DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #637631  autor: panda
 05 cze 2013, 17:10
Cześć, od 2 lat pracuję na słuchawce w Orange - generalnie przedłużanie umów klienta indywidualnego. Od sierpnia przenoszę się do Olsztyna i szukam tam pracy. Praca w telemarketingu bardzo mi odpowiada, dlatego chciałabym ją kontynuować. Znacie jakieś sprawdzone firmy, opcje w Olsztynie? Znam dobrze nie tylko ofertę Orange, ale wiadomo, konkurencję tez ogarniam. No i myślę, że z dwuletnim doświadczeniem i wynikach na naprawdę dobrym poziomem nie będzie problemu z rekrutacją, co?

Pozdrawiam :)

nie takie tanie jest to bakanie.

 #637721  autor: Xy
 05 cze 2013, 22:41
Nie wiem jak w NO ale w LU do call center Orange biorą praktycznie z ulicy. Zero jakichkolwiek wymagań, rozmowa kwalifikacyjna to formalność bo jak na niej nic nie powiesz to też Cię przyjmą.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #637783  autor: najlepsza
 06 cze 2013, 11:37
wydaje mi się, że jak nie spróbujesz to tak na prawdę nigdy nie będziesz wiedział, bo rekrutacja do pracy to sprawa bardzo indywidualna

 #642944  autor: orson_dzi
 28 cze 2013, 13:23
Olsztyn ma na pewno TP, nie pamiętam jak Orange. Pytanie tylko, czy mają też sprzedaż. Tylko zarobki byłyby zupełnie inne. Jak ładnie wciskasz bajki, to pewnie z prowizją masz teraz dwa razy tyle, co zwykły konsultant z w BOK-u.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #642948  autor: kowcio
 28 cze 2013, 13:28
Xy pisze:Nie wiem jak w NO ale w LU do call center Orange biorą praktycznie z ulicy. Zero jakichkolwiek wymagań, rozmowa kwalifikacyjna to formalność bo jak na niej nic nie powiesz to też Cię przyjmą.
W Poznaniu tak samo, tylko w Play :mrgreen: ogłoszenie na różnych portalach wisi niezmiennie od dawna, cały czas szukają - bo przecież tam jak wytrzymasz kilka miesięcy bez konieczności chodzenia do psychologa to szacun. Ja bym nie chciał siedzieć na infolinii przychodzącej, gdzie ciągle ktoś się drze na mnie że mu coś nie działa, i w dodatku używa w stosunku do mnie różnych epitetów.

 #642950  autor: Xy
 28 cze 2013, 13:31
Napisałbym to i owo o pracy w lubelskim CC ale muszę iść na dwór. Generalnie jak ktoś tu wytrzyma 2 miesiące to wielki szacun. Ale psychika siada strasznie. Praca dla ludzi pozbawionych rodziny, zainteresowań i jakiegokolwiek życia prywatnego.
Nie polecam nikomu nawet, jeśli nad głową wisi Provident.
Aha, rekrutacja trwa na okrągło. Rotacja w CC jest bardzo duża gdyż mało kto wytrzymuje w takiej pracy.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #642971  autor: Feelice
 28 cze 2013, 14:44
Tak się szczęśliwie składa, że Panda szuka pracy w Olsztynie, więc Lubelska trauma może ją ominąć :)

 #642975  autor: Sharly
 28 cze 2013, 14:49
Chyba swobodnie sobie żartujesz.
Co ma wspólnego moje hobby z pracą? Wymiarowy etat w każdej pracy nie pozwoli Ci na kształtowanie upodobań? Świadomie obrażasz ludzi albo po prostu głupotą przerastasz Everest. Nie można wszystkich pakować do jednego wora, tak?
Trafiłeś do kiepskich CC ,mogę tylko Ci współczuć i nic poza tym ale na pewno nie dopingować Twoich bezmyślnych wypowiedzi. Handel to nie jest łatwa sprawa i masz rację - lwia część ludzi tego po prostu nie wytrzymuję ale Ci którzy zostają mogą zarobić na tym tyle co brygadzista w mastercook'u.

Praca może tylko człowieka budować i uszlachetniać ,niezależnie od tego czym się zajmuje, prawda?

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #642990  autor: Feelice
 28 cze 2013, 15:26
Sharly pisze: Handel to nie jest łatwa sprawa i masz rację - lwia część ludzi tego po prostu nie wytrzymuję ale Ci którzy zostają mogą zarobić na tym tyle co brygadzista w mastercook'u.

Praca może tylko człowieka budować i uszlachetniać ,niezależnie od tego czym się zajmuje, prawda?
Sharly , z tym "uszlachetnieniem" podczas pracy w CC to Cię chyba troszeńkę poniosło :D
Mało znam takich, którzy pracują wyłącznie dla radości z wykonywania pracy. Pracujemy dla SZMALU/KASY/MAMONY* (nie potrzebne skreślić).

