DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 14 z 35
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 35
 #900949  autor: wasylek
 21 gru 2016, 09:55
asdaf pisze:
Czy z numeru zarejestrowanego w NJU mobile mogę zarejestrować starter Orange?
Nie.
Czyli zostało mi tylko przejście kodem z orange do NJU, a po zarejestrowaniu sms-em będę później musiał wrócić, z NJU do Orange i numer pozostanie zarejestrowany?
 #900954  autor: asdaf
 21 gru 2016, 10:20
Nie wiem czy po przeniesieniu zarejestrowanego numeru z Orange do Nju numer dalej będzie zarejestrowany. Na chłopską logikę tak powinno być ale jak wiadomo opy nie zawsze nią się kierują.
Ps. Sprawdzę to 30-tego.
 #900989  autor: trecik
 21 gru 2016, 16:36
Przejście Orange -> Nju i jest zarejestrowany, ale wysłałem sms jak przeszedłem do nju, z zarejestrowanym numerem w orange i nie wiem czy samo zaskoczyło, czy po tym smsie.
 #901864  autor: bartek07
 27 gru 2016, 18:04
Siostra ma taryfę Orange ONE i 100GB zostało dzisiaj przyznane ale 1000zł nie. Nie widać ich ani na Mój Orange ani na stronie orange.pl. O co chodzi? Złotówki dojdą później?
 #901875  autor: rudymax
 27 gru 2016, 18:29
Siostra ma taryfę Orange ONE i 100GB zostało dzisiaj przyznane ale 1000zł nie. Nie widać ich ani na Mój Orange ani na stronie orange.pl. O co chodzi? Złotówki dojdą później?
Sprawdź kodem *124*#
 #901927  autor: sa
 27 gru 2016, 21:54
bartek07 pisze:Siostra ma taryfę Orange ONE i 100GB zostało dzisiaj przyznane ale 1000zł nie. Nie widać ich ani na Mój Orange ani na stronie orange.pl. O co chodzi? Złotówki dojdą później?
Orange ma tak dziwny system że aby zobaczyć ile masz neta z bonusa to musisz albo płacić po 20gr za smsa albo sprawdzać na mój orange, ale stan kasy także bonusowej wystarcza kod *124# za to o dziwo kasy bonusowej na mój orange nie widać.Taki system jedyny w swoim rodzaju.Choć przynajmniej data jest podana do kiedy bonus ważny jest.
 #901947  autor: adacomp
 28 gru 2016, 01:30
Niestety ale to prawda.
https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulam ... e_1.12.pdf
Bezpłatnie można sprawdzić tylko złotówki kodem *124*# a gigabajty w Mój Orange.
W Mój Orange nie pokazuje złotówek tylko GB ale chociaż pokazuje termin ważności bonusa.
Z telefonu GB można sprawdzić tylko płatnym SMS.
 #902812  autor: adacomp
 31 gru 2016, 17:26
Orange blokuje całkowicie karty które dostały bonus 1000zł + 100GB za rejestrację lub przeniesienie nawet jak nie zdążę zużyć w 30% te złotówki.
Sk.....ny powołują się zawsze na regulamin gdzie jest jakieś "generowanie sztucznego ruchu"
Co za żenada :(
Po co dają 1000zł bonusu jak nie mogę wykorzystać nawet 300zł na rozmowy i sms/mms ?
 #902822  autor: garfield-
 31 gru 2016, 18:10
może generujesz na jeden numer połączenia po kilka godzin , albo krótsze, ale sumarycznie na jeden numer wszystko. Mogę doradzić, żeby trochę po odbierać połączeń na tym numerze - z innych sieci szczególnie. Blokada działa jak zauważyłem przez badanie współczynnika out/in. Mam jeden numer "domowy" na którym mam darmo do Orange(żona wydzwania do matki i psiapsiółek) i darmowy numer do nabijania minut i i niczego mi nie zablokowali. Fakt wcześniej trochę kart mi zblokowali podczas eksperymentów, ale to było w czasach jak na allegro krążyły takie oferty- 10 kart sim orange za 5 zeta, to sie nie przejmowałem.
 #902860  autor: adacomp
 31 gru 2016, 21:51
Potwierdzam że Orange blokuje karty już po wykorzystaniu 350-400zł z bonusu 1000zł.
Jeśli chodzi o 100GB to nie wiem bo netu to może zdążyłem góra 1-2GB zużyć do zablokowania karty.
Dostaje się SMS że generujesz sztuczny ruch i blokują nieodwracalnie.
Żadne reklamacje nie pomagają i Orange jest głuche ślepe na kolejne zgłoszenia.
Po co dają 1000zł oraz 100GB jak nie można z tego skorzystać.
Potwierdzone jest to na 3 numerach.
Dla mnie jest to zwykłe nadużycie, kradzież i bezprawne blokowanie dostępu do usług !
Zrazili do siebie abonentów którzy pójdą do konkurencji która nie blokuje możliwość korzystania z telefonu.

