DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 68 z 102
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 102
 #883523  autor: bolek2004
 20 sie 2016, 15:12
jarekt Czytałem ten regulamin i nie zwróciłem na to uwagi, masz rację oczywiście.
"W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Użytkownik dokonując aktywacji bonusu za rejestrację w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia po Aktywacji zestawu startowego zgodnie z „Regulaminem Promocji Bonus za Rejestrację numeru w Play” otrzyma dodatkowe bonusy:
1.1. Pakiet Złotówek o wartości 100 zł (łącznie z bonusem za rejestrację otrzyma 200 zł)[..]
1.2. 10 GB (łącznie z bonusem za rejestrację otrzyma 20 GB) [...]

slider02 Do 7 dni.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2016, 15:24 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #883524  autor: jarekt
 20 sie 2016, 15:24
W praktyce (czyli tak działa system bilingowy) Bonus za przeniesienie 100zł/10GB/60dni przyznawany jest automatycznie PO Bonusie za rejestrację, a ten z kolei jest przyznawany po wpisaniu kodu. I tak też jest to zapisane w regulaminie czyli praktyka pokrywa się z regulaminem.
Jedynie czas przyznania tego dodatkowego Bonusu nie jest określony. Może to być 1 sekunda, 1 dzień, 1 tydzień i od jednego konsultanta ktoś otrzymał informację, że do 30 dni. Ponieważ nie jest to zapisane w regulaminie, to jedynie informatyk który to programował będzie wiedział, a konsultanci będą zgadywać (do 24h, do 48h, do 72h, do tygodnia, do miesiąca).
Z kolei Bonus 60zł za przeniesienie i doładowanie minimum 5zł był przyznawany natychmiast w ciągu maks 2-3 sekund od doładowania.
Należy też pamiętać aby Bonus za rejestrację wklepać maksymalnie 30 dni od aktywacji startera (tak jest w regulaminie ale czy jest to respektowane to nie śmiem sprawdzać na razie) aby otrzymać ten dodatkowy Bonus za przeniesienie.
Obecnie (od środy wieczór) są olbrzymie problemy z aktywacją starterów, aktywacją Bonusów, aktywacją usług i zmianą taryf więc to dodatkowo zaciemnia obraz.
 #883529  autor: bolek2004
 20 sie 2016, 15:50
Czyli mamy 3 możliwości i wcale to tak kolorowo nie jest:
1. Zostajemy w play na kartę 0zł w play nie zmieniając taryfy i dostajemy rzeczywiście te 200zł i 20gb
2. Czekamy na bonus 200zł po czym zmieniamy taryfę tracąc 20gb
3. Od razu zmieniamy taryfę na docelową i aktywujemy bonus za rejestrację dostając 100zł i 10gb.
 #883639  autor: slider02
 21 sie 2016, 14:18
Przedwczoraj przeniosłem dwa numery do Play na Kartę. Rano doładowałem każdy kwotą 5zł licząc na bonus 60zł za przeniesienie numeru. Bonusu nie dostałem, ponadto nie mogłem aktywować bonusu za rejestrację, nauczony doświadczeniami z telekomami odczekałem 24h aż się wszystko poukłada w systemie. Wczoraj (czyli po odczekaniu 24h) również próbowałem uruchomić bonus za rejestrację co mi się nie udało, zadzwoniłem na infolinię i stówkę włączyli mi od ręki. W międzyczasie przeczytałem regulaminy wszystkich tych promocji i wywnioskowałem że 60zł mogę nie dostać bo w zasadzie to wyklucza się z promocją w której dostajemy drugą stówkę. Minęło jakieś 30h od momentu aktywowania bonusu za rejestrację, a drugiej stówki za przeniesienie dalej nie ma. Zadzwoniłem kolejny raz na infolinię i Pani powiedziała że muszę doładować konto za min. 5zł po uaktywnieniu bonusu za rejestrację (czyli doładować drugi raz) żeby dostać bonus za przeniesienie bo wcześniej się nie liczyło. Co więcej w regulaminie bonusu za przeniesienie numeru (tym nowym gdzie jest 100zł/10gb/60dni) nie ma słowa o żadnym doładowaniu w celu uzyskania bonusu.

Dzwonić kolejny raz z nadzieją na to że trafię na kogoś innego czy pisać zgłoszenie na p24?

