DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 10 z 28
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 28
 #958887  autor: zoltan666
 01 lis 2017, 17:45
Numer przeniosłem do Play miesiąc temu. Dziś włożyłem kartę do telefonu i przypisałem numer do konta na Play 24. Na numer przyszedł sms z hasłem w celu jego dopisania do konta, na numer można dzwonić (telefon z kartą dzwoni), natomiast ja z numeru nie wykonałem żadnej aktywności. W Play24 numer widoczny w taryfie Play na Kartę Start, 1 zł. na koncie głównym i 4 zł. na bonusowym. Przy środkach brak terminu ważności. W tej sytuacji numer został już aktywowany, czy do aktywacji nadal konieczna jest jakaś aktywność wykonana z numeru?
 #958892  autor: adacomp
 01 lis 2017, 18:07
Pewnie trzeba wykonać jakiekolwiek połączenie trwające min 1s./wysłać sms aby numer był w pełni aktywny, ustawiły się terminy ważności oraz była możliwość odebrania BzP 500zł+50GB i RWK.
 #958899  autor: zoltan666
 01 lis 2017, 18:20
Przy okazji. Otrzymałem dziś na e-mail fałszywą fakturę niby od Playa. Faktura oczywiście do pobrania jako pdf.zip - pewnie z wirusem. ;)
 #958903  autor: rudymax
 01 lis 2017, 18:38
zoltan666 pisze:Przy środkach brak terminu ważności. W tej sytuacji numer został już aktywowany, czy do aktywacji nadal konieczna jest jakaś aktywność wykonana z numeru?
Karta nie została aktywowana. Jeżeli Play nic ostatnio nie zmienił, możesz ją aktywować również, sprawdzając stan konta kodem *101#
 #958930  autor: jazzzy
 01 lis 2017, 20:16
za dwa tygodnie kończy mi się ważność karty w Red Bull, czy najkorzystniej będzie przeskoczyć na tą taryfę aby zyskać darmowo rok ważności konta czy też są lepsze opcje ?
 #958964  autor: adacomp
 01 lis 2017, 22:31
jazzzy pisze:za dwa tygodnie kończy mi się ważność karty w Red Bull, czy najkorzystniej będzie przeskoczyć na tą taryfę aby zyskać darmowo rok ważności konta czy też są lepsze opcje ?
RWK uzyskaj tylko jeśli przejdziesz do PnKRWK lub Fakt ale jak przejdziesz potem do RBM to konto się ustawi na maks 14 dni.

Jęśli chcesz mieć RWK w RBM to musisz przejść do innej sieci W3 na 1 dzień i potem z powrotem do RBM7MNP, odebrać BzP 200zł+20GB+RWK.
Po wykorzystaniu BzP możesz przejść do RBM5 (DIL).
 #958968  autor: jazzzy
 01 lis 2017, 23:21
OK to jeszcze dla zrozumienia tematu, jesli kiedys zrobilem wycieczke do Faktu po RWK to teraz dostane jakis bonus w Play lub Fakt czy zaden ?
Bo jesli tak to na pol roku moglbym pobyc w innej sieci

Co to jest W3 ?

Czy wystarczy ze przeniose sie do A2 a potem znow do RBM ?
RBM7MNP to Energy czy zwykla ?
 #958971  autor: adacomp
 02 lis 2017, 01:01
jazzzy pisze:OK to jeszcze dla zrozumienia tematu, jesli kiedys zrobilem wycieczke do Faktu po RWK to teraz dostane jakis bonus w Play lub Fakt czy zaden ?
Bo jesli tak to na pol roku moglbym pobyc w innej sieci

Co to jest W3 ?

Czy wystarczy ze przeniose sie do A2 a potem znow do RBM ?
RBM7MNP to Energy czy zwykla ?
1.Dostaniesz bonus
2. W3 -" wielka trójka" czyli Orange, Plus i T-Mobile oraz wirtualni działający na ich nadajnikach + Virgin
3.Tak
4. RBM7MNP to inaczej zwykła RBM/RBM1 tylko że z przeniesienia od innej sieci W3 (MNP)
 #958977  autor: KC-KARLOS
 02 lis 2017, 06:34
Przypomnę, że w ramach bonusu 50 GB na 5m jest lejek 7,2 mbps. Dajcie znać, czy macie sposoby, aby prędkość wzrosła, chociaż dokładając płatne MB z pakietów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #958979  autor: Ryszard Lubicz
 02 lis 2017, 07:06
U mnie już wszystko działa. Prawie.
Nie mogę dodać numeru do konta na Play24. Wyskakuje :
"Niestety obecnie nie jest możliwa rejestracja konta na portalu Play. Spróbuj ponownie za 1 godzinę."
Da to radę jakoś naprawić?

Grażynko wybacz...
 #959029  autor: 24bis24
 02 lis 2017, 12:37
Ryszard Lubicz pisze:Da to radę jakoś naprawić?
trzeba odczekać
R.Mandano pisze:Czy z RBM energy też można się przenieść i załapać bonusa
to zależy gdzie chciałbyś się przenieść? :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #959033  autor: R.Mandano
 02 lis 2017, 12:59
24bis24 pisze:
R.Mandano pisze:Czy z RBM energy też można się przenieść i załapać bonusa
to zależy gdzie chciałbyś się przenieść? :mrgreen:
czyżbyś miał IQ na poziomie liczb urojonych :?:

a może mieszkasz zbyt blisko nadajnika GSM :?:

:mrgreen:
 #959050  autor: jazzzy
 02 lis 2017, 14:25
adacomp pisze:
jazzzy pisze:OK to jeszcze dla zrozumienia tematu, jesli kiedys zrobilem wycieczke do Faktu po RWK to teraz dostane jakis bonus w Play lub Fakt czy zaden ?
Bo jesli tak to na pol roku moglbym pobyc w innej sieci

Co to jest W3 ?

Czy wystarczy ze przeniose sie do A2 a potem znow do RBM ?
RBM7MNP to Energy czy zwykla ?
1.Dostaniesz bonus
(MNP)
OK a mógłbym prosić o punkt regulaminu na wszelką ewentualność ?
bo z tego co jest na stronie Play to widzę że na pewno powinno zadziałać przy RBM->W3->Play a niekoniecznie przy RBM->Play bo to teoretycznie ta sama sieć
  • Strona 10 z 28
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 28
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 28