DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 73 z 102
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 102
 #885455  autor: speclab
 01 wrz 2016, 23:15
ricki123 pisze:
speclab pisze: Lepiej wybrac wszystkie bonusy w taryfie Play na Karte... da ci to 260zl + 20GB i przejsc do Formuły Play na Kartę. Stracisz co prawda 20GB i RWK ale 260zł zostanie. Co do utraty RWK to w tej taryfie 5zl przedluza waznosc konta o 50 dni, poza tym i tak 5zl miesiecznie przez FB bedziesz musial doladowywac by przedluzac 260zl.
Jedna uwaga według moich doświadczeń przy takim manewrze RWK w formule zostanie
nie robilem tego manewru, jednak wydawalo mi sie ze po kazdej zmianie taryfy (poza bledami z rbm7,5 itp) nowy czas po zmianie na nowa taryfe wynosi 14 dni.

jestes pewny? regulamin mowi:
http://www.play.pl/resources/pdf/2015/R ... 122015.pdf

Po zmianie dotychczasowej oferty na ofertę Formuła Play na Kartę:
a. Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z wcześniejszych Doładowań, o ile taka jest
dostępna na koncie Użytkownika, a jej okres ważności wynosi 14 dni od momentu
zmiany oferty
.

b. Użytkownik zachowuje wszelkie pakiety promocyjnych złotówek przyznane na
podstawie innych Ofert Promocyjnych, a okres ich ważności nie ulega zmianie.
c. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie, rabaty,
uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych
Ofert Promocyjnych lub regulaminów promocji,
d. przepadają wszystkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów oraz rabaty przyznane
w drodze indywidualnych ustaleń z P4.
 #885476  autor: Ruben
 02 wrz 2016, 08:57
Logując się dzisiaj na konto w Play24 dla numeru z "RBM na Karte 5" pojawia się komunikat:
Twój numer na kartę nie jest zarejestrowany.
Zarejestruj swój numer już teraz, nie czekaj do 1.02.2017 kiedy wszystkie niezarejestrowane numery zostaną wyłączone.
Po zarejestrowaniu numeru włącz bonusy: konto ważne przez rok, a do tego 100 zł na rozmowy i i SMS-y oraz 10 GB internetu.
Nie wiem czy to ogólny komunikat dla wszystkich,bo przecież dla RBM 5 RWK nie było dostępne.
Czy są jakieś wyjątki, czy coś się zmieniło w tej kwestii?
 #885484  autor: bolek2004
 02 wrz 2016, 10:04
jag888 pisze:Zakręciłem sie i wole sie upewnić. Gdy na karcie jest taryfa Formuła Starter, są nazbierane GB i złotówki - czy włączenie unlimited na tydzień lub miesiąc usunie bonusy? I jak z wyłączeniem tygodniówki? ((Muszę to zrobić bo mam do wydzwonienia przez kilka dni jakieś 10 godzin do obcych sieci i szkoda mi kasować na to bonus)
Jeśli masz gołą formułę to aktywacja unlimited nie powinna niczego usunąć, nie sprawdzałem ale raczej powinno tak być, w drugą stronę działa bez problemu, sprawdzałem tylko włączenie na 30 dni i złotówki na promo zostały, gb nie było więc nie wiem, ale GB powinny się raczej zsumować z tymi które już posiadasz na koncie.
Co do wyłączenia to sam ją wyłącz ostatniego dnia ważności bo jeśli tego nie zrobisz, a posiadasz środki na koncie to odnowi się następnego dnia.
surface123 pisze:Dokladnie, wiec przez bonus 500 mam zapewniony nolimit w Minimax na rok za darmo :-)
Przy założeniu że co miesiąc będziemy doładowywać konto kwotą 5zł przez FB tym samym wydłużając te środki promocyjne.
Ruben Ten komunikat pojawia się wszystkim i na wszystkich niezarejestrowanych numerach, jest to trochę denerwujące.
 #885695  autor: daromar
 03 wrz 2016, 21:44
Mam pytanie odnośnie taryf w play na kartę.
Mam numer w Red Bull Mobile taryfa Energy, chcę ją przenieść do Play ze względu na bonusy (cola, sprite, big milk, rejestracja) i włożyć do tabletu z modemem. Zastanawiam się jaka taryfa będzie najlepsza bo w tablecie korzystać będę z transferu i ewentualnie smsy (głównie do play), rozmów głosowych tablet nie umożliwia. No i tutaj zastanawiam się nad "Play na kartę rok ważności konta" gdzie mam rok ważności konta po każdym doładowaniu lub Formuła gdzie i tak mam rok ważności konta po rejestracji a dodatkowo darmowe smsy do play. Ważna dla mnie jest też możliwość roamingu wewnętrznego w t-mobile bo czasami jestem w miejscu gdzie zasięg Play jest bardzo słaby. Co polecacie w takim przypadku?
 #885722  autor: bolek2004
 04 wrz 2016, 08:35
No bo w formule masz darmowe smsy do play jeśli włączysz SD. W pnk rwk za każdy sms będzie pobierana opłata.
Co do promocji to miej tylko świadomość że:
big milk trwa do 15.09.2016
coca cola trwa do 31.10.2016
fanta/sprite trwa do 31.12.2016
 #885788  autor: ricki123
 04 wrz 2016, 17:13
Ruben pisze: Po zarejestrowaniu numeru włącz bonusy: konto ważne przez rok, a do tego 100 zł na rozmowy i i SMS-y oraz 10 GB internetu.

Nie wiem czy to ogólny komunikat dla wszystkich,bo przecież dla RBM 5 RWK nie było dostępne.
Czy są jakieś wyjątki, czy coś się zmieniło w tej kwestii?
Czyste skurw&#yństwo że strony play, w nagrodę Ci którzy jeszcze nie zarejestrowali numeru dostali bonus RWK. Pytanie czy to nie oznacza początku końca DIL w rbm5?
 #885850  autor: 3G
 04 wrz 2016, 22:23
Ale przecież nie ma RWK w RBM5. Chyba, że przeniesiony z RBM7 MNP.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #885857  autor: 3G
 04 wrz 2016, 22:52
Tu chodziło chyba o informację, jaka wyskakuje na play24 po kliknięciu na bonusy za rejestrację.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #885893  autor: cyp3a4
 05 wrz 2016, 09:57
Czy da się włączyć bonus za rejestrację, nie mając dostępu do karty SIM i konta na Play24? Np. czy pracownicy Playa mają taką możliwość?
Niedawno chyba usunęli mi konto na Play24, przy próbie logowania wyrzuca "błędne hasło lub nazwa użytkownika". Nie mając karty nie mogę odebrać kodu do założenia nowego konta, a nie chcę wyrabiać duplikatu karty.
 #885944  autor: cyp3a4
 05 wrz 2016, 15:02
Niby tak, ale z Playa się płaci niezależnie od taryfy, a Virgin pewnie ma jakiś związek z Playem, skoro np. działa stan darmowy Play -> Virgin.
Wiadomo, w których salonach jest taka możliwość, można to gdzieś sprawdzić? Czy nie wszyscy pracownicy mają dostęp i trzeba trafić na odpowiednią osobę?
Czy dzwoniąc do BOK też można trafić na kogoś, kto nie będzie mógł tego włączyć?
Pytam, żeby uniknąć bezsensownego wyrzucania pieniędzy tudzież stania w kolejkach po to, żeby odejść z kwitkiem.
  • Strona 73 z 102
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 102
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 102