Chyba że źle do tego podchodzę i np. wystarczy poczekać albo doładować tak jak mówi Pani na infolinii?
 #883641  autor: jarekt
 21 sie 2016, 14:44
Po pierwsze: od środy wieczór jest totalny chaos z przyznawaniem Bonusów (automatycznym i ręcznym), włączaniem usług czy nawet z aktywacją starterów. Więc zalecam się wstrzymać tyle ile możecie (nie aktywować starterów na razie, nie dzwonić, nie składać reklamacji, nie zmieniać taryfy, najwyżej doładować konto 5zł aby mieć ważne wychodzące na kolejne kilka dni jeśli już starter został aktywowany, śledzić to forum i szczególnie forum Play - "Pomoc Play", do momentu aż sytuacja się nie uspokoi). Starter "przeniesiony" można aktywować do 3 lat od przeniesienia więc czasu jest sporo :)

Po drugie: absolutnie nie trzeba doładować (1 czy 2 razy) aby otrzymać 200zł/20GB/60dni i RWK - wprowadzono Cię w błąd.

Po trzecie: ponieważ konsultant włączył Ci Bonus za rejestrację ręcznie (zakładam, że dostałeś cały Bonus za rejestrację tzn. 100zł/10GB/30dni + RWK, a nie tylko 100zł) to w tym momencie najprawdopodobniej "przerwał" automatyczny proces który by Ci przyznał 200zł/20GB/60dni+RWK gdybyś poczekał te parę dni aż wszystko znowu będzie poprawnie działać. Możliwe, że za parę dni i tak automatycznie dostaniesz te brakujące Bonusy na 60 dni ale najprawdopodobniej teraz tylko reklamacja Ci pomorze i je przyzna.

Po czwarte: Bonus 60zł na 90 dni za przeniesienie i doładowanie, coraz większej liczbie osób nie jest przyznawany od 26 lipca (gdy wszedł Bonus 200zł/20GB/60dni/RWK za przeniesienie) i najprawdopodobniej po prostu te promocje się już wykluczają (Play systematycznie poprawia system aby nikt już nie dostawał 260zł/20GB/90dni+RWK).
 #883642  autor: njuken
 21 sie 2016, 14:52
Po złożeniu reklamacji dostałem taką odpowiedź:
Szanowny Panie,

w odpowiedzi na zgłoszenie, uprzejmie informuję, że w chwili obecnej mamy niestety problemy techniczne związane z pełną aktywacją nowo zarejestrowanych i aktywowanych kart SIM.
Problem jest w trakcie naprawiania i mam nadzieję, że w najbliższym czasie karta zostanie w pełny aktywowana w sieci, tak aby można było uruchomić dowolną usługę, pakiet czy dokonać zmian na koncie.

Przepraszam za niedogodności i proszę o cierpliwość w tej kwestii.
Sugeruję, aby co jakiś czas spróbować wyłączyć telefon i włączyć ponownie oraz wpisać kod aktywacyjny, celem weryfikacji, czy usługa działa już prawidłowo.
Więc nie warto nawet robić zgłoszenia, bo i tak nie pomogą.
 #883764  autor: jarekt
 22 sie 2016, 15:11
jarekt pisze:
bolek2004 pisze:wskoczyło 60zł ważne 60 dni
jarekt pisze:chyba 90dni ?

"7. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Użytkownik otrzyma po dokonaniu Doładowania konta bonus 60 zł, który zostanie przyznany w ciągu
24 h od Doładowania.
8. Bonus, o którym mowa w pkt. 7 powyżej, można wykorzystać w ciągu 90 dni od Dnia jego przyznania."
bolek2004 pisze:No właśnie zmieniło się bo bonus za przeniesienie jest ważny 60 dni tylko.
jarekt pisze:To ciekawe, bo 60dni to termin z Bonusu 200zł/20GB. Czyli dostałeś 60zł z jednego regulaminu, a termin 60dni z drugiego regulaminu :)

Wydaje mi się, że te 60zł ważne 90 dni wycofali (...)
Postanowiłem to osobiście dzisiaj sprawdzić (przy okazji aktywacji startera przez znajomego) i ewentualnie potwierdzić lub zaprzeczyć i aktywowałem dzisiaj ten numer , który był przeniesiony jakieś 2-3 tygodnie temu z T-Mobile do PnK.

Doładowałem za 5zł (oczywiście cały czas w taryfie PnK1 MNP), od razu po sekundzie miałem 64zł na promocyjnym ważne 3 miesiące (do 15 listopada 2016r.), na głównym oczywiście 6zł (starter ma na początek 1zł na głównym i 4zł na bonusowym wszystko ważne 10 dni na start).

Także promocja dalej działa i najważniejsze, że ważność konta promocyjnego z tej promocji jest dalej 90 dni dzięki czemu łącznie na start można mieć na promocyjnym za free 264zł ważne 90 dni (4zł za ze startera, 60zł za przeniesienie promo#1, 200zł za przeniesienie promo#2). Plus oczywiście RWK na głównym, 20GB pakiet i darmowe rozmowy i SMSy w Play.

