DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 44 z 102
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 102
 #878073  autor: migaw
 20 lip 2016, 12:04
migaw pisze:cześć, :)
włączyłem ten pakiet zł + GB w Play Fresh (+400 zł za staż) i zastanawiam się, czy jest możliwość wykorzystania go poza granicami Polski. jadę do Portugalii, czy jakoś można skorzystać z tego pakietu?
dzięki
a nie ma jakiegoś sprytnego sposobu żeby przerzucić środki zł/GB z konta promocyjnego na podstawowe?

aktualna taryfa Play Fresh
 #878074  autor: KC-KARLOS
 20 lip 2016, 12:11
migaw pisze:a nie ma jakiegoś sprytnego sposobu żeby przerzucić środki zł/GB z konta promocyjnego na podstawowe?
To niemożliwe, bo to dwa oddzielne salda. Żadna sieć komórkowa nie zwraca w postaci pieniężnej środków uzyskanych z promocji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #878111  autor: Maciej Loret
 20 lip 2016, 18:22
Witam,

posiadam dwie nigdy nie używane karty:
1. https://blogplay.pl/2016/02/zgarnij-dar ... -na-start/
2. Play na kartę 2GB CROPP (gratis przy jakichś zakupach)

Czy z którejś z nich można przejść do PInK, a potem zarejestrować?
Celem jest otrzymanie bonusu 100GB na 30 dni.

Jeśli się da to jak to zrobić?
Najpierw zużyć to co jest na karcie, zachowując ważność na połączenia wychodzące z dodatnim kontem głównym przejść do PInK (kodem czy w Play24?), a na koniec zarejestrować w salonie Play?
Do rejestracji jest niezbędna osoba pełnoletnia?

EDIT: Karta nr 2 (CROPP), to chyba oferta głosowa, wiec nie da rady zmigrować do PInK? Pozostaje zarejestrować po zużyciu 2GB i otrzymać 10GB? Z drugiej strony wewnątrz opakowania startera napisano: Internet 0zł...???
Ostatnio zmieniony 20 lip 2016, 18:27 przez Maciej Loret, łącznie zmieniany 1 raz.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #878113  autor: KC-KARLOS
 20 lip 2016, 18:27
Maciej Loret pisze:Czy z którejś z nich można przejść do PInK, a potem zarejestrować?
NIE. Wymagany nowy starter PINK. Z taryfy głosowej nie przejdziesz do date'owej (zupełnie inne segmenty ofertowe).
Maciej Loret pisze:Do rejestracji jest niezbędna osoba pełnoletnia?
Nie, wystarczy, że ma 13 lat. Może też ta osoba przyjść z rodzicem. Jeśli już ma dowód osobisty/paszport rejestracja przebiegnie bezproblemowo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #878116  autor: KC-KARLOS
 20 lip 2016, 18:37
Radzę za 9 zł, wówczas co miesiąc otrzymasz po 250 MB, które będą łączyć się z pakietem 100 GB po rejestracji numeru.
Startery darmowe mogą się szybko rozejść lub być niedostępne.
Ważne: jeśli już coś masz na siebie w Play - nie musisz iść do salonu. Po aktywacji startera zadzwoń na 790500500 lub *500 z Play i zarejestruj go telefonicznie. Ważne, aby numer był podpięty do konta Play24 oraz podać kod Abonencki i potrzebne dane. 3 min i gotowe :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #878120  autor: marcinek243
 20 lip 2016, 19:32
Czy komuś jeszcze przepadły środki pomimo przedłużenia kodem spod fanty? Taryfa play formuła na karte. Wklepałem kod na kilka dni przed upływem ważności. Środki doszły ale nie zwróciłem uwagi na ważność środków bo byłem pewien przedłużenia. Pisać zgłoszenie?
 #878126  autor: Maciej Loret
 20 lip 2016, 19:51
Karlos20 pisze:Radzę za 9 zł, wówczas co miesiąc otrzymasz po 250 MB, które będą łączyć się z pakietem 100 GB po rejestracji numeru.
Po to by przedłużyć te 100GB ponad 30 dni?
Czy te 250MB są jakoś osobno dodatkowo, co miesiąc płatne?
Karlos20 pisze: Startery darmowe mogą się szybko rozejść lub być niedostępne.
Ale gdyby mi wystarczyło te 100GB na 30 dni , a potem karta do kosza, to niczym się od tych za 9zł nie różnią?
Karlos20 pisze: Ważne: jeśli już coś masz na siebie w Play - nie musisz iść do salonu. Po aktywacji startera zadzwoń na 790500500 lub *500 z Play i zarejestruj go telefonicznie. Ważne, aby numer był podpięty do konta Play24 oraz podać kod Abonencki i potrzebne dane. 3 min i gotowe :)
W Play chyba nic nie mam, ale kilka kart w RBM i owszem. Może być?
Skąd wziąć kod abonencki? Chyba do żadnej z kart nie posiadam?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #878135  autor: bartek07
 20 lip 2016, 20:06
marcinek243 pisze:Czy komuś jeszcze przepadły środki pomimo przedłużenia kodem spod fanty? Taryfa play formuła na karte. Wklepałem kod na kilka dni przed upływem ważności. Środki doszły ale nie zwróciłem uwagi na ważność środków bo byłem pewien przedłużenia. Pisać zgłoszenie?
Też się nad tym zastanawiam bo na początku sierpnia kończy mi się ważność.

