DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 69 z 102
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 102
 #883786  autor: jarekt
 22 sie 2016, 17:26
Nagadali Ci bzdur @garfield. Pisałem już o tym (o terminie ważności) wcześniej 2-3 razy.

Starter/numer jest ważny ("data przydatności do spozycia/aktywacji") 3 lata od momentu skutecznego przeniesienia i do tego momentu należy go AKTYWOWAĆ. Dopiero od tego momentu (aktywacji) zaczynają biec terminy. Ale nie wszystkie. Np. staż w sieci Play może być liczony od dnia przeniesienia.
REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „PRZENIEŚ NUMER DO PLAY NA KARTĘ” pisze:2. Aktywacja Zestawu Startowego „Play na Kartę” jest możliwa w ciągu 3 lat od momentu przeniesienia numeru.
W praktyce mogę potwierdzić, że tak to działa - maksymalny czas po jakim uruchomiłem starter MNP to dokładnie 7 miesięcy i 2 dni od skutecznego przeniesienia i wszystko się odbyło poprawnie, zgodnie z regulaminem i powyższą informacją.
 #883793  autor: jarekt
 22 sie 2016, 17:53
Na marginesie: są według mnie w tej branży (i podobnych) przynajmniej 4 "Prawdy".
"Prawda" jaką głoszą forumowicze (w zasadzie to wiele prawd :) ).
"Prawda" jaką głoszą konsultanci/pracownicy/rzecznicy (w zasadzie też wiele prawd :) ).
"Prawda" jaką głosi regulamin i cennik (tu akurat w zasadzie jedna prawda).
I "Prawda Najwyższa" którą "głosi" i weryfikuje system informatyczny (program i/lub sprzęt) :).

I w zasadzie często te 4 "Prawdy" to 4 Różne Prawdy. I każda się przydaje i można - czy czasem trzeba - je wykorzystać, np. trzeba się czasami powołać na "Prawdę" konsultanta (ale nieprawdę) albo "Prawdę" regulaminu (najczęściej prawdę) albo "Prawdę Najwyższą" (że niezgodna z "Prawdą" regulaminu). Taki mały off-top.

-----
edit
-----
Nie mogłem się powstrzymać: jest jeszcze jedna ważna "Prawda" czyli w sumie 5 Prawd:
"Prawda" jaką głosi serwis Regenersis :)
 #883905  autor: bed
 23 sie 2016, 12:17
Potrzebuję info małego. Kupię starter za 5 i wystarczy, że zarejestruję kartę, żeby mieć działające przez rok usługi? Nie przewiduję jej doładowywać, bo potrzebuję tylko żeby były aktywne połączenia a na necie mi nie zależy - ot typowa karta testowa.

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png
 #883939  autor: garfield-
 23 sie 2016, 15:27
doładowanie z FB przedłuży Ci konto główne tak jak każde inne doładowanie - standardowow, natomiast złotówki promocyjne przedłuży o 30 dni.
Minuty będziesz mógł przedłużyć jak będzie promocja na doładowania i do zgarnięcia będzie w zależności od nominału minuty lub smsy lub internet lub pakiet złotówek promocyjnych.
 #883980  autor: bosake
 23 sie 2016, 20:42
Mam ofertę Play na kartę, własnie zarejestrowałem numer, chcę przejść do RBM Energy i tam wykupić pakiet Nolimit za 20 zł i przedłużać go pakietem za 10 zł. Pytanie kiedy doładować konto i kiedy uruchomić bonus za rejestrację numeru ? Czy za pakiet 100 zł będę mógł kupić pakiet Nolimit i pakiety przedłużające ?
 #883992  autor: Tompson
 23 sie 2016, 22:54
Witam, proszę o pomoc ekspertów w temacie, nie sposób się przekopac przez 92 strony. Mianowicie po rejestracji dostałem na 1 karcie 100 zł bonusu. Karta ok 1.5 roku w play na kartę (był skok tylko i wyłącznie do FM po rok ważności, a później RBM Energy) więc ciągle operatorem był PLAY, ani 1 dnia nie było skoku do obcego. Wcześniej natomiast 2 lub 3 dwuletnie abonamenty (nie pamiętam dokładnie, możemy przyjąć wersję gorszą czyli 2 abo czyli 4 lata). Napisałem zgłoszenie w play24 że błędnie nie naliczono mi bonusu za staż.
Dzisiaj otrzymałem taką odpowiedź (nota bene zgłoszenie z 07.08 więc sporo czasu im to zajęło):

