DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 43 z 102
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 102
 #877662  autor: sylwekZolkusza
 17 lip 2016, 19:32
przerobiłem bonus za rejestrację w taryfie, play na kartę starter, przedłużenie działa po doładowaniu z facebooka play i rbm kwotą 30zł lub nakrętkami z fanty sprite, oczywiście pieniądze i dane kodami z nakrętek 2zł promocyjne pieniądze o kolejne 30 dni i 1gb promocyjne gigabajty, trzeba mieć minimum 2 nakrętki do przedłużenia kasy i danych.
 #877748  autor: ricki123
 18 lip 2016, 11:57
ricki123 pisze:
Mam obecnie na jednym numerze taryfę rbm5 z aktywowanym bonusem 100zł 10gb. Czy mogę zmigrować do jakiejś taryfy play aby bonusowe złotówki (i najlepiej GB też) zostały i działały bonusy za nakrętki?

Mógłby się ktoś odnieść do mojego pytania? Może ktoś już przetestował takie przejście?
 #877752  autor: sylwekZolkusza
 18 lip 2016, 12:29
ricki123 pisze:
ricki123 pisze:
Mam obecnie na jednym numerze taryfę rbm5 z aktywowanym bonusem 100zł 10gb. Czy mogę zmigrować do jakiejś taryfy play aby bonusowe złotówki (i najlepiej GB też) zostały i działały bonusy za nakrętki?

Mógłby się ktoś odnieść do mojego pytania? Może ktoś już przetestował takie przejście?
Ciekawe pytanie, moim zdaniem chyba można, ale dopytaj w play.
gdybyś zmieniał, Aby zmienić aktualną ofertę na ofertę FORMUŁA Play na Kartę, wpisz i zatwierdź kod *163*10# lub zaloguj się do Play24
 #877764  autor: Majek7
 18 lip 2016, 13:26
Cześć, chciałem się was zapytać drodzy forumowicze czy istnieje możliwość odpalenia stanu darmowego w taryfie RWK bez ponoszenia kosztów czy nie bardzo? Sytuacja jest taka, że na karcie mojej mamy jest teraz 160zł na pakiecie dodatkowych złotówek ważne aż do 8.10 z tytułu przeniesienia numeru do play i potem aktywacji bonusu za rejestrację numeru. Wyjezdzam za granicę do UE i wiem że w przypadku gdy dzwoniący z PL do mnie ma darmowe rozmowy w play i dzwoni do mnie na nr z play/red bull to koszt połączenia ponoszę tylko ja w kwocie śmiesznej 0,05gr za minutę takiego odebranego połączenia. Nie chcę by mamie te środki z pakietu złotówek spadły z konta w przypadku gdy nie ma wykupionego/aktywnego stanu darmowego i by płaciła do mnie za rozmowę tak jak za krajową rozmowę z play do RBM. Istnieje jakaś opcja na aktywacje stanu darmowego lub darmowego numeru żeby nie obarczać mamy kosztami, tylko bym ja płacił za odbieranie? Pozdrawiam.
 #877796  autor: Majek7
 18 lip 2016, 17:37
No nic dzięki za odpowiedź, wykupie najwyżej mamie SD za 10zl miesięcznie chociaż trochę szkoda płacić za coś co normalnie jest za free w rbme, ale z drugiej strony lepiej wziąć mamie samemu zdalnie stan darmowy żeby nie wiedziała że wgl ma coś aktywne by nie dopytywała szczegółów kosztow śmiesznych 10zl i by sobie spokojnie wykorzystała pakiet złotówek ważny przez 2,5msc jeszcze niż kasować bonus i przejsc od razu do rbme i aktywować 14.400min za 19zl
 #877813  autor: bobiwr
 18 lip 2016, 20:15
Majek7 pisze:w taryfie RWK
Może bardziej szczegółowo opisz "co tam namieszałeś". Bo coś się to nie ima logiki. Czy masz RWK bo aktywowałeś taką taryfę, a może masz RWK bo aktywowałeś bonus za rejestrację??? Sprawdź w P24 czy nie masz "Moja oferta: Play na Kartę 1 zł MNP"? Jak jednak widnieje tam Play na kartę RWK, to przenosząc się do Formuła Play na Kartę zachowasz bonusowe pieniądze uzyskasz możliwość aktywacji SD ale stracisz MB i RWK. Jednak chyba taniej doładować raz na 50 dni za 5 przez FB dla zachowania ważności konta. Co też przedłuża kasę bonusową, a o to i tak będziesz musiał zadbać co 30 dni. Jak? Polecam lekturę forum.
P.S. Co to jest: "14400 min za 19 zł"???
 #877821  autor: scisly
 18 lip 2016, 20:30
Witam. Mam obecnie taryfę RBM Energy. Chcę przejść na Mini Max, ale mam dwa pytania.
1). Czy jest możliwość przedłużenia bonusowych 10 GB co miesiąc za pomocą pakietu cyklicznego 5 zł (600 MB) lub za pomocą nakrętek?
2). Czy po przejściu z MM do RBM Energy stracę RWK?
 #877833  autor: scisly
 18 lip 2016, 21:31
Dzięki. W takim razie zostanę w RBME. Obecnie mam pakiet rozmów bez limitu do 17 sierpnia, a pakiet 2GB do 27 lipca. Jak włączę pakiet bonusowy (w moim przypadku 200zł i 10GB) to za rozmowy będę płacił z bonusowych złotówek czy jednak rozmowy będą darmowe za sprawą pakietu rozmów bez limitu do 17 sierpnia?
 #877893  autor: Majek7
 19 lip 2016, 09:26
bobiwr pisze:
Majek7 pisze:w taryfie RWK
Może bardziej szczegółowo opisz "co tam namieszałeś". Bo coś się to nie ima logiki. Czy masz RWK bo aktywowałeś taką taryfę, a może masz RWK bo aktywowałeś bonus za rejestrację??? Sprawdź w P24 czy nie masz "Moja oferta: Play na Kartę 1 zł MNP"? Jak jednak widnieje tam Play na kartę RWK, to przenosząc się do Formuła Play na Kartę zachowasz bonusowe pieniądze uzyskasz możliwość aktywacji SD ale stracisz MB i RWK. Jednak chyba taniej doładować raz na 50 dni za 5 przez FB dla zachowania ważności konta. Co też przedłuża kasę bonusową, a o to i tak będziesz musiał zadbać co 30 dni. Jak? Polecam lekturę forum.
P.S. Co to jest: "14400 min za 19 zł"???
przeniesienie numeru do play ->bonus 60zł na pakiecie bonusowych złotówek ważdy 3msc -> aktywacja Play na kartę RWK z doładowaniem za 5zł i tym samym przedłużenie ważności o rok. Mama wykorzystała jakieś 80% bonusu dodatkowych złotówek, a ja po zalogowaniu do p24 sprawdziłem że mam jeszcze możliwą aktywację bonusu 100zł, 10GB i RWK za rejestrację, więc odpaliłem i dodało mamie jeszcze tę 100bonusu, a jej ważność dodała się do okresu ważności 60zł za przeniesienie numeru, czyli nie 30 a ok 90dni (do 3.10 ma z uwagi na zlecenie przeniesienia numeru do play 3.07) Nic nie namieszałem :)

