DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 62 z 102
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 102
 #880869  autor: bolek2004
 04 sie 2016, 11:51
No bo właśnie żeby dostać bonus za przeniesienie musisz pozostać w play na kartę (bez zmiany taryfy) więc dlatego dostałeś tylko bonus za rejestrację który jest ważny 30 dni.
Trzeba było nie zmieniać taryfy i poczekać na bonus za przeniesienie, który jest przyznawany zgodnie z regulaminem w ciągu 30 dni od pierwszego połączenia i jak bonus by doszedł to wtedy trzeba było zmienić dopiero taryfę i aktywować bonus za rejestrację.
Tyle że przy zmianie taryfy przepadły by GB, ale konto promocyjne by pozostało jeśli nie zmieniałbyś na rbm, mini max czy fakt.
Swoją drogą to chamskie zagranie ze strony play, bo taryfa play na kartę na dzień dzisiejszy nie ma racji bytu więc i tak trzeba ją zmieniać na coś lepszego.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 11:53 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #880871  autor: w12
 04 sie 2016, 11:53
Na to wychodzi. Tylko chyba za przeniesienie się nie należy.

Dobre w tym chociaż to że można bonus przedłużyć nakrętkami.

@bolek2004, tak to by nie zadziałało bo bonus nie jest rozdzielony. Innymi słowy zależnie od taryfy w której się znajduję w momencie włączenia bonusu dostaję albo pierwszą opcję albo drugą. Ja zmieniłem taryfę i dostałem bonus okrojony. Niemniej będę to reklamował.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 11:56 przez w12, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #880872  autor: jarekt
 04 sie 2016, 11:53
bolek2004, dobrze myślisz ale nie do końca :)

Należy pozostać w PnK, aktywować Bonus za rejestrację, poczekać aż przyjdą OBYDWA Bonusy i dopiero zmienić taryfę.

Przy czym aktywacji Bonusu za rejestrację należy dokonać w ciągu maksymalnie 30 dni od wykonania pierwszego połączenia po aktywacji.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 11:56 przez jarekt, łącznie zmieniany 3 razy.
 #880873  autor: bolek2004
 04 sie 2016, 11:54
To znaczy? Właśnie to jest odpowiedź dlaczego bonusu za przeniesienie nie przyznano.
Nie masz racji. Jak zmienisz taryfę to GB przepadną.
Czekamy na bonus w pnk za przeniesienie, jak zostanie przyznany zmieniamy taryfę na inną i aktywujemy sobie bonus za rejestrację. Tyle że 10gb przepada przy zmianie taryfy. Tyle.
 #880876  autor: jarekt
 04 sie 2016, 11:58
Znikną tylko GB bo one nie przechodzą przy zmianach taryf.

Mam rację.
Nie da się zrobić tak aby mieć te 20GB w Formule czy innej taryfie niż PnK.
Albo 200zł/20GB W PnK, albo 200zł0GB w Formule, Albo 100zł/10GB w Formule - możecie sobie wybrać co Wam odpowiada.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 12:01 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #880881  autor: bolek2004
 04 sie 2016, 12:02
jarekt Masz rację, moja wina, przeczytałem regulamin i jest jak byk że żeby otrzymać bonus za przeniesienie w pierwszej kolejności należy aktywować bonus za rejestracje, dopiero potem dorzucają bonus za przeniesienie.
"W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Użytkownik dokonując aktywacji bonusu za rejestrację w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia po Aktywacji zestawu startowego zgodnie z „Regulaminem Promocji Bonus za Rejestrację numeru w Play” otrzyma dodatkowe bonusy"
Swoją drogą to chamska zagrywka bo GB i tak przepadają wszystkie, zostaje tylko konto promocyjne.
surface123 Bonusowe złotówki przepadają przy zmianie na :
- mini max
- rbm energy
-fakt mobile
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 12:04 przez bolek2004, łącznie zmieniany 2 razy.
 #880883  autor: jarekt
 04 sie 2016, 12:02
@surface: no wiadomo, że nie przy wszystkich migracjach złotówki promocyjne przechodzą, ale przy prawie wszystkich MB/GB przepadają.

