DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #19055  autor: xlord
 22 wrz 2005, 17:15
W zwiazku z ostatnio panujacym bajzlem na forum, glownie zwiazanym z przemianowaniem Idei na Orange, wpadl mi do glowy pomysl, ze warto by wymienic swoje opinie nt. tego co nas denerwuje na forum albo w zachowaniu forumowiczow.
Mnie najbardziej denerwuje, a moze bardziej zniecheca do buszowania po forum to zbyt czeste powtarzanie sie tematow. Troche drazniace jest to, ze ludzie wchodzac na forum nie maja ochoty sie troszeczke wysilic i sprawdzic, czy temat, ktory im wlasnie przyszedl do glowy juz przypadkiem nie istnieje. Przez to wszystko ta sama tematyka znajduje sie w kilku albo nawet kilkunastu tematach, a to powoduje, ze przesledzenie problemu staje sie utrudnione.
Szanowni forumowicze. Wysilcie troche swoje oczy i przeszukajcie forum zanim stworzycie nowy temat. :-)

Pozdrawiam

 #19056  autor: Irek
 22 wrz 2005, 17:20
Masz rację, ale przecież nie będziemy tych tematów kasować, bo zniknie 1/4 treści tego forum! Prawda jest taka, że ludziom sie nie chce szukać.

"And one more thing..."

 #19057  autor: Frasio
 22 wrz 2005, 17:26
Ale na przykład można takie tematy zamykać i potem ini będą pisać w jednym temacie
Wracając do tematu to mnie drażni pisanie jednego posta pod drugim. Rozumiem jak poprzedni post był pisany kilka(naście) dni temu. Ale jak poprzedni post ma tylko minutę?

Obrazek

 #19104  autor: piotrz
 22 wrz 2005, 19:09
te dwie rzeczy są na tym forum chyba najgorsze...ale ja bym dodał jeszcze jedno, a mianowicie to, że przychodzi jakiś nowy gościu na forum, czyta i nagle pisze, że MY się nie znamy i że on wie lepiej, a pisze KOMPLETNE BZDURY jak na przykład ten co mówił, że w k300 jest 1.3 mp albo inne głupoty...rozumiem, że można się pomylić, ale ważne żeby nie pisać przy tym że ktoś się nie zna...

rozpisałem się, ale niestety taka moja natura... :-D

 #19123  autor: Shila
 22 wrz 2005, 20:33
Mnie denerwuje robienie OT'ow w tematach i pisanie co 2 minuty [czat] :/
Fakt, ze czasami sytuacja wymaga odpisania, ale co za duzo to nie zdrowo.

Rowniez denerwuje mnie to wlasnie ze ludzie nie szukaja tematow, ja tez tego czasami nie robie, nie jestem święta.

To wszystko :) AMEN.

Telepolis.pl

 #19186  autor: xlord
 22 wrz 2005, 23:14
jesito pisze:Masz rację, ale przecież nie będziemy tych tematów kasować, bo zniknie 1/4 treści tego forum! Prawda jest taka, że ludziom sie nie chce szukać.
No kasowac nie ma co, bo w kilku takich samych lub bardzo podobnych tematach pojawiaja sie rozne odpowiedzi i nawet niewiadomo jakby bylo z przenoszeniem odpowiedzi do starego tematu, bo to by sie wtedy moglo zupelnie kupy nie trzymac, ale moze w tej kwestii warto bylo by na poczatku forum walnac np. taki komunikat: Witaj na forum. Nim rozpoczniesz nowy temat sprawdz, czy juz taki nie istnieje.
To troche idea podobna do napisow w szaletach: Spusc wode po sobie, a bedzie milo Ci wejsc nastepnym razem do czystego boksu. :-D To na wielu dziala. :roll:

Pozdrawiam

 #19187  autor: WitekT
 22 wrz 2005, 23:17
Chyba rzeczywiście dobry wyjściem będzie, jeżeli administrator da w odpowiedzi na takie pytanie link do odpowiedniego wątku, a następnie temat zamknie...

 #19242  autor: Irek
 23 wrz 2005, 15:30
WitekT pisze:Chyba rzeczywiście dobry wyjściem będzie, jeżeli administrator da w odpowiedzi na takie pytanie link do odpowiedniego wątku, a następnie temat zamknie...
Witek czyli co kasować takie tematy czy je tylko blokować?
Co do posta po poście to niejednokrotnie było tak, że kasowałem ten drugi, a jego treść wklejałem do pierwszego. Lub dodawanie dwóch takich samych postów o tej samej treści. To jest chore!

"And one more thing..."

 #19243  autor: WitekT
 23 wrz 2005, 15:33
Inaczej - jak ktoś tworzy nowy wątek na temat, który został już gdzieś poruszony, to odpowiadasz na takiego posta wklejając link do wątku, gdzie znajdzie odpowiednie informacje. Po wszystkim zamykasz wątek z 2 postami. ;)

 #19244  autor: Irek
 23 wrz 2005, 15:36
Ok. Wszystko jasne jak słońce! :wink:

"And one more thing..."

 #19284  autor: xlord
 23 wrz 2005, 18:09
I na takie zamykane tematy przydaloby sie cos w stylu oddzielnego dzialu. Np. Kosz albo Archiwum albo Tematy powielone.

Pozdrawiam

 #19289  autor: WitekT
 23 wrz 2005, 18:37
Czy ja wiem? A po co je usuwać z działu?

 #19297  autor: Shila
 23 wrz 2005, 19:09
Po co je usuwac? Sa zamkniete to sa zamkniete :)

Telepolis.pl

 #19380  autor: Dragon
 23 wrz 2005, 21:42
no czyli ja dobrze zrobilem z tym "najepszym Siemensem" :-D

 #19383  autor: wojttek
 23 wrz 2005, 21:47
Dragon pisze:no czyli ja dobrze zrobilem z tym "najepszym Siemensem" :-D
zawsze można odblokować., nie?

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #21111  autor: xlord
 29 wrz 2005, 12:16
WitekT pisze:Czy ja wiem? A po co je usuwać z działu?
Chodzi o wyrazny obraz rzeczywistosci. Ciezko jest wyszukac temat o antenkach, kiedy wszedzie dziesiatki tematow o bateryjkach :)

ps. denerwuje mnie ostatnio styl uczestnictwa w forum jaki reprezentuje sdz :x

Pozdrawiam

 #21115  autor: WitekT
 29 wrz 2005, 12:22
OK - najpierw trzeba zając się potężnymi offtopikami w innych działach... Nie wiem czy nie podzielę kilku tematów i nie wywalę końcówek do hydeparku...

 #21162  autor: Piotr
 29 wrz 2005, 15:58
xlord pisze: ps. denerwuje mnie ostatnio styl uczestnictwa w forum jaki reprezentuje sdz :x
Xlord jeżeli można wiedzieć to co jest z nim nie tak?

Pozdrawiam.

 #22274  autor: Przemek
 03 paź 2005, 20:01
Dobra to ja też napiszę co mnie denerwuje na forum:
Wkurza mnie jak ktoś pisze 2-3 posty jeden pod drugim i w każdym jest to samo albo zupełnie nie do tematu :evil: .Albo w Hyde-Parku nabijają sobie posty :wink:

 #22278  autor: Frasio
 03 paź 2005, 20:04
A mnie wkurza to co teraz się rozszerza czyli pissanie nowych tematów chociaż te same są już zrobione.

Obrazek