DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1176424  autor: adrianzpolski1234
 05 sie 2024, 21:06
Dzień dobry/wieczór co sądzicie o sieciach Orange/T-Mobile?
Jestem w tej chwili w Plusie i no niestety mam internet bardzo wolny szczególnie w godzinach szczytowych, oczywiście dzwoniąc na infolinię nic nie są wstanie zrobić oprócz resetowania karty SIM i zwalają wszystko na zapchane BTS-y w mojej okolicy, problem już się wlecze już 7 miesiąc praktycznie nie do użytku codziennego mam serdecznie dosyć.
Teraz myślę nad zmianą sieci wszyscy narzekają na Orange bo to, bo tamto.
Pytanie do was co będzie tańsze, co ma lepszy zasięg, szukam coś z dużą paczką internetu najlepiej w pakiecie z nielimitowanymi rozmowami do 50 zł max..
Jakby ktoś pytał miejsce w którym mieszkam Gdańsk ul. Wodnika
Co sądzicie o tych sieciach, jakie są wasze opinie?
Zapraszam do dyskusji chętnie poczytam i myślę że pomożecie mi.
Pozdrawiam! :wink:
 #1176425  autor: KC-KARLOS
 05 sie 2024, 21:18
adrianzpolski1234: najpierw kup startery Orange i T-Mobile i przetestuj działanie. Gdańska Osowa nie ma za dużo nadajników w porównaniu do ścisłego centrum tego miasta. Dodajmy do tego duże skupiska ludzi i utrudnienia sieciowe gotowe (spowolnienia).
Wynikami testów możesz się w tym wątku podzielić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