Więc mając taryfę aktywną PnK RWK mogę zmigrowac do tej oferty co Ty napisaleś Formuła Play na kartę i odpalić mamie stan darmowy za free, a środki z konta głównego i pakiet dodatkowych złotówek nie przepadną? (10gb neta nie ma znaczenia czy zostanie, bo mama nie korzysta wgl z transmisji danych komórkowej), a jaka jest ważność konta głownego na odbieranie i wykonywanie po takiej migracji? Nie ukrywam że jest to teraz ciekawa opcja z wyjątkiem tego braku stanu darowego, bo mama ma RWK, jakieś 110zł na bonusie ważne do października i spokojnie przez 1-2msc tej stówy nie wygada, a jak będę widział że się zbliża już do końca to przejdę wtedy do RBME i aktywuję za te 19 czy 20zl no limit głos i potem za 10 będę przedłużał...
 #877901  autor: bobiwr
 19 lip 2016, 10:55
Majek7 pisze:Nic nie namieszałem
Trochę tak, bo trzeba było skoczyć do Formuła Play na Kartę i dopiero odpalić bonus rejestracyjny... No ale każdy ma swoje podejście do tematu.
Majek7 pisze:Mama wykorzystała jakieś 80% bonusu dodatkowych złotówek
OK - po to jest tel żeby rozmawiać itd. Ale ile z tego by zostało na koncie przy aktywnym SD? Jak to określisz wtedy będziesz miał odpowiedź czy nic nie ruszać i zjadać konto bonusowe tez na usługi wewnątrz Play, czy też przeskakiwać do innej taryfy lub dopłacać do SD.
Majek7 pisze:a jaka jest ważność konta głownego na odbieranie i wykonywanie po takiej migracji?
Ważność na wychodzące skróci się na 14 dni. Przychodzące nie pamiętam ale chyba zostaną tak jak były.
Majek7 pisze:....Formuła Play na kartę i odpalić mamie stan darmowy za free, a środki z konta głównego i pakiet dodatkowych złotówek nie przepadną?
Środki pozostaną na kontach.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2016, 14:41 przez bobiwr, łącznie zmieniany 1 raz.
 #877920  autor: migaw
 19 lip 2016, 14:12
cześć, :)
włączyłem ten pakiet zł + GB w Play Fresh (+400 zł za staż) i zastanawiam się, czy jest możliwość wykorzystania go poza granicami Polski. jadę do Portugalii, czy jakoś można skorzystać z tego pakietu?
dzięki

aktualna taryfa Play Fresh
 #877930  autor: garfield-
 19 lip 2016, 15:20
migaw, surface: na internet niestety nie ... za to na sms zwykłe w PL - tak
 #877988  autor: artsky
 19 lip 2016, 21:11
honorr pisze:
lukasgta pisze:Śledzę ten wątek i mam pytanie. Jeżeli przejdę na taryfę Formuła Play na kartę i aktywuję bonus 100zł,10GB i rwk to będę mógł przedłużyć ważność:
internetu 100GB - pakietem cyklicznym 600mb 5zł/miesiąc
100zł - doładowaniem przez FB za 5zł/miesiąc
i tak aż do nieskończoności...
Dopóki będzie jedno konto promocyjnych złotówek i jedno z MB transferu, tak jak jest teraz to będzie można przedłużać do woli.

Do końca roku taniej wyjdzie przedłużać za pomocą kodów z fanty/sprite/coca coli. Jeśli masz uaktywnioną promocję darmowego 1GB co miesiąc to będzie ona przedłużać automatycznie te promocyjne 10GB za rejestrację.
To przedłużenie, to kiedy trzeba konkretnie zrobić? 29-30 dnia?
  • Strona 43 z 102
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 102
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 102