DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1157930  autor: KonradKoyot80
 28 wrz 2023, 02:00
Cześć, :)
Jestem w sieci Play od jej początku, w ramach swojej działalności gospodarczej.
Rozmowy tylko w Polsce, oczywiście nielimitowane + smsy.
Obecnie mam 3 karty sim (po 30GB i lekko to przekraczam) plus karta internetu mobilnego 200GB (wyraźnie to przekraczam).

Potrzebuję mieć teraz 4 karty sim (więc dojdzie 1), plus internet mobilny min. 300GB.

Kieruję się ceną i dobrym zasięgiem.
Często podróżuję Warszawa - Mazury więc internet mobilny jest moim domowym i zużywam go ok 300GB miesięcznie.
Usługi dodatkowe mnie nie interesują.

W Play - w salonie, oferowali mi 145zł netto + Vat za 4sim (bodaj po 100GB) plus internet mobilny 300GB. - Czy to dobra oferta? :?: Kończy mi się wypowiedzenie i jedyne co dział utrzymania klienta mi zaproponował to 155zł netto, za to co oferowali w salonie. :!:

Z góry dzięki. :smt006
 #1157952  autor: IC_Current
 28 wrz 2023, 16:08
We Flex
Numer 1
Jeden numer za 80zł z nolimit na wszystko + 15GB w EU. Masz tam cztery karty SIM w pakiecie. Jedną kartę do telefonu, drugą do tego routera gdzie potrzebujesz dużo danych, trzecią np do tabletu a czwartą do jeszcze czegoś innego, np do zegarka.
Numery 2 i 3 (opcja 1)
Do numeru 1 dwa numery po 15zł (no limit na rozmowy + SMS + MMS + 0GB pakietu danych w Polsce i EU). Jednak na te dwa numery robisz cykliczny przelew pakietu danych z numeru 1 (ok 140GB możesz na te numery przydzielić). Oczywiście każdy numer na dwie karty SIM, drugie karty SIM wkładasz do czego chcesz.
Razem 80+15+15=110zł (bez danych w EU dla numeru 2 i 3)
Numery 2 i 3 (opcja 2)
Do numeru 1 dwa numery po 30zł (no limit na rozmowy + SMS + MMS + 30GB pakietu danych w Polsce i 5,7GB w EU). Reszta jak wyżej.
Razem 80+30+30=140zł (numer 1 15GB w EU, numery 2 i 3 po 5,7GB w EU)

Wszystkie ceny brutto.