Nie lubię się chwalić (nie lubię też gdy inni się bezpardonowo przechwalają) ale to co zaraz napiszę to nie przechwałki (jak ktoś, i nawet wiem kto, zaraz mi zarzuci) ale jest jeden myk w Play aby ten Bonus za rejestrację i przeniesienie NAJPRAWDOPODOBNIEJ otrzymać w np. Formule i mieć 200zł/20GB (czy nawet 260zł/20GB po doładowaniu za 5zł) ale nie mam czasu tego jeszcze teraz sprawdzić - metoda wypłynęła przy okazji innego odkrycia (które działa) i które sugeruje mi, że da się to zrobić, ale tak jak napisałem, jeszcze tego nawet osobiście nie mogę potwierdzić ale jest to moja kolejna rzecz do "sprawdzenia" jak uporam się z innymi "trikami".
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 12:12 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #880889  autor: jarekt
 04 sie 2016, 12:14
Przy zmianach PnK > dowolna taryfa Play (poza MiniMax, Fakt, RBM) - złotówki zostają.

Ogólnie: dowolna taryfa Play (poza MiniMax, Fakt, RBM) > dowolna taryfa Play (poza MiniMax, Fakt, RBM) - złotówki zostają.

@surface - nigdzie i nigdy nie napisałem, że złotówki przechodzą do MIniMaxa.
 #880907  autor: scisly
 04 sie 2016, 12:45
Planowałem następujący proces przejścia między taryfami:
1. Przejście z nju do play na kartę.
2. Aktywacja bonusu 60 zł za przeniesienie po doładowaniu konta za 5 zł.
3. Po "wygadaniu" tych 60 zł przejście do taryfy play Mini Max.
4. Aktywacja bonusu 200 zł + 20 GB + RWK na 60 dni w taryfie Mini Max i przedłużanie na koniec kolejnych miesięcy promocyjnych złotówek doładowaniem przez fb.

Z tego co powyżej napisaliście wynika, że bonus za przeniesienie może być przyznany dopiero po przyznaniu bonusu za rejestrację, czyli bonusu 60 zł nie dostałbym. Natomiast zmiana taryfy z PnK na Mini Max będzie skutkowała przyznaniem mniejszego bonusu za rejestrację, czyli 100 zł + 10 GB + RWK na 30 dni. Czy dobrze to rozgryzłem?
 #880911  autor: jarekt
 04 sie 2016, 12:55
Są 2 Bonusy za przeniesienie (i 2 regulaminy) na 99% nie wykluczające się.

Bonus 60zł za przeniesienie jest po doładowaniu za 5zł.
A Bonus 100zł/10GB za przeniesienie jest aktywowany po aktywacji Bonusu za rejestrację 100zł/10GB.

Niestety jeśli przejdziesz do MiniMaxa stracisz wszystko (jeśli aktywujesz wszystkie Bonusy przed przejściem). Możesz jedynie otrzymać Bonus 100zł/10GB za rejestrację jeśli go aktywujesz dopiero w MiniMaxie.
Proponuję się więc mocno zastanowić.

Jeśli przenosisz numer z innej sieci to bardzo niekorzystna jest zmiana taryfy z PnK - najlepiej zostać w niej (max. rok - bo otrzymasz RWK - a potem uciekać np. do Formuły) i wykorzystywać przyznane środki i je ewentualnie przedłużać co miesiąc jeśli w miesiąc ich nie wykorzystasz.

Jeśli już masz numer w Play i masz długi staż i masz szansę otrzymać 500zł/10GB to MiniMax jest bardziej opłacalny. Ja osobiście wolę jednak i tak Formułę - po roku (czy wcześniej) niewykorzystane środki i ważność konta będzie łatwiej i taniej przedłużać w Formule. W dodatku w przypadku przejścia wtedy z MiniMaxa na inną taryfę stracisz wszystko poza złotówkami z konta głównego. Ale oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i profilu "działalności".
 #880916  autor: scisly
 04 sie 2016, 13:14
Dzięki za radę jarekt.
Rozumiem, że mogę dostać zarówno bonus 60 zł jak i bonus 200 zł + 20 GB, czyli podsumowując mogę dostać max 260 zł + 20 GB + RWK na 60 dni w taryfie PnK?
Przeniesienie jest możliwe tylko na taryfę podstawową PnK?
 #880922  autor: jarekt
 04 sie 2016, 13:36
Tak jak napisałem na 99% - osobiście tego jeszcze nie potwierdziłem, ale regulaminy się nie wykluczają i 2 Bonusy za przeniesienie są każdy za coś innego: jeden jest za przeniesienie i doładowanie (przyznawany automatycznie po spełnieniu tych dwóch warunków), a drugi jest za przeniesienie i rejestrację (przyznawany po aktywacji Bonusu za rejestrację kodem/Play24/infolinię/salon/wniosek/itd/).

