DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 19 z 46
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 46
 #1091881  autor: KC-KARLOS
 17 mar 2020, 21:02
Na Facebooku T-Mobile PL padła zapowiedź kolejnej paczki GB w ramach "Happy Fridays". Bądźcie czujni i sprawdzajcie aplikację Mój T-Mobile.
Drodzy,

jeśli nie musicie nigdzie wychodzić, to postarajcie się pozostać w domach. Pamiętajcie, żeby stosować się do oficjalnych zaleceń służby zdrowia, ale przede wszystkim wzajemnie wspierać i pozytywnie nastawiać!

Wiemy, jak ważny jest dla Was kontakt z bliskimi, dlatego w ten piątek w ramach programu Happy Fridays znów otrzymacie od nas dodatkowe paczki gigabajtów Internetu, które teraz mogą być szczególnie przydatne, np. do wideorozmów z rodziną.
#zostańwdomu

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091980  autor: jarekt
 20 mar 2020, 13:39
Śmieszna sprawa, jak to w T-Mobile: miałem do dzisiaj (od tygodnia) na kilku numerach zawieszoną przez jakiś błąd w systemach TM aktywację poprzedniego pakietu 3n7 (3 GB na 7 dni). W apce był standardowy komunikat w stylu "...aktywacja pakietu w trakcie procesowania...". Pakietu oczywiście brak i jakichkolwiek SMSów również.

Dzisiaj włączyłem (zleciłem aktywację) pakietu 10n7 i po chwili na tych numerach przybyło... 13GB ważne niby do 27.03. Komunikat o procesowaniu pakietu 3n7 zniknął.

I co ja teraz zrobię z taka ilością? Nieprzygotowany jestem...
 #1092086  autor: piotrzet
 21 mar 2020, 20:36
tytan1 pisze:
20 mar 2020, 22:37
mozesz mi przelać troche gb na numer , jest taka opcja w apce lub przez kod ussd
Chyba ci się sieci pomyliły. W T-M nic takiego nie ma.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1092109  autor: babciagienia1p
 22 mar 2020, 11:05
jarekt pisze:
20 mar 2020, 13:39
Śmieszna sprawa, jak to w T-Mobile: miałem do dzisiaj (od tygodnia) na kilku numerach zawieszoną przez jakiś błąd w systemach TM aktywację poprzedniego pakietu 3n7 (3 GB na 7 dni). W apce był standardowy komunikat w stylu "...aktywacja pakietu w trakcie procesowania...". Pakietu oczywiście brak i jakichkolwiek SMSów również.

Dzisiaj włączyłem (zleciłem aktywację) pakietu 10n7 i po chwili na tych numerach przybyło... 13GB ważne niby do 27.03. Komunikat o procesowaniu pakietu 3n7 zniknął.

I co ja teraz zrobię z taka ilością? Nieprzygotowany jestem...

T-Mobile robi wszystko, żeby było różnorodnie.
U mnie na jednym z numerów, od ubiegłej niedzieli, cały czas 3GB na 7 dni były w trakcie procesowania. Z 3GB mogłam korzystać. Starałam się nie przekroczyć 3GB (może niepotrzebnie). Dzisiaj aktywowałam na tym numerze 10GB - też są w trakcie procesowania. SMS-y o aktywacji pakietu, zarówno 3GB jak i 10GB przychodziły. Sama już nie wiem, z których (3 lub 10) dzisiaj korzystam, bo na innych numerach mam xxGB/13GB.
Pewnie 3 z 13GB znikną o północy z niedzieli na poniedziałek i będzie xxGB/10GB.
 #1092114  autor: KC-KARLOS
 22 mar 2020, 11:53
A czasem niewykorzystane 3GB aktywowane w zeszłą niedziele, nie skumulują się z 10GB które włączymy dzisiaj? Ja tak mam na jednym testowym numerze (10,5GB z 13GB)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1092118  autor: jarekt
 22 mar 2020, 12:12
@Karlos20, ostatnio gdy była w TM podobna sytuacja (GB tydzień po tygodniu, czy różne GB w tym samym tygodniu), to takie GB kumulowały się POZORNIE, czyli nie kumulowały się - przepadały w oryginalnym terminie, mimo informacji w apce, że mają ważność znacznie dłuższą i się skumulowały (mam nadzieję, że wszyscy już na forum wiedzą co oznaczą termin POZORNIE).
 #1092120  autor: asdaf
 22 mar 2020, 12:32
babciagienia1p pisze: U mnie na jednym z numerów, od ubiegłej niedzieli, cały czas 3GB na 7 dni były w trakcie procesowania. Z 3GB mogłam korzystać. Starałam się nie przekroczyć 3GB (może niepotrzebnie). Dzisiaj aktywowałam na tym numerze 10GB - też są w trakcie procesowania. SMS-y o aktywacji pakietu, zarówno 3GB jak i 10GB przychodziły. Sama już nie wiem, z których (3 lub 10) dzisiaj korzystam, bo na innych numerach mam xxGB/13GB.
Pewnie 3 z 13GB znikną o północy z niedzieli na poniedziałek i będzie xxGB/10GB.
U mnie na jednej karcie było/jest tak samo z tym że druga aktywacja uruchomiła się normalnie i suma pakietów jest widoczna w aplikacji.
Na innej karcie, pakiety włączone w piątki, pierwszy pakiet zniknął z aplikacji o północy z piątku na sobotę.
Myślę, że najpierw korzystasz z pakietu 3GB - tak jest u mnie to i u Ciebie pewnie też tak samo.
 #1092331  autor: asdaf
 27 mar 2020, 08:31
Jak już z pewnością wszyscy wiedzą w nowej promocji HF jest 5GB. Możliwość aktywacji od dziś do niedzieli włącznie. Ważność 5GB jak zwykle 7 pełnych dni + dzień aktywacji.
Ps. W TM jest też dostępna promocja 7GB na 7 dni (aktywacja smsem od 25.03 do 01.04). Czy ktoś może napisać jaka jest kolejność schodzenia pakietów? Czy zależy od kolejności aktywacji?
 #1092332  autor: jarekt
 27 mar 2020, 08:44
W praktyce (i zgodnie z regulaminem) najpierw HF z zeszłego tygodnia, potem 7GB za kod. Dzisiejszego HF jeszcze nie sprawdzałem ale na 99% też przed tym 7GB powinno schodzić (zgodnie z regulaminem tych 7GB). Za moment jednak sprawdzę i będę wiedział i napiszę (moment potrwa około 1h45m, bo tyle potrzeba minimum czasu aby zużyć 10GB z prędkością 15Mbit/s i zauważyć wyraźnie czy zaczyna schodzić 5GB z HF czy jednak 7GB za kod).
  • Strona 19 z 46
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 46
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 46