DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #435217  autor: stellerka
 13 paź 2010, 14:03
Witam.Mam od kilku dni M.Millest.i mam z nią małe problemy.Nie ukrywam,że jestem sporą gapą :oops: jeśli chodzi o "nowości",które posiada.Bynajmiej dla mnie nowości.Mianowicie,uaktywniłam konto Gmail i dodałam do tego konto z Wp - jednak chcąc usunąć konto Wp.tak by nie używać go przez tel.(i nie odbierać co15min.poczty) nie mogę znaleśc opcji usunięcia go.Pozatym korzystając z sieci Orange czy ktoś orientuję się czy za te aplikacje dodatkowo się płaci?Używanie poczty:Gmail i Wp?Czy mógłby mnie ktoś uświadomić?najlepiej w jak najprostszy sposób :lol:

gapa:-)

 #435347  autor: Rafix
 14 paź 2010, 08:45
Jeżeli w swojej taryfie nie masz żadnych pakietów internetowych, lub nic nie dokupowałaś to za każde połączenie z internetem się płaci. Jedyna opcja przy której nic kompletnie nie zapłacisz to korzystanie z wi-fi. Do blokowania niechcianych połączeń z internetem jest specjalna aplikacja w Markecie, ale nazwa mi z głowy wyleciała :P

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #435359  autor: user_delete34
 14 paź 2010, 10:15
Rafix pisze:specjalna aplikacja
APNDroid? Mogę się mylić-jeśli tak, poprawcie.
stellerka pisze:Orange
Jeśli nie masz pakietów, to będziesz miała naprawdę drogo. Zakładając, że na WP dostajesz dużo reklam (normalne), telefon pobiera ci co 15 minut listę wiadomości i korzysta na to średnio w ciągu dnia po ok. 20 kB (taktowanie 25gr/50kB, zależne od taryfy), to w ciągu 1 dnia płacisz... 24zł?