DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1175847  autor: KC-KARLOS
 27 lip 2024, 14:11
Safeguard0586: ja tam wolę Flexa - 40 zł/mc za kartę (1 główna + 1-klon do routera) - można dobrać do 4 kart SIM/eSIM wtedy wychodzi po 20/kartę - wszystko nielimitowane + internet nielimitowany gdziekolwiek chce w kraju, bez stref domowych i dziwnych ograniczeń prędkości i urządzeń (wiem, bo testowałem abo T w umowie na 6m, karta działała tylko na smartfonie, prędkość do 30, a po włączeniu nielimitowanego neta w bonusie po miesiącu promocji - z 30 na 60 mbps - taryfa M). Płacę raz w miesiącu = mam komórkę + net w mieszkanku w mieście czy na wsi. Zasięg podobny do T i bez umowy terminowej. Radzę przeczytać ile ulgi trzeba by było zapłacić za zerwanie umowy w T (a to przekracza ponad tysiaka). No i po 24 miesiącach cena gwałtownie wzrasta z 45 (L) do 100 zł/mc jeśli nie zmieni się umowy, a w każdym kolejnym roku umowy +10 zł więcej. To jest złodziejstwo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175854  autor: KC-KARLOS
 27 lip 2024, 14:25
Safeguard0586: oferta ma sens jedynie gdy ją kupisz lokalnie ze światłowodem - przykład w Malborku, jak to jest (viewtopic.php?p=1175819#p1175819). W innym wypadku tylko Flex.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175861  autor: darekka
 27 lip 2024, 15:40
tak tylko zwracam uwagę, że w żeczonej promocji taryfa M i L nie działa na sprzętach innych niż telefon(pomijam ewentualne kombinowanie i ograniczenia prędkości w ofercie) więc nawet połowa ceny przez 2 lata w samym telefonie tak średnio bym powiedział: 45zł w nawyższym planie z 1 simką, a FLEX 80zł(kto się załapał jak ja na żabkową promke ma 6msc po pół ceny) i 4simki klony...rozważać taka promocję T można gdyby ja połączyć z promocją światowodu ale mając FLEXa po co to robić w szczególności mając pasmo C dostępne(ja niestety nie mam ale te 100-200Mb wystarcza)

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1175867  autor: KC-KARLOS
 27 lip 2024, 18:32
Drodzy, warto wiedzieć, że czas promki jest ograniczony - tylko do 25 sierpnia. Raczej nie wyjdzie manewr: abo T (jeśli komuś się kończy umowa) > prepaid innej sieci na kilka dni > powrót do abo T.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