DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #22493  autor: Przemek
 04 paź 2005, 21:32
Shila czemu nie jesteś "zielona" na głównej stronie forum na spisie obecnych użytkowników? :shock:Kolejny temat zablokowany tym razem w tel.kom.niedługo zaczną się bany. :lol:

 #22500  autor: Shila
 04 paź 2005, 21:56
Zablkowany bo juz taki byl! Temat powtorzony!

Widze ze nie przyjmiecie mnie a ja nie chce niesnasek, Rezygnuje.

Rezygnuje bo nie chce sie z Wami klocic. Po prostu nie dam rady na tyle mezczyzn! :P

Telepolisowa rodzina nie moze sie klocic! :)
Ostatnio zmieniony 04 paź 2005, 22:04 przez Shila, łącznie zmieniany 1 raz.

Telepolis.pl

 #22505  autor: D@rio
 04 paź 2005, 22:03
Shila pisze:D@rio ale ja sie nie wywyzszam, nie umialabym, nie mam takiego charakteru. Po prostu wynioslam duzo rzeczy z innego fora gdzie bylam moderatorem [liceum], ale tam panowaly tak zelazne reguly, ze juz sie przyzwyczailam.
ok ok ;) ale czasem sadze ze poprostu naduzywasz swojej wladzy :-)
Mam nadzieje ze sie szybko przystosujesz do tutejszych regul i zycze Ci tego :-)

 #22506  autor: piotrz
 04 paź 2005, 22:04
nie ze cię nie chcemy, tylko chcemy żebyś nie była taka ostra.... :wink:

 #22507  autor: Shila
 04 paź 2005, 22:06
ale czasem sadze ze poprostu naduzywasz swojej wladzy
lecz czy zamknieciee tematu powtorzonego to naduzycie ? Nie sadze. :(

Odblokowalam Wam tamten, choc nie wiem po co.

Juz teraz bedzie wszystko dobrze, jestem "normalna" ;) nie zielona.

Telepolis.pl

 #22508  autor: D@rio
 04 paź 2005, 22:08
Shila pisze:Zablkowany bo juz taki byl! Temat powtorzony!

Widze ze nie przyjmiecie mnie a ja nie chce niesnasek, Rezygnuje.

Rezygnuje bo nie chce sie z Wami klocic. Po prostu nie dam rady na tyle mezczyzn! :P

Telepolisowa rodzina nie moze sie klocic! :)
Heh. Tu nie chodzi o to abys sie poddala czy zrezygnowalo. Nie taka postawe powinien reprezentowac moderator. Bo nie po to Cei Witek nagrodzil statusem moderatora aby Ci go teraz odbierac. I ja wcale go do tego nie zachecam tylko szanuje jego decyzje. Na jakich zasadach dostalas dostalas tego mod'a to dostalas...ale fakt faktem go juz masz i w tej sprawie guzik mi do tego. Ja sadze ze poprostu powinnas przyjac pare dobrych rad, i niekoniecznie traktowac tego jako "dopier**** sie" tylko zwyczajnie poprostu jako slowa krytyki starych uzytkownikow :-) Ale spoko ;) Jako slowa otuchy wierze ze nabierzesz szybciutko doswiadczenia :-) ...i nikt sie tutaj nie kloci ;) ja tylko poprostu kulturalnie rozmawiam wystawiajac swoje opinie/ocene, wyciagajac wnioski...bo tak czy siak moderator jest chyba taka postacia ze kazdy go ocenia i powinien byc wzorem dla innych nieograniczajac niczyich praw :)

...i spokojnie ;) bez nerwacji ;)

 #22511  autor: D@rio
 04 paź 2005, 22:23
Shila pisze:
ale czasem sadze ze poprostu naduzywasz swojej wladzy
lecz czy zamknieciee tematu powtorzonego to naduzycie ? Nie sadze. :(

Odblokowalam Wam tamten, choc nie wiem po co.

Juz teraz bedzie wszystko dobrze, jestem "normalna" ;) nie zielona.
:? no coment....
(kobieto, więcej zdecydowania!! Nie ma co sie unosić honorem czy robic laske odblokowujac post !) :? Boshe :?

...dobra, ja juz nic nie mowie :?

