DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #1171021  autor: babciagienia1p
 08 maja 2024, 11:40
IC_Current pisze:
08 maja 2024, 11:10
"jestem dziunia co nie wie kiedy wody się napić"
Dokładnie na tym polega przejmowanie numerów. Wystarczy taki chwyt.
mariusz9a pisze:
03 kwie 2024, 08:19
...Stoi taki delikwent z takim sprzętem i pyta gdzie jest jakiś dom/blok bo nawet nie potrafi odpalić map Google i zobaczyć gdzie jest...
Za moich czasów korzystało się z mapy topograficznej, w odpowiedniej skali, lub analizowało się zasadę nadawania kolejnych numerów bloków (uwaga! - nie działało na Ursynowie).
 #1171026  autor: asdaf
 08 maja 2024, 13:31
babciagienia1p pisze:
08 maja 2024, 11:40
Za moich czasów korzystało się z mapy topograficznej, w odpowiedniej skali, lub analizowało się zasadę nadawania kolejnych numerów bloków (uwaga! - nie działało na Ursynowie).
Ha, ha. Brawo. Dzięki za poprawę humoru. Ja w związku z ostatnimi zakłóceniami GPS zastanawiam się nad nauką astronawigacji. :)
 #1171820  autor: IC_Current
 21 maja 2024, 21:10
asdaf pisze:
08 maja 2024, 13:31
babciagienia1p pisze:
08 maja 2024, 11:40
Za moich czasów korzystało się z mapy topograficznej, w odpowiedniej skali, lub analizowało się zasadę nadawania kolejnych numerów bloków (uwaga! - nie działało na Ursynowie).
Ha, ha. Brawo. Dzięki za poprawę humoru. Ja w związku z ostatnimi zakłóceniami GPS zastanawiam się nad nauką astronawigacji. :)
Eee tam. Co Wy wiecie. Wystarczy żonę zabrać do samochodu i macie nawigację, radio, wiadomości, system zapobiegający uśnięciu, holownik w zaspie, system zapobiegający kolizjom (choć tu by trzeba skalibrować, bo za bardzo czuły), tempomat i jeszcze kilka ciekawych ficzerów w zależności od modelu żony.