DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #1173165  autor: darekka
 12 cze 2024, 15:37
tak się zastanawiam czy nie przydałaby sie u nas możliwość dzielenia się GB FLEX między forumowiczami(część z nas ma pakiety UNLMTD więc podstawowy pakiet często ląduje w sejfie po czym znika-oczywiście zapewne jakiś odsetek z nas ma numery "doklejone" po 15zł bez neta/ma znajomych, które zasila tymi GB ale pewnie części i tak zostają te GB), a jakoś nigdzie nie widziałem u nas takiego tematu(ponoć są jakieś tam facebookowe grupki ale tu wśród swoich wydaje mi się, że byłoby bezpieczniej w porównaniu z facebookiem)?
Co myślicie, bo możnaby się dzielić zbędnymi GB z osobami, którym akurat potrzeba, a numer możnaby przesyłać sobie na PW wśród zarejestrowanych forumowiczów.
Wspominam o bezpieczeństwie bo jak dotychczas nie ma innej opcji niż podanie numeru na jaki GB chcemy otrzymać więc na forum raczej można sobie zaufać np. wymagając minimum 1 miesiąca stażu na forum aby odsiać "sępy".

Może jakiś specjalny wątek gdzie możnaby zgłaszać zapotrzebowanie na GB i/lub ogłaszać chęć oddania.

Sam mam zbędne GB, bo używam 6msc za pół ceny z promocji Żabkowej więc chętnie podzieliłbym się z potrzebującymi(na PW numer prosze podesłać i ewentualnie ile potrzeba GB).


P.S. gdyby ktoś chciał skorzystać z propozycji otrzymania GB FLEX i podesłał mi numer do doładowania GB to zapewniam dzwonić nie będę 8)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1173167  autor: darekka
 12 cze 2024, 16:22
Remington pisze:
12 cze 2024, 16:20
Ty nie, a Klara Sobieraj? 😉

A na poważnie, pomysł zacny!
dlatego wspominam abyśmy tu wśród zarejestrowanych forumowiczy/forumowiczek z pewnym minimalnym stażem (np. miesiąc od rejestracji osoba może dzielić się GB i/lub je otrzymywać) temat załatwiali.

Może kiedys wprowadzą we FLEX coś w stulu generowania kuponu z GB i wtedy wystarczyłoby taki kod komuś przesłać aby sobie go w apce użył(zero danych typu numer telefonu czy cokolwiek więc zerowe ryzyko spamu)

P.S. numeru Twojego lub innej osoby której oddam GB nie dam nikomu :smt006 ani sam nie będę dzwonił -na facebookach jakoś mi nie widzi się dzielić z randomami, bo to spore ryzyko spamu lub kontaktu ze strony adoratorów/adoratorek lub książąt orientu co mają garniec złota ino cza opłacić wysyłke.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1173168  autor: Remington
 12 cze 2024, 16:38
Niestety, działu dostępnego tylko dla osób z odpowiednim stażem lub rangą nie dałem rady utworzyć, więc trzeba oprzeć się na nowym wątku - a każdy sam zdecyduje czy i komu poda swój numer przez PW.

Jeśli chcemy coś uszczelnić, to w wątku możemy uznawać tylko posty:
1. tych, którzy mają GB na zbyciu - wówczas dostaną PW tylko od osób nie-najnowszych (wyszarzonym nie działa PW)
2. tych, którzy potrzebują GB - wówczas to musiałby do nich napisać PW (świeżaki wyłudzacze numerów odpadną z powodu jw.)

Raczej jestem za opcją 1., aby ten kto chce się podzielić miał mniej do roboty, a ogłoszenia trafią tylko od kolorowych nicków.

W obu wersjach autor posta nie ma jak go zmodyfikować lub usunąć gdy stanie się nieaktualny - potrzeba zgłoszenia i interwencji moderatora.
 #1173169  autor: darekka
 12 cze 2024, 16:43
Remington pisze:
12 cze 2024, 16:38

Jeśli chcemy coś uszczelnić, to w wątku możemy uznawać tylko posty:
1. tych, którzy mają GB na zbyciu - wówczas dostaną PW tylko od osób nie-najnowszych (wyszarzonym nie działa PW)
2. tych, którzy potrzebują GB - wówczas to musiałby do nich napisać PW (świeżaki wyłudzacze numerów odpadną z powodu jw.)

Raczej jestem za opcją 1., aby ten kto chce się podzielić miał mniej do roboty, a ogłoszenia trafią tylko od kolorowych nicków.
byłbyś skłonny takowy temat utworzyć nawet przenosząc/edytując moje posty z tego tematu i/lub zostawiając w nim notkę z linkiem do nowego z "ogłoszeniami" oddam/potrzebuję GB FLEX aby nie zaśmiecać tematu ogólnego o FLEX, a jednocześnie aby zainteresowani czytając oryginalny temat o FLEX trafili do tematu oddam/wezmę GB?
Mogę i ja sam utworzyć nowy temat ale i tak musiałbyć posprzątać w tym tu temacie i z racji twoich uprawnień od ręki musiałbyś grzebać w "moim" temacie aby te usprawnienia np.w opcji nr 1 wprowadzić.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1173172  autor: darekka
 12 cze 2024, 17:52
Remington pisze:
12 cze 2024, 17:47
Ja to uporządkuję.

Jednak ustalmy tu wcześniej zasady - opcja 1, 2 czy jeszcze inna?
opcja nr 1 czyli mam/ktos ma do oddania to sie ogłaszamy i tylko ludzie ze stażem się zgłaszają na PW.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1173185  autor: KC-KARLOS
 12 cze 2024, 21:04
Ooo... Czyżby ktoś obserwował dosyć popularną grupę na Facebooku, gdzie też dzielimy się gigabajtami i kodami promo w Orange Flex? Konkurencje nam robicie :D
Nie no, żartuje - myślę, że tutaj będzie kulturalnie i bez zbędnego śmiecenia, względem FB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1173192  autor: darekka
 13 cze 2024, 06:39
KC-KARLOS pisze:
12 cze 2024, 21:04
Ooo... Czyżby ktoś obserwował dosyć popularną grupę na Facebooku, gdzie też dzielimy się gigabajtami i kodami promo w Orange Flex? Konkurencje nam robicie :D
Nie no, żartuje - myślę, że tutaj będzie kulturalnie i bez zbędnego śmiecenia, względem FB.
nie mam facebooka(i nie planuję zakładać) ale słyszałem, że są tam takie grupy tematyczne(aczkolwiek obarczone pewnym ryzykiem spamu, prób kontaktu przez telefon, spamowania oszustwami itd)- jeśli możesz podeslij linka do swojej sprawdzonej grupy(może to ta https://www.facebook.com/groups/flexora ... cale=pl_PL )

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D