DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #379255  autor: Szawelski
 07 sty 2010, 22:45
Witam

Konkretnie chodzi o heyah. Od około 3 tygodni zauważyłem drastyczny spadek jakości połączeń. Dużo rozmawiam wieczorem. Podczas rozmowy potrafi mi kilka razy zerwać połączenie, poza tym często przerywa głos rozmówcy. Słysze słowa po kawałku, przerywane "metalicznymi" dźwiękami. O dziwo mój rozmówca nie ma takich problemów (mieszka poza Olsztynem). Sprawdzałem na dwóch różnych telefonach, w tym jeden na 3G, występuje ten sam problem. Czy u kogoś jeszcze to występuje?

Pozdrawiam.

 #379289  autor: Artur051
 08 sty 2010, 09:10
Napisz maila do Bok - napisz godzine i czas połączeń które ci zerwało - na pewno się tym zajmą w PTC ;). Możliwe, że dostaniesz też jakiś bonus za złą jakość itp do czasu naprawy ;p

 #457799  autor: FreeRider
 04 lut 2011, 17:36
Występuje, pisanie do BOU nic nie daje, po prostu w olsztynie i okolicach PTC ma taki beznadziejny zasięg. I to może w niektórych rejonach w mieście jest ok, ale poza miastem żegnaj zasięg ! Nic nie zmienią, jestem od dawna klientem Ery i od dawna im pisze, zapewne nie tylko ja i jakoś nie postarali się

666 - nie dzwoń do mnie, jestem poza zasięgiem ;)

 #458528  autor: Kamil_K
 08 lut 2011, 12:44
Akurat Era ma w w-m najlepszy zasięg, więc problem zapewne nie leży po stronie pokrycia.