Dodam, że są jeszcze 2 Bonusy za Aktywację startera, ale nie będę się o nich rozpisywał aby nie zaciemniać tematu. W każdym razie łącznie nowy lub stary klient Play ale z nowym starterem może otrzymać aż 5 Bonusów: 2 za przeniesienie, 1 za rejestrację i 2 za aktywację - tylko mnie nie zjedzcie teraz :) .
 #880936  autor: w12
 04 sie 2016, 14:55
jarekt pisze:
Nie lubię się chwalić (nie lubię też gdy inni się bezpardonowo przechwalają) ale to co zaraz napiszę to nie przechwałki (jak ktoś, i nawet wiem kto, zaraz mi zarzuci) ale jest jeden myk w Play aby ten Bonus za rejestrację i przeniesienie NAJPRAWDOPODOBNIEJ otrzymać w np. Formule i mieć 200zł/20GB (czy nawet 260zł/20GB po doładowaniu za 5zł) ale nie mam czasu tego jeszcze teraz sprawdzić - metoda wypłynęła przy okazji innego odkrycia (które działa) i które sugeruje mi, że da się to zrobić, ale tak jak napisałem, jeszcze tego nawet osobiście nie mogę potwierdzić ale jest to moja kolejna rzecz do "sprawdzenia" jak uporam się z innymi "trikami".
No ciekaw jestem.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #880937  autor: w12
 04 sie 2016, 14:58
jarekt pisze:
Dodam, że są jeszcze 2 Bonusy za Aktywację startera, ale nie będę się o nich rozpisywał aby nie zaciemniać tematu. W każdym razie łącznie nowy lub stary klient Play ale z nowym starterem może otrzymać aż 5 Bonusów: 2 za przeniesienie, 1 za rejestrację i 2 za aktywację - tylko mnie nie zjedzcie teraz :) .
Na nowy rejestrowany numer większy bonus?
Jak to zrobić?

Akurat jeden nowy starter zarejestrowałem i jest on w taryfie formuła play na kartę więc nic nie musiałem zmieniać.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #880942  autor: jarekt
 04 sie 2016, 15:10
@zapytanie: jeżeli starter masz nowy (kupiony/zdobyty a nie przeniesiony) to nie otrzymasz 2 lub 3 Bonusów za przeniesienie (czyli 200zł/20GB lub 260zł/20GB) tylko jeden Bonus za rejestrację (100zł/10GB/RWK w taryfach głosowych).

Dodatkowe 2 Bonusy za AKTYWACJĘ to zupełnie inne Bonusy i przyznawane na zupełnie innych warunkach i mające swoje 2 odrębne regulaminy - ale tak jak pisałem wcześniej nie będę o nich tutaj się rozpisywał bo to nie są Bonusy za REJESTRACJĘ ani za PRZENIESIENIE i nie mają one z tymi procesami nic wspólnego.

Łącznie w każdym razie jest maksymalnie 5 Bonusów (w taryfach głosowych) dla nowego, nieaktywowanego i zarejestrowanego startera (bez względu w jaki sposób wszedłeś w jego posiadanie: czy to przez zakup płatnego startera, otrzymanie darmowego czy poprzez przeniesienie czy poprzez znalezienie :) ).

Dla numerów przeniesionych jest 5 Bonusów, a dla numerów kupionych/zdobytych są 3 Bonusy (przy czym jeśli aktywujesz starter to już możesz otrzymać tylko 2 Bonusy bo jeden z tych Bonusów należy aktywować przed aktywacją startera - brzmi dziwnie ale tak jest).

Myślałem już dawno temu (ponad rok) o zrobieniu wątku o tych 2 dodatkowych Bonusach ale nie mam czasu :)
Ostatnio zmieniony 04 sie 2016, 15:13 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #880943  autor: honorr
 04 sie 2016, 15:13
Bardzo enigmatycznie piszesz o tych swoich odkryciach. Niby coś jest, ale tego nie sprawdziłeś i w zasadzie wszystko opiera się o "niby coś wiem, ale nie powiem" bo play zablokuje. Nie bierz tego do siebie, tak to po prostu na razie wygląda.
  • Strona 62 z 102
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 102
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 102