Złotówki przedłużyłeś tymi 2PLN z fanty a dane pakietowe przedłużyłeś 1GB również spod nakrętki?
 #878136  autor: KC-KARLOS
 20 lip 2016, 20:07
Maciej Loret pisze:Po to by przedłużyć te 100GB ponad 30 dni?
Tak, same będą przedłużały te 100 GB, co miesiąc przez rok czasu. ZA DARMO.
Maciej Loret pisze:Ale gdyby mi wystarczyło te 100GB na 30 dni , a potem karta do kosza, to niczym się od tych za 9zł nie różnią?
A po co karta do kosza? Doładowujesz ją normalnie np za 50 zł i prócz ponad 10 GB bonusu możesz za 45 zł włączyć neta bez limitu. Idealne rozwiązanie na ściąganie bezproblemowo danych. Lejek 2 mbit/s włączy się po przekroczeniu minimum 100 GB (lejek rzadko się włącza), więc będzie trudno to wykorzystać. Idealna karta do routera lub modemu USB dla PCa :)
Maciej Loret pisze:W Play chyba nic nie mam, ale kilka kart w RBM i owszem. Może być?
Muszą być zarejestrowane na Ciebie. Kod Abonencki ustalasz podczas:
> rejestracji numeru na kartę w salonie
> podpisywaniu umowy na abo lub mixa
> Przeniesienia numeru do PLAY na dowolną opcję na kartę, mix lub abo.
Kod Abonencki jest ustalany przez Ciebie i może być taki sam dla każdego numeru zarejestrowanego na Ciebie lub zupełnie inny. Edycję Kodu dokonujesz w salonie.
Informację o rejestracji numeru na kartę uzyskasz pod darmowym numerem telefonu 730300300 (od godz. 6 do 24).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #878138  autor: marcinek243
 20 lip 2016, 20:10
bartek07 pisze: Złotówki przedłużyłeś tymi 2PLN z fanty a dane pakietowe przedłużyłeś 1GB również spod nakrętki?
10gb za 10zł + 10gb za rejestracje a przedłuża się to wszystko ładnie darmowym 1gb co miesiąc przez rok więc z danych nazbierało się 50gb i spokój do maja.
 #878141  autor: KC-KARLOS
 20 lip 2016, 20:20
Od czego są doładowania poprzez FB Play? Albo 10 za 5? W ostateczności kredyt 2 zł na 1 dzień? Warto sobie ustawić na 1-2 dni WCZEŚNIEJ przypomnienie o końcu ważności środków promocyjnych, gdyż ich przedłużenie nowymi środkami trwa na bank do 24 godzin. Najszybciej kasę promo przedłużymy pakietem 10 za 5 (do kilkudziesięciu minut) lub doładowaniem poprzez FB (do 1 godziny).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #878177  autor: Maciej Loret
 20 lip 2016, 23:09
Karlos20 pisze:
Maciej Loret pisze:Ale gdyby mi wystarczyło te 100GB na 30 dni , a potem karta do kosza, to niczym się od tych za 9zł nie różnią?
A po co karta do kosza? Doładowujesz ją normalnie np za 50 zł i prócz ponad 10 GB bonusu możesz za 45 zł włączyć neta bez limitu. Idealne rozwiązanie na ściąganie bezproblemowo danych. Lejek 2 mbit/s włączy się po przekroczeniu minimum 100 GB (lejek rzadko się włącza), więc będzie trudno to wykorzystać. Idealna karta do routera lub modemu USB dla PCa :)
Ale ja mam dostęp do Internetu dzięki RBM 5 za 5zł miesięcznie.
Potrzebuję dla kogoś 100GB Internetu na około 30-40 dni.

