DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 5 z 10
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
 #936965  autor: jarekt
 06 lip 2017, 15:09
Nie, nie ma. Po prostu trzeba to wszystko zaplanować odpowiedni wcześniej: najpierw robimy sobie kartę z RWK i SD, a potem gromadzimy na niej PromoZŁ i GB z różnych promocji i je przedłużamy ale tak aby pod koniec rocznego używania takiej karty tych środków było jak najmniej - wtedy operację z RWK powtarzamy od nowa na tym samym numerze lub ewentualnie robimy sobie kolejny numer z RWK jeśli na tamtym mamy sporo nagromadzonych PromoZŁ i GB.
 #936969  autor: ign123
 06 lip 2017, 15:35
To fatalne wieści :( Operacja "odnowienia" RWK w PnKLT! ze skarbonką promo zł czeka mnie we wrześniu - myślałem, że da się to zrobić tracąc tylko zgromadzone MB, z zachowaniem promo zł (bez przejścia przez RBM), a tu zonk :?
 #937060  autor: jarekt
 06 lip 2017, 18:36
@ign123, po roku w PnKLT!, przechodzisz - zachowując PromoZŁ - z PnKLT!:
- albo do PnKRWK, po czym włączasz 365dWK - masz kolejny rok za darmo ale bez SD;
- albo do FPnK, w której masz 50dni ważności za 5zł, czyli a'la RWK kosztuje Cię co prawda 35zł ale masz SD.
 #937069  autor: ign123
 06 lip 2017, 19:03
Dzięki @jarekt! Pierwszy wariant (nawet bez SD) byłby idealny, ale w PnKRWK - z tego co pamiętam -
nie ma lejka :? Kojarzę, że po transferze z PnKLT! do PnKRWK stracę zgromadzone GB, więc to jednak minus w moim przypadku.
A przejście z PnKLT! do Odnowy wykasuje bonusowe zł?
 #937070  autor: jarekt
 06 lip 2017, 19:09
Tak, w PnKRWK i zresztą w FPnK też, nie ma lejka. Tak - GB przepadną przy przejściu do każdej taryfy z PnKLT!.
Przy przejściu do OdN stracisz wszystko (PromoZŁ i GB) poza oczywiście złotówkami z konta głównego.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2017, 21:17 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #937084  autor: sodapro
 06 lip 2017, 19:49
Czy ktoś z Was orientuję się jak jest z tą promocją 9GB? Jeżeli aktywuję ją teraz, a mam taryfę Lubię to!, a następnie np. zmienię taryfę na RWK, to rzecz jasna przepadnie mi te przyznane 3GB, ale czy otrzymam kolejne 3GB w następnym miesiącu?
 #937235  autor: jarekt
 07 lip 2017, 12:52
Konoko pisze:
bolek2004 pisze:
jarekt pisze:UWAGA! Włączenie promocji "9naL" (9GB na Lato) w taryfach z lejkiem (rbmE, PnKLT!, PnKSurf) powoduje DODATKOWO wydłużenie o miesiąc kalendarzowy ważności zwykłego konta internetowego MB/GB (na którym lądują płatne pakiety, bonusy GB za doładowania, GB z nakrętek i innych promocji np. BigMilk) - miesiąc licząc od aktualnej jego daty ważności.
Dokładnie. Potwierdzam. Ładowałem 2 numery koło 24.06 w lubię to. Net był ważny do 24.07.
Po aktywacji 3gb na obu numerach pakiet netu wydłużył się do 24.08. Trzeci nr który również ładowałem w formule i aktywowałem 3gb jak poprzednie ma normalną datę ważności 24.07
Wygląda na to, że promocja DODATKOWEGO wydłużenia o miesiąc kalendarzowy ważności zwykłego konta internetowego *107# w SURF już się skończyła. We wtorek 4lipca aktywowałem "9naL" i data ważności pozostała bez zmian. Za kilka dni mam terminy doładowań w RIzD, ciekawe czy coś to zmieni.
Promocja dalej działa ale już na nieco gorszych warunkach :)
Data ważności konta GB wydłuża się nie o miesiąc ale o 30 dni i już nie od jego aktualnej daty, a od daty uruchomienia 9naL.

Czyli wcześniej było tak, że konto GB ważne do np. 30 lipca wydłużało swoją ważność do 30 sierpnia gdy dzisiaj odpalilibyśmy 9naL.

Od paru dni jest niestety już tak, że konto GB ważne do np. 30 lipca wydłuży swoją ważność do 6 sierpnia jeśli dzisiaj (7 lipca) odpalimy 9naL.

Ale i tak jest nieźle, aczkolwiek to też zaraz poprawią :) (działam obecnie w trybie informowania tu na forum o błędach w tej promocji aby sprawdzić czy Play reaguje na te posty :) ).

Sprawdzam obecnie jeszcze jeden prawdopodobny błąd w tej promocji ale o nim akurat nie napiszę aby Playwoi nie ułatwiać sprawy, ale napiszę czy błąd udało mi się potwierdzić i co on mniej więcej daje :)
 #937240  autor: 24bis24
 07 lip 2017, 13:07
ciekawe ile *111*735*1# obecnie przedłuży
MDataa pisze:Po aktywacji "9naL" w taryfie "FPnK" nie mogę sprawdzić historii połaczeń na Play24.
Jest komunikat "Przepraszamy. W działaniu serwisu wystąpił błąd. Informacja o błędzie została przez nas zarejestrowana. "
Tak jest od 30 czerwca i pytanie czy Wy też tak macie?
Już poprawiono, działa przynajmniej u mnie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
  • Strona 5 z 10
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10