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłane zgłoszenie. Uprzejmie informuję, że zgodnie z danymi w naszym systemie bilingowym, Pana numer aktywny jest od 03.01.2015.
Interweniowałam w Pana sprawie i tym samym otrzymał Pan dodatkowe 100zł Środków Promocyjnych, ważnych do 23.09.

Więc jak to jest, regulamin mówi że:

II.13 Staż Użytkownika w Play liczony jest od aktywacji karty SIM w Play.

Więc jak wygląda obecnie sytuacja? Czy play zaczął kręcić na bonusach? czy może powinno być liczone 4 lata abo + 1.5 karta łącznie należne 500 zł? Proszę o rady.

edit: żeby było śmieszniej po 10h od powyższej odpowiedz nie otrzymałem jeszcze tej dodatkowej stówki .
 #884015  autor: bolek2004
 24 sie 2016, 09:16
bosake Zrób wszystko po migracji na taryfę energy. Za bonusowe 100zł nie wykupisz żadnych pakietów/usług/sms premium. Można je wykorzystać tylko na rozmowy/smsy/mmsy na terenie kraju, więc jeśli włączysz pakiet bez limitu to będzie szło na smsy/mmsy z tego bonusu.
 #884017  autor: bobiwr
 24 sie 2016, 09:36
Ja bym radził przekopać się przez ten wątek. Są w nim analizy jak wykorzystać najlepiej tą sytuację. Brać 100 zl promocyjne w RBM, przy aktywnym no-limit voice i przy ograniczonych możliwościach przedłużania konta promocyjnego, to średni zysk. Ja ustawiam "zjadanie" bonusów w taryfie "formuła Play na kartę" i po zjechaniu kasy dopiero przeniosę do RBM-En. Ale oczywiście co osoba, to inna filozofia.... :)
 #884031  autor: garfield-
 24 sie 2016, 10:49
Tompson, chyba wiem, w czym problem, a mianowicie - jesteś w RBM właśnie od tej daty ? U mnie było to samo. Dlatego wróciłem do marki PLAY - zresztą dobrze, bo do mini maxa chciałem żeby wykorzystać ten bonus i naliczyło się prawidłowo.
 #884038  autor: bosake
 24 sie 2016, 11:30
bobiwr pisze:Ja bym radził przekopać się przez ten wątek. Są w nim analizy jak wykorzystać najlepiej tą sytuację. Brać 100 zl promocyjne w RBM, przy aktywnym no-limit voice i przy ograniczonych możliwościach przedłużania konta promocyjnego, to średni zysk. Ja ustawiam "zjadanie" bonusów w taryfie "formuła Play na kartę" i po zjechaniu kasy dopiero przeniosę do RBM-En. Ale oczywiście co osoba, to inna filozofia.... :)
Właśnie tak zrobiłem, uruchomiłem w Play na kartę bonus 100 zł i dostałem 300 zł:) tylko zastanawiałem się jak przedłużyć ważność tych promocyjnych zł, chyba tylko doładowaniem przez fb ?
 #884165  autor: Aliwww
 24 sie 2016, 23:51
Witam
Mam RBM na kartę (50 zł = 150 dni ważności konta).
Aktualnie Konto104,04 zł (ważne do 14.09.2016)
Z tego co przeczytałem, stare taryfy RBM nie dają RWK za rejestrację, zgadza się?
Chciałbym pozostać w starej taryfie, czy jest inny sposób na RWK?
  • Strona 69 z 102
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 102
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 102