 #642995  autor: Sharly
 28 cze 2013, 15:39
pracujemy dla pieniędzy a pieniądze pozwalają nam po prostu żyć - banał
ale praca czy to ciecia, konsultanta a nawet ta kierownicza kreuje w człowieku poczucie obowiązku ,sumienności czy reszty rzeczy które nie pozwalają większości ludzi skończyć jako cień menela. To właśnie praca i nie ważne jak mocno na nią byśmy narzekali otwiera nam drzwi do funkcjonowania w społeczeństwie ,normalnego funkcjonowania. Szlachetność to cecha wydaje się zapomniana a sumienie bywa zakopywane do momentu w którym spojrzymy śmierci w oczy ale w każdym człowieku jest to coś. Dlatego Ty uważasz swoją kobietę za wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju mimo kilkudziesięciu pozostałych, pięknych i ponętnych które mijasz na co dzień.

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #642996  autor: Feelice
 28 cze 2013, 15:46
No właśnie ! I dlatego Panda szuka pracy w Olsztynie, żeby mieszkając tam, jako wspomniany menel nie skończyć.
Z tego co widzę nie doczekała się odpowiedzi na zadane pytanie, zatem nasze filozoficzne rozważania na temat sensu (lub bezsensu) pracy można o kant kuli roztrzaskać :)

Pracy w Olsztynie się tu szuka. O tym jest ten temat .

 #643044  autor: Xy
 28 cze 2013, 18:44
Jednak konsultanci to mocno specyficzni ludzie :lol:

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #643125  autor: szyman12
 28 cze 2013, 23:02
Jednak konsultanci to mocno specyficzni ludzie
Eee tam, to chyba ludzie dzwoniący są "specyficzni".

Przyznaje się, że nie pracowałem w CC, choć zastanawiam się nad tym, jednak wydaje mi się że nie jest tak źle - poprostu trzeba być mocno cierpliwym i nie brać sobie do serca, co ludzie (a może "ludzie") do Ciebie "mówią".

 #644254  autor: orson_dzi
 03 lip 2013, 00:13
szyman12 pisze: wydaje mi się że nie jest tak źle
Jest, ale w Lublinie. To co się tam dzieje przechodzi wszelkie pojęcie. W innych lokalizacjach jest zupełnie inaczej.
A jak mam okazję poczytać jak na zgłoszenie klientów odpowiadają w Radomiu, Katowicach lub w jeszcze jednym mieście (Elbląg?), ale nie pamiętam już które to było, to tam w ogóle chyba wszystko jest dozwolone.

Dla przykładu coś, czego chyba nigdy nie zapomnę. Wypowiedź z wczoraj:
"Ze względu na to, że nju mobile nie oferuje oferty z telefonem, nie posiadamy konfiguracji do tak zaawansowanego technologicznie modelu..." Dotyczyło konfiguracji internetu HTC One.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #644258  autor: Xy
 03 lip 2013, 00:35
orson_dzi pisze:Jest, ale w Lublinie. To co się tam dzieje przechodzi wszelkie pojęcie.
Kiedyś muszę przysiąść i w miarę dokładnie opisać co i jak wygląda w lubelskim Call Center. Ku przestrodze. Albo niech ten cały kołchoz na Chodźki w cho'lerę upadnie albo niech zmienią kadrę bo chyba lepiej pracować w kamieniołomach za 1000 zł niż w Orange na słuchawce za 1200.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #644407  autor: orson_dzi
 03 lip 2013, 19:58
Ja ze swojej strony na pewno opiszę wrażenia, mam nadzieję, że będzie mi dane na łamach portalu ;) , ale póki co trzymam się tego co mam. Przede wszystkim dlatego, że u mnie jest 100 razy lepiej niż było u Ciebie i jestem tego świadomy, więc da się żyć, a poza tym, mam w planach dłuższą przerwę zdrowotną, więc nikt nie zatrudni człowieka niezdolnego do pracy ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #644426  autor: kowcio
 03 lip 2013, 21:15
Skoro Hydepark, to zapytam
orson_dzi pisze:mam w planach dłuższą przerwę zdrowotną
tacierzyński? :)

 #644435  autor: kaciux
 03 lip 2013, 21:48
Tak jak napisano wcześniej. Olsztyn ma infolinie TP, nie ma mobile. No chyba, że jakiś oddzialik, który nagabuje klientów. Sugeruje uderzenie na infolinie TP w Olsztynie. Mają też sprzedaż, więc zarobki niezłe.

 #644462  autor: orson_dzi
 03 lip 2013, 23:14
kowcio pisze:tacierzyński? :)
Uchroń na Panie... ;)

Rękę mam do poskładania, także i od forum odpocznę pod koniec miesiąca, ale nie wiem przez jaki czas.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #644471  autor: kowcio
 03 lip 2013, 23:33
No to nieciekawie. A już myślałem, że się rodzina powiększyła ;) To szybkiego powrotu do formy!