DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1179468  autor: adrjannn
 17 wrz 2024, 20:52
Szukam taniej karty eSim pozwalającej na tani internet.
Ma to być karta awaryjna gdyby nie było zasięgu na głównej (Play). Oczywiście lepiej gdyby to była inna sieć, ale ewentualnie jakaś oferta z Play też może być.

Zastanawiam się nad Orange i comiesięczną aktywacja pakietu internetowego za 1 zł i przedłużaniem gratisów. Ewentualnie mam już taką kartę SIM w tablecie, czy można dorobić duplikat eSim działający jednocześnie w tablecie i telefonie jako eSim?
 #1179469  autor: KC-KARLOS
 17 wrz 2024, 21:03
adrjannn: no na pewno tak nie zrobisz ani w Play na kartę ani w OFNK, to wymaga osobnego numeru telefonu z kartą eSIM.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179484  autor: HappyBoy
 18 wrz 2024, 01:17
adrjannn pisze:
17 wrz 2024, 20:52
Szukam taniej karty eSim pozwalającej na tani internet.
Ma to być karta awaryjna gdyby nie było zasięgu na głównej (Play). Oczywiście lepiej gdyby to była inna sieć, ale ewentualnie jakaś oferta z Play też może być.
:lol: Po co Ci jakaś oferta z Play ? Nie wystarczy jedna ? Do awaryjnego zastosowania ja bym szedł np. w Aero2(niestety brak esima) lub Plusa (są esimy).
Karta Play (jeśli nie zgłosisz chęci wyłączenia) posiada roaming krajowy Orange.
adrjannn pisze:
17 wrz 2024, 20:52
Zastanawiam się nad Orange i comiesięczną aktywacja pakietu internetowego za 1 zł i przedłużaniem gratisów.
Według mnie jak już Orange to najlepiej będzie migrować numer z innej sieci do Orange. Masz duży pakiet neta z roczną ważnością konta.
adrjannn pisze:
17 wrz 2024, 20:52
Ewentualnie mam już taką kartę SIM w tablecie, czy można dorobić duplikat eSim działający jednocześnie w tablecie i telefonie jako eSim?
Wyrabiając duplikat eSIM karta z tableta przestanie działać. Jedyna opcja to Flex i dodatkowa karta ale to 35zł/m..
 #1179696  autor: rymi
 20 wrz 2024, 19:42
HappyBoy pisze:
18 wrz 2024, 01:17
Według mnie jak już Orange to najlepiej będzie migrować numer z innej sieci do Orange. Masz duży pakiet neta z roczną ważnością konta.
Jakikolwiek numer innej sieci przenieść do Orange - wtedy będzie właśnie ww. wspomniana roczna ważność GB. Włączyć co się da z Orange - KC-KARLOS ciągle wspomina o różnych możliwościach. Potem w Mój Orange wymienić SIM na eSIM [bezpłatnie] - no i masz ofertę OFnK z jakimiś tam GB z roczną ważnością na eSIMie :-) Ja tak robię już od 4 lat - z każdym rokiem ilość GB się zwiększa [fakt, że ani razu nie wykorzystałem tego backupu, ale 5 zł za starter to nie majątek, a mam spokojną głowę w razie czego ;-D ].
 #1179876  autor: adrjannn
 24 wrz 2024, 10:16
rymi pisze:
20 wrz 2024, 19:42
HappyBoy pisze:
18 wrz 2024, 01:17
Według mnie jak już Orange to najlepiej będzie migrować numer z innej sieci do Orange. Masz duży pakiet neta z roczną ważnością konta.

Jakikolwiek numer innej sieci przenieść do Orange - wtedy będzie właśnie ww. wspomniana roczna ważność GB. Włączyć co się da z Orange - KC-KARLOS ciągle wspomina o różnych możliwościach. Potem w Mój Orange wymienić SIM na eSIM [bezpłatnie] - no i masz ofertę OFnK z jakimiś tam GB z roczną ważnością na eSIMie :-) Ja tak robię już od 4 lat - z każdym rokiem ilość GB się zwiększa [fakt, że ani razu nie wykorzystałem tego backupu, ale 5 zł za starter to nie majątek, a mam spokojną głowę w razie czego ;-D ].
Jak zrobić roczną ważność w Orange?

Karta ma być awaryjna, bez specjalnego doładowywania co miesiąc i oczywiście najtańszym kosztem. Będzie wyłączona i włączana tylko w razie potrzeby :D
 #1179877  autor: KC-KARLOS
 24 wrz 2024, 10:34
adrjannn: gdy kupisz, zarejestrujesz i aktywujesz starter kupiony online za 5 zł, włączą środki ważne 365 dni. Zasil się za 10 zł, wyślij START31 na 8002. Ważność kasy wydłuży się o 31 dni, do 13 miesięcy i jednocześnie do 13 mies. wydłuży się saldo BIZD na którym na starcie masz 6 GB. UWAGA! Robisz to dopiero po włączeniu samoczynnym 365 dni ważności kasy. Po wydłużeniu środków, odpalasz 100 GB z Mój Orange, ślesz TAK na 80290 (wpada 400 GB), ślesz 300GB na 811 (zasilasz 25 GB). Łącznie 531 + bonus 25 GB po doładowaniu online/w MO za 10 zł. Łącznie 556 GB i 3 zł na 13 miesięcy. Kartę SIM za darmo wymienisz na eSIM w komputerowym Mój Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