żabki.

Mi ta forma jak i większości najbardziej odpowiada, dostęp do artykułów i tak mają wszyscy z tym, że osoby z kontem premium mają możliwość przeczytania newsa wcześniej. 5 zł do tego ile czasu poświęcają w tworzeniu telepolisu to i tak nie wiele.

Zawiść, zazdrość i cebulactwo chyba już zawsze będzie cechą charakterystyczną naszego społeczeństwa.

 #729579  autor: user_delete27
 02 lip 2014, 18:27
Zawiść, zazdrość i cebulactwo chyba już zawsze będzie cechą charakterystyczną naszego społeczeństwa.
Tylko czego tu zazdrościć? Wyrażenie własnego zdania to cebulactwo? A myślałem że mamy wolność słowa w tym "kraju". Ten wątek to nie tylko wzajemne lizanie się po ... ale też krytyka. Mnie akurat nie spodobało się chwalenie się ekskluzywaną recenzją więc wyraziłem swoje zdanie :twisted: . Takie moje prawo jako skromnego szarego usera :-D

 #731308  autor: babeo
 09 lip 2014, 08:46
WitekT, czy będzie nowa odsłona kont premium?

Wiesz, że zawsze mówiłem co myślałem, a rady w mojej ocenie były korzystne dla Telepolis.
Zakończył się właśnie mój 180 dniowy dostęp premium.

Po tym czasie powiem jedno. Dostęp do testów na 48h wcześniej to za mało by płacić. Mam nadzieję, że w "nowym Telepolis" konto premium również będzie "na nowo".

 #731577  autor: Mila89
 10 lip 2014, 09:59
MaciejM pisze:Darujcie sobie. W większości wydajecie pieniądze na głupoty, a 5 zł miesięcznie to już za drogo. Taniej niż litr benzyny, no ale za 5 zł można kupić kilogram cebuli z żabki.
Takie tlumaczenie zawsze mnie rozwala... faktycznie 5zl miesiecznie to nie wiele ale zakladam ze TELEPOLIS.PL to nie jest jedyna strona na ktora wchodzisz w ciagu calego dnia, wchodzisz tez na inne serwisy czy w takim razie na KAZDYM serwisie bylbys sklonny placic 5zl miesiecznie?(5zl x 20? 5x 50? 5x100?) a to juz sie sumka ładna robi...

W obecnej chwili nie ma tutaj absolutnie nic za co byloby warto placic 5zl NIC
Wystarczy zobaczyc ile osob mialo zloty nik miesiac temu a ile ma teraz, mysle ze 90% ktorego go mialo tym razem go nie przedluzylo

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #731579  autor: darek638
 10 lip 2014, 10:05
Słusznie. Dobrze by było gdybyśmy mogli sami decydować na jakie "głupoty" wydajemy własne pieniądze. Już byli tacy, którzy wiedzieli lepiej co jest dobre dla innych.

Nigdy więcej Play.

 #731607  autor: babeo
 10 lip 2014, 12:09
Moze sie powtorze, ale co tam. Mialem konto premium by wspomoc telepolis.pl. Bylo te jednak pol roku temu, a teraz stan prawny sie zmienil. Zapowiadane sa zmiany, jakie one beda - zobaczymy.
Na chwile obecna 2 dniowe wyprzedzenie w artykulach nie jest warte tej ceny.
Bedzie nowa jakos na portalu, chetnie wroce do konta premium.
Choc osobiscie sadze, ze w PL to sie i tak jeszcze nie przyjmnie....widzimy to np. na przykladzie gazety z czerwonym prostokatem w logo.

 #731626  autor: darek638
 10 lip 2014, 13:20
babeo, nie jestem na bieżąco z przywołaną gazetą więc przybliż proszę ten problem.

Nigdy więcej Play.

 #731677  autor: WitekT
 10 lip 2014, 16:07
Mila89 pisze:Wystarczy zobaczyc ile osob mialo zloty nik miesiac temu a ile ma teraz, mysle ze 90% ktorego go mialo tym razem go nie przedluzylo
Spojrzałem w panel. Proporcje są dokładnie odwrotne, nie przedłużyło 10%.
Zdziwiłbyś się ile jest nicków z wykupionym premium, które mają zero komentarzy na koncie.

Ale spokojnie, będą nowe funkcje premium...

 #731678  autor: babeo
 10 lip 2014, 16:08
Gazeta Wyborcza wprowadza powoli oplaty za korzystanie z ich tresci. Gdzies widzialm jakies wyniki i po chyba 3 miesiacach udzial ten w stosunku do wydan papierowych to byl procnt jak nie promil. Darmowy ruch generowany po darmowym www w ogole poza zasiegiem.

 #731689  autor: darek638
 10 lip 2014, 16:51
Myślałem o Komputer Świat. Tam też chyba jest czerwony prostokąt:)

Nigdy więcej Play.

 #732804  autor: babeo
 15 lip 2014, 19:53
Czy ja już mam przewidzenia, ale wydaję mi się, że dziś dla niezalogowanych był dostępny znacznie dłuższy fragment artykułu "Trzecia rewolucja XXI wieku", niż jest teraz?

Czy docelowo autorzy felietonów będą się włączać w dyskusję po nimi?

 #732811  autor: NokiaUser
 15 lip 2014, 20:13
Był dostępny, był. Pytanie tylko, czy to taki długi fragment, czy cały tekst? :-D

 #732825  autor: babeo
 15 lip 2014, 21:16
NokiaUser pisze:Był dostępny, był. Pytanie tylko, czy to taki długi fragment, czy cały tekst? :-D
Ano właśnie.
W takim razie już się nie zgadzam z autorem.
Według mnie rzuca dużymi słowami na wiatr, to nie tam żadna rewolucja, a na w sumie ewolucja, a jeszcze dokładniej mówiąc zwykły rozwój.
Dokładniej wypowiem się pod artykułem, jak tylko otrzymam dostęp i dlatego pytałem się o to, czy Autor odniesie się do komentarzy.
  • Strona 10 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11