PS. Jeszcze jedna rzecz jest do sprawdzenia. Ten numer mógł być przeniesiony zanim pojawił się oficjalny regulamin Bonusu za przeniesienie 200zł/20GB. Więc być może dlatego dostał 60zł ważne 90 dni, co oznacza również, że może nie dostać 200zł/20GB za promo#2 tylko 100zł/10GB za rejestrację - jeszcze Bonus nie został włączony, także jeszcze tego nie wiem, zaraz to przetestuję, ale muszę się zastanowić, czy nie lepiej przejść do Formuły kosztem jednego zestawu 100zł/10GB (ten drugi w tym momencie nie jest pewny). Ale jak zmienię taryfę to nie będę miał pewności, że i tak bym nie dostał 200zł/20GB... Trudna decyzja...
W końcu dzisiaj usunęli chyba awarię i mogłem w końcu kontynuować doświadczenie - uruchomiłem w końcu Promo#2 czyli drugi Bonus za przeniesienie i Bonus za rejestrację.
Mam dobre wieści: Bonus za rejestrację wskoczył po 2 minutach i o dziwo (nie dawałem temu dużo szans) wskoczył również drugi Bonus na przeniesienie (po kolejnych 6 minutach).

Na karcie jest w tej chwili:
- 264zł ważne 90 dni (4zł od Play na straterze MNP, 60zł za przeniesienie i doładowanie Promo#1 i 100zł za przeniesenie Promo#2);
- 20GB ważne 60 dni (10GB za rejestrację i 10GB za przeniesienie Promo#2);
- Rok Ważności Konta za rejestrację;
- 6zł ważne rok na koncie głównym (1zł od Play na straterze MNP i 5zł doładowanie na potrzeby Promo#1).

Załączam screen z Play24.

Obrazek

Następnym moim doświadczeniem będzie wspomniana 2 tygodnie temu próba uzyskania tego samego (264zł/90dni+20GB/60dni+RWK+6zł) w "Formule Play na Kartę" (FnK) - nie będę pisał jak to będę robił, bo trzeba zrobić kilka trików, których na razie nie mogę opublikować. Podam tylko czy da się to zrobić czy nie. Bo zrobić w Formule 164zł/90dni/10GB/30dni/RWK albo 264zł/90dni/0GB/RWK to nie problem oczywiście.
 #883769  autor: 3G
 22 sie 2016, 15:27
jarekt pisze:nie będę pisał jak to będę robił, bo trzeba zrobić kilka trików, których na razie nie mogę opublikować. Podam tylko czy da się to zrobić czy nie.
Nie pisz nic jak masz tak pisać.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #883777  autor: jarekt
 22 sie 2016, 16:17
zapytanie pisze:jarekt włączał bonus ponad tydzień temu bo data ważności to 15 listopad
Tak pisałem o tym i zrobiłem to dokładnie 18 sierpnia:
jarekt pisze:Doładowałem za 5zł (oczywiście cały czas w taryfie PnK1 MNP), od razu po sekundzie miałem 64zł na promocyjnym ważne 3 miesiące (do 15 listopada 2016r.)
Potem musiałem się zatrzymać z aktywacją Bonusa za rejestrację/przeniesenie ze względu na tę awarie w Play, aż do dzisiaj.
bolek2004 pisze:
zapytanie pisze:Play jednym daje 60 zł a drugim nie daje.
A trzecim daje tylko na 60 dni tak jak mi:)
Może miałem szczęście? Zaraz potwierdzę, czy to szczęście czy nie. Będę to robił ponownie za chwilę ale jednym ciurkiem (mam nadzieję, że awaria się nie ujawni znowu).

Czas start...

-----
edit
-----

Od momentu rozpakowania startera MNP (około 3 minuty od napisania "Czas start...") do otrzymania ostatniego Bonusu upłynęło łącznie jakieś 25 minut (tym razem wszystko poszło bez zająknięcia).

Znowu miałem szczęście albo po prostu tak jest:

Obrazek

Tylko trochę mnie dziwi jak oni liczą te 90 dni: 18 sierpnia aktywowałem tamten poprzedni starter - ważność do 15 listopada. 22 sierpnia (dziś, czyli 4 dni później) aktywowałem drugi starter - ważność do... 16 listopada czyli tylko 1 dzień dłużej a powinno być do około 19 listopada. Ach ten Play i jego systemy!
 #883784  autor: garfield-
 22 sie 2016, 17:11
a ja mam pytanie nieco poboczne: Jesli przeniosłem numer chyba 10 lipca i do dziś nie rozpakowałem karty to czas ważności konta mi już leci czy nie ?
Jeśli nie, to ile mam czasu, na aktywacje ?
Na infolinii nie mogą zajrzeć do tego konta, ale twierdzą (sprawdzone na 3-ech konsulach), że czas już leci, a de facto już minął i konto jest nieaktywne.
  • Strona 68 z 102
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 102
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 102