DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #278974  autor: aleksch
 23 lip 2008, 13:23
Witam, pytanie jak w temacie. Posiadam samsunga j600e, chciałam wgrać do niego jakieś gry java. Mam je na komputerze i chciałam wrzucić do telefonu przez kabel usb (Samsung PC Studio 3) do folderu inne. A tu nic. Nie działa. :| Wie ktoś może jak to zrobić czy to jest w ogóle możliwe. Dodam że w se k510i zadziałało ale samsung to nie se :?

 #278976  autor: mol
 23 lip 2008, 13:32
1. aby wgrać aplikację należy mieć rozszerzenie .jar oraz .jad
2. jeżeli nie mamy rozszerzenia .jad ściągamy program "Jad Maker"
3. następnie wysyłamy do katalogu "Inne Pliki" oba rozszerzenia
4. po wysłaniu interesujących nas gier lub programów wpisujemy na klawiaturce kod *#9998*4678255# (po czym wyskoczy komunikat "włączone")
5. wchodzimy do "Innych Plików" i odpalamy plik .jad, jeśli nie działa tzn. że nie pójdzie na tym telefonie.

Proponuję spróbować także przez stronę www.laduj.pl

 #279068  autor: aleksch
 23 lip 2008, 21:13
Ok, dzieki, większość rozumiem :D Tylko nie wiem do końca co masz na myśli, że muszę mieć rozszerzenie .jar i .jad :| Te gierki ogólnie mają końcówkę w nazwie .jar :?

 #279073  autor: kowcio
 23 lip 2008, 21:19
aleksch pisze:Tylko nie wiem do końca co masz na myśli, że muszę mieć rozszerzenie .jar i .jad :| Te gierki ogólnie mają końcówkę w nazwie .jar :?
Tak, rozszerzenie to ta końcówka.