Numery były niedawno przeniesione z innych sieci.
Ale jakie to ma znaczenie.
Dają 1000zł to czemu nawet połowy nie mogę z tego wykorzystać.
Co to za system co liczy połączenia in/out?
To moja sprawa czy to ja dzwonię czy do mnie dzwonią?
Operator to nie big brother.
Zapłaciłem to mogę dzwonić.
W zBOK Orange dowiedziałem się że Orange dzieli na równych i równiejszych jak za PRL.
Kartowcy/prepaidowcy chodź by mieli NOLIMIT mogą być blokowani przez jakiś tam system/komputer a jak kupisz w Orange abonament to dopiero może nawet przez cały miesiąc gadać non-stop i ci nie zablokują - od dwóch konsuli to wiem jak składałem reklamację.
Telefon służy do dzwonienia a nie gimbusowych wyczynów kciukiem na pejszbuku.
 #902940  autor: bartek07
 01 sty 2017, 12:38
Czyli jak wykorzysta się 400zł z bonusu to jak blokują?
Blokują kartę, że jest do wyrzucenia?
A jak ktoś ma podany ten numer do wszystkich instytucji, lekarzy, znajomych i innych bardzo ważnych osób?
Czy blokują bonus?

Siostra ma numer w orange i ma aktywowany te 1000zł i potrafi rozmawiać 1h dziennie.
W taryfie Orange ONE wychodzi po miesiącu 522zł za same rozmowy i dochodzi jeszcze parę smsów,
Nie chce żeby jej zablokowali kartę. Tak to nawet bym nie aktywował tego bonusu,
 #902945  autor: asdaf
 01 sty 2017, 13:08
bartek07 pisze:Blokują kartę, że jest do wyrzucenia?
Zliczają ile jest minut rozmów przychodzących do wychodzących. Jeśli coś im się nie spodoba (za dużo wychodzących) to TAK.
adacomp pisze:Jeśli chodzi o 100GB to nie wiem bo netu to może zdążyłem góra 1-2GB zużyć do zablokowania karty.
Nie blokują ze względu na duży transfer (przynajmniej ja się nie spotkałem).
 #902949  autor: bartek07
 01 sty 2017, 13:50
Ale to chyba wiadomo, że osoba która ma więcej środków na koncie dzwoni do tej co nie ma prawie nic. Osoba prawie bez środków puszcza sygnał a druga oddzwania i rozmawiają.

Czy praktyki Orange pozwalają na blokadę całkowitą karty SIM?
 #903039  autor: garfield-
 01 sty 2017, 21:20
Za transfer nie blokują - w grudniu zużyłem 100GB w 3 tygodnie.

Badają natomiast współczynnik "in" do "out" - taka metoda żeby badać czy karta nie jest wykorzystywana nadmiernie/maszynowo do wykonywania połączeń. Odkryłem to eksperymentalnie.
Niestety z tych bonusowych nie udało mi się wykorzystać nawet 100pln - za mało czasu mi zostało - tylko tydzień
  • Strona 14 z 35
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 35
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 35