DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #269402  autor: kowcio
 03 cze 2008, 18:11
Witam,
Proszę o opinie na temat Samsunga J400.

Szczególnie interesuje mnie czy telefon się komuś zawiesił, czy ktoś miał z nim jakiś problem?
Ważne, czy da się szybko pisać SMSy (a więc czy szybko wyświetlają się na wyświetlaczu wprowadzane dane?), jak z klawiaturką- czytałem że jest dość wygodna. Prawda to?
Co z baterią? Podobno niestety jest dość słaba bateria (taki urok Samsungów). Ktoś potwierdzi?
Teraz pytanie do użytkowników J400 z Play'a- czyli z ich softem. Czy Play "skopał" ten telefon swoim softem? Jest duża różnica między Softem od Samsunga a od tego przerobionego przez Play'a?

Ktoś testował video-rozmowy za pomocą tego telefonu?

Koleżanka chce kupić ten telefon w MIX'ie Play i te kilka pytań dość istotne są.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :smt006

 #272023  autor: Wiesio
 17 cze 2008, 14:24
To prawda klawiatura jest wyśmienita (jak dla mnie), jeśli chodzi o baterie to rzadna rewolucja, ale samsung postępy robi, jak do esmesów to takie 3 dni, a video-rozmów nie sprwdzałem, ale u samsunga są dobrej jakości.

 #273536  autor: asiula
 24 cze 2008, 22:32
Mam sgh j44 od trzech miesięcy,właśnie w MIXie w Play. W sieci jest bardzo wygodnie, nie narzekam. Dla mne telefon jest super, gdyby nie to że się zepsuł. Na niedługo po kupnie z 6MB pamieci "zrobiło się" jakims cudem 3MB, potem niecałe 2 (i wtedy zanisłam go do naprawy, teraz czekam na zwrot). W punkcie Playa Sprzdawcy nie byli w stanie zrozumiec i nazwac tego. co robil mój telefon. W koncu na karcie zlecenia naprwy znalazł sie napis "samoistne zanikanie pamięci". Nalezy dodac ze telefon nie posiada autozapisu, więc tak mała pamięc własna telefonu nie wystarcza do kopiowania danych, a jego pamiec była wyczyszczona <a nie "zajeta">. Zdarzało mu sie tez nie łaczyc sie za pomocą bluetootha z wiekszośca telefonów. Ale te wady przypadły chyba tylko mojemu telefonowi... ;) Ogólnie jestem zadowolona z telefonu i mam nadzieje, ze po naprawie takie rzezcy juz mi sie nie przydarzą. Co do klawiatury, całkiem wygodna, moze jednak sprawiac problem przy pisaniu smsów, klawisze sa idealnie płaskie, bez przerw miedzy nimi, jednak do takiego układu można sie szybko przyzwyczaic. Czasem przy bardzo szybkim pisaniu tekst na ekranie moze pojawiac sie z pewnym opóźnieniem, ale to chyba nie stanowi wiekszego kłopotu. telefon jest elegancki, ładny, wygodnie lezy w dłoni, ma mnostwo funkcji, a mimo to menu jest przejzyste. Posiada wygodny odtwarzacz mp3, wykonuje zdjecia bardzo dobrej jakości.
Mimo paru wad i awarii <ktora może zdażyc sie kazdemu telefonowi> polecam sgh J400, jednak radzę zwrócic uwage na "przejawy" awarii, by potem uniknac komplikacji.
pozdrawiam , Joanna Orłowska