DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 23 z 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
 #1174365  autor: KC-KARLOS
 03 lip 2024, 18:58
kazik20: bardzo proszę, edytuj posty, a nie podbijasz nowymi.
Krytykujesz promkę, a za 15 zł możesz zgarnąć lekką ręką ponad 0,5 TB... Tym bardziej, że doładowana kwota na potrzeby bonusu jest w 100% na każde usługi + łączy się z autodoładowaniem 2x 31 zł + bonus 20 zł. W przeszłości za zasilenie 200 zł dali aż 1410 GB i mało kto to krytykował, ba... ludzie nawet masowo wydłużali te bonusy z zasilonej kasy na przyszłość.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174404  autor: macqmacq
 04 lip 2024, 10:50
KC-KARLOS pisze:
03 lip 2024, 12:22
babciagienia1p: tak jak napisałem, kolejny bonus z pierwszej środy miesiąca pojawi się 4go września.
A skąd u Ciebie taka pewność? To, że obecny bonus jest do włączenia do końca sierpnia, nie musi mieć wpływu na pojawienie się nowego prezentu/ bonusu w środę 7 dnia tegoż miesiąca 8)
 #1174408  autor: kazik20
 04 lip 2024, 12:36
1410GB za 200zl to był HIT gdy była możliwość przekazania na inne numery tej kasy. Dziś byłaby bardzo uciążliwa i niewielu by skorzystało.

Teraz zwykłe ładowanie 6x5zł online to 75GB więc wakacje w Orange to właściwie brak darmo promocji. Dlatego pójde w otwieranie kolejnych starterów i darmo bonusy, a potem migracja do NJU po kolejny. Z NL korzystam okazjonalnie bo nie jestem rozmowny (bardziej maile i komunikatory), więc z mega pak GB z NL nie skorzystam.
 #1174410  autor: zulu144dwa
 04 lip 2024, 12:52
Główna zaleta prezentów w pierwszą środę miesiąca to długi czas na zastanowienie się, czy skorzystać z tego prezentu i kiedy najkorzystniej skorzystać z takiego prezentu. Na razie nie spieszę się.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1174441  autor: KC-KARLOS
 04 lip 2024, 21:24
macqmacq: Orange już przedłużało daną promocję, która cieszyła się popularnością, krzywdząc użytkowników, którzy już z niej korzystali - więc zamiast przedłużać, ustalili aż 2 miesiące jej trwania. To chyba sprawiedliwa opcja.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174447  autor: KC-KARLOS
 04 lip 2024, 21:44
macqmacq: grzeczniej trochę... Chodzi o wprowadzenie promocji w pierwszą środę miesiąca - to był bodajże większy bonus GB za zasilenie w MO (jeden bonus dla jednego numeru w czasie trwania promocji). Wg Orange promocja była popularna, minął pełny miesiąc, a po cichu ofertę przedłużył do końca kolejnego miesiąca, nie patrząc na pierwszą środę miesiąca. Ci co skorzystali w pierwszym miesiącu dostali ekstra bonus, a w drugim bonusu nie było, co spotkało się z niezadowoleniem użytkowników.
Aby tego "błędu" nie popełnić, postanowili odpalić promkę od 3go lipca (pierwsza środa) z ważnością do końca sierpnia. Termin podany jasno i klarownie.
Mam jeszcze bardziej się produkować?!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174580  autor: nowlasnie
 07 lip 2024, 09:29
Jak ktoś skorzystał z promocji i nie mógł skorzystać ponownie to został skrzywdzony? Dziwaczne rozumowanie.
A Orange kombinuje jak dać nie dając, bo można kupić starter za 5 zł i mieć za 30 zł (5x6) więcej niż 100 GB, do tego inne bonusy.
 #1174581  autor: KC-KARLOS
 07 lip 2024, 10:00
nowlasnie: tyle, że:
> za 30 zł wpada łącznie 125 GB (100 GB + 10 GB + 15 GB) z 31-dniową ważnością i z tej kwoty (jeszcze 1 zł zostanie) wbijamy *101*365# i BIZD jest ważny 13 miesięcy
> zasilamy 6x 5 zł (6x 2,5 GB + 6x 10 GB) z nominalną 2-dniową ważnością - łącznie mamy tylko 75 GB i też wbijamy ten sam kod - BIZD ważny rok i 2 dni.
Ta promka jest przemyślana.
Przy nowym starterze przy prostych krokach można ogarnąć 14 miesięcy BIZD.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174587  autor: biala1991
 07 lip 2024, 12:31
nowlasnie pisze:
07 lip 2024, 09:29
Jak ktoś skorzystał z promocji i nie mógł skorzystać ponownie to został skrzywdzony? Dziwaczne rozumowanie.

Uprościłeś a sytuacja bywa nieco bardziej skomplikowana, na przykładzie niedawno wprowadzonej promocji z NLtami na próbę. Te NLty dają więcej GB niż NL z wcześniejszej promocji ale można włączyć tylko jeden, albo cykliczny albo jednorazowy podczas gdy w poprzedniej promce można było skorzystać z obu wariantów. Dodatkowo z nowej promocji wykluczeni są klienci, którzy aktywowali któryś wariant NL ze starej promki, a więc wg nowego regulaminu nie mogę włączyć nowych NL (i to jest ok) ale straciłam też możliwość aktywacji drugiego, starego NL, którego nie zdążyłam uruchomić i to jest moim zdaniem krzywdzące. Na szczęście system nie działa zgodnie z regulaminem więc udało mi się odebrać zaległy NL z nawiązką :)
  • Strona 23 z 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23