Rozumiem, że PInK za 9zł po rejestracji da 100GB, które będą się samoczynnie przedłużać dzięki pakietom 250MB co miesiąc zupełnie za darmo przez 12 miesięcy?
Karlos20 pisze: Kod Abonencki jest ustalany przez Ciebie i może być taki sam dla każdego numeru zarejestrowanego na Ciebie lub zupełnie inny. Edycję Kodu dokonujesz w salonie.
Informację o rejestracji numeru na kartę uzyskasz pod darmowym numerem telefonu 730300300 (od godz. 6 do 24).
Dziękuję bardzo za informacje.
Rejestracja numerów RBM i nadanie kodów abonenckich odbywa się w salonach Play?
Czy karty SIM trzeba mieć przy sobie? Jeszcze coś oprócz dowodu osobistego?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #878186  autor: Maks SIM
 21 lip 2016, 00:31
Maciej Loret pisze: Dziękuję bardzo za informacje.
Rejestracja numerów RBM i nadanie kodów abonenckich odbywa się w salonach Play?
Czy karty SIM trzeba mieć przy sobie? Jeszcze coś oprócz dowodu osobistego?
Jeżeli to jest Twoja pierwsza karta, która rejestrujesz - to tylko w salonie.
Najlepiej zabrać duża kartę od SIM z numerem Kodu PUK i dowód osobisty.
Jeżeli to jest druga Karta SIM którą rejestrujesz,
możesz zadzwonić pod bezpłatny numer w Play: 730-300-300 i podać dane karty już zarejestrowanej, razem z Hasłem Abonenckim, Przygotować sobie dane drugiej rejestrowanej Karty (numer telefonu+kod PUK), Hasło Abonenckie możesz sam sobie wymyślić (min 8 znaków).
Całość operacji jest błyskawiczna ok 3 min :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #878196  autor: Maciej Loret
 21 lip 2016, 08:33
Maks SIM pisze: Jeżeli to jest Twoja pierwsza karta, która rejestrujesz - to tylko w salonie.
Najlepiej zabrać duża kartę od SIM z numerem Kodu PUK i dowód osobisty.
Dziękuję bardzo, muszę poszukać dużych kart, mam nadzieję że się uchowały.

Jeszcze jedno pytanie - czy jest możliwa następująca operacja, aby mieć 100GB Internetu.
W salonie Play otrzymać starter zasięgowy z 300MB lub kupić starter za 9zł (3GB+3GB) i od razu w salonie zarejestrować którąś z wymienionych wyżej kart SIM.
Coś trzeba zrobić po samej rejestracji, żeby otrzymać te 100GB? Zaczekać na SMS potwierdzający rejestrację i otrzymanie tych 100GB?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
  • Strona 44 z 102
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 102
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 102