Dobranoc :?

 #22530  autor: WitekT
 05 paź 2005, 00:01
Panowie - po pierwsze moim zdaniem trochę zbyt mocno naskoczyliście na Shilę. Dajcie się jej chwilę oswoić. Na nowowybranego prezydenta też będziecie narzekać w 2 pierwszych dniach jego urzędowania? :)

Shila (ale w sumie do wszystkich moderatotów to się tyczy) - umawiamy się tak: zamykamy tylko wątki powtarzające się, dając uprzednio link do wątku, gdzie toczy sięna ten sam temat dyskusja.

Stoi? :)

 #22545  autor: Frasio
 05 paź 2005, 08:21
Jak ja SAM przy dwóch powtórzonych tematach dałem linki do poprzednich postów a moderatorzy dotąd ich nie zablokowali.

Obrazek

 #22568  autor: Shila
 05 paź 2005, 10:40
Witek Stoi! :)

A ja nie moge byc 24/24, z reszta kto tak moze? :?

Nigdzie sie nie spotkalam na zadnym forum na ktorym uczestniczylam, zeby od razu po napisaniu posta powtorzonego moderator go zablokowal czy cos.. bo po prostu nie kazdy jest netoholikiem ;) ;) i nie siedzi cała dobę, bo po prostu nie sposob.

Telepolis.pl

 #22583  autor: WitekT
 05 paź 2005, 12:28
frasio pisze:Jak ja SAM przy dwóch powtórzonych tematach dałem linki do poprzednich postów a moderatorzy dotąd ich nie zablokowali.
Teraz sprawa jest jasno postawiona. :)
Będą blokowane.

 #22596  autor: xlord
 05 paź 2005, 14:02
Widze Witku, ze nie przeszkoliliscie Moderow :-D
Trzeba to nadrobic ;-)

ps. nie naskoczylem na Shile, tylko wyrazilem opinie

Pozdrawiam

 #22666  autor: Przemek
 05 paź 2005, 17:35
Jeszcze jedna rzecz mnie strasznie wkurza. Ktoś się na czymś nie zna, a na siłę pisze posta żeby nabić sobie ich jak największą ilość

 #22888  autor: xlord
 06 paź 2005, 09:36
Psychologowie tlumacza takie przypadki tym, ze "pacjent" w realu jest bardzo niesmialy i bardzo malomowny i musi to odreagowac w sieci, siedzac w zaciszu swojego domu. :)

Pozdrawiam

 #22891  autor: blom
 06 paź 2005, 09:49
mnie denerwuje serwer...... - kilka razy juz pospamilem 5 razy ten sam post i go usuwalem - bo nie lapal...... :smt013 :smt021 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt075 :smt078 stary serwer

 #22968  autor: Przemek
 06 paź 2005, 16:45
O tak to strasznie denerwuje wiem coś o tym :-D

 #22978  autor: blom
 06 paź 2005, 17:00
przemek pisze:O tak to strasznie denerwuje wiem coś o tym :-D
klonujace posty tez ci sie zdarzaja?

 #22989  autor: Skarpyta
 06 paź 2005, 17:06
sdz pisze:mnie denerwuje serwer...... - kilka razy juz pospamilem 5 razy ten sam post i go usuwalem - bo nie lapal...... :smt013 :smt021 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt075 :smt078 stary serwer
no mnie tez to najbardziej denerwuje przedtem było wszystko spoko a teraz coraz częsciej sa problemy forum(niechce sie załadowac)

Obrazek
Obrazek

 #22991  autor: blom
 06 paź 2005, 17:08
Skarpyta pisze: no mnie tez to najbardziej denerwuje przedtem było wszystko spoko a teraz coraz częsciej sa problemy forum(niechce sie załadowac)
moze to przez wzrastajaca liczbe spamerow :-D :-D :-D :-D

 #22993  autor: Przemek
 06 paź 2005, 17:11
sdz pisze:
przemek pisze:O tak to strasznie denerwuje wiem coś o tym :-D
klonujace posty tez ci sie zdarzaja?
No klikam dodaj a tam nic. Potem strona znika, a jak wchodze to post jest 4 albo 5 razy dodany :shock: