DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1179401  autor: Spasticink
 16 wrz 2024, 19:40
Cześć,

potrzebuję pomocy, ponieważ do tej pory miałem RBM Energy na kartę i pasowało mi doładować za 50zł na 3 miechy, miałem 30GB bonusu i reszte wydawałem na pakiety, więc średnio na miecha wychodziło ~17zł.
Teraz z automatu mam jakiś Play Energy, bonusy zniknęły i internet mi zżera w tempie ekspresowym.

Muszę zostać w Play ze względu na zasięg. Play proponuje swoje taryfy na kartę.
Jestem w stanie bawić się w jednorazowe doładowania, np. 50, 100, 200 ,etc aby mi się kumulował bonus i doładowywać co 3m, 6m, etc. jeżeli coś takiego jest.

Dzięki za pomoc, czy jest coś takiego teraz w Play :)
 #1179418  autor: darekka
 17 wrz 2024, 01:24
Ale sami to Ci niczego nie zmienili-ja jak miałem RBM Energy na kartę na paru numerach tak mam nadal więc chyba coś sobie poklikałeś.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1179420  autor: Spasticink
 17 wrz 2024, 09:02
No to nie wiem jak to się stało, pamiętam, ze kupowałem numer na stronie RBM bo mieli fajną ofertę z tymi bonusami przy doładowaniu.
Znalazłem, że teraz też mają, tylko nie wiem których taryf to dotyczy, bo nie piszą i czy na pewno to internet z doładowań dla tych taryf:
https://www.play.pl/pomoc/play-na-karte ... a-i-bonusy
Jak wchodzę na aplikację play24, to mi proponuje zmienić na następujące opcje:
1. Play na Kartę PL
2. Play na Kartę 2.1
3. Plan na Kartę odNOWA
4. Play na Kartę 3.0
5. Play na Kartę
6. Formuła Play na Kartę

połowy z tych ofert nie ma na stronie play, a w aplikacji po kliknięciu "Dowiedz się więcej" przekierowuje mnie w jakieś ogólne miejsce, także nie wiem czy zmieniać, czy nie, bo nawet nie wiem na co zmienię :D
 #1179425  autor: kszaq
 17 wrz 2024, 11:14
Bonusy są dla taryfy "Internet na kartę 2.0", opisanej tutaj: https://www.play.pl/oferta/play-karta#internet

Być może będziesz w stanie zmienić na nią wpisując kod *163*21#, ale ostatnio są problemy ze zmianami taryf w ten sposób.

Na pewno nie zmieniaj taryfy na "Play na Kartę 3.0", bo z niej nie ma ucieczki.
 #1179426  autor: TomLee
 17 wrz 2024, 11:32
w fakt mobile (de facto jest to taryfa playa) w ofercie za 25 zł z no limitem + 10 GB jest kumulacja niewykorzystanych GB. Spokojnie kumulują się przez wiele miesięcy. Jednak od pewnego czasu jest problem z przejściem play-fakt mobile. Podobno postraszenie konsultanta skargą do UKE czyni cuda :). Możesz też przenieść numer do Vectry, gdzie w każdym abonamencie jest lejek 1 Mbps.
 #1179427  autor: KC-KARLOS
 17 wrz 2024, 11:33
kszaq: przejście do INK 2.0 było możliwe przy posiadanej taryfie Formuła Play Na Kartę. Jeśli z tej taryfy można oficjalnie przejść jedynie do PNK 3.0 - to droga migracyjna z taryfy voice do taryfy data została odcięta - wracając do "korzeni".
Jeśli chcesz mieć bonusy GB po doładowaniu konta i włączyć jakiś pakiet na nielimitowane minuty i smsy/mmsy do wszystkich na 5, 10, 15 lub 30 dni, polecam przejść do PNK 2.1 - o ile się uda.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1180526  autor: KC-KARLOS
 02 paź 2024, 19:20
Zgadza się. W każdej taryfie (za wyjątkiem Virgin oraz Fakt Mobile) jest płaska stawka za minuty, smsy i mmsy w PL i roamingu UE: "inflacyjne" 79 gr za jednostkę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1180548  autor: Archi334
 03 paź 2024, 09:15
TomLee pisze:
17 wrz 2024, 11:32
w fakt mobile (de facto jest to taryfa playa) w ofercie za 25 zł z no limitem + 10 GB jest kumulacja niewykorzystanych GB. Spokojnie kumulują się przez wiele miesięcy. Jednak od pewnego czasu jest problem z przejściem play-fakt mobile. Podobno postraszenie konsultanta skargą do UKE czyni cuda :). Możesz też przenieść numer do Vectry, gdzie w każdym abonamencie jest lejek 1 Mbps.
Jak już chcesz 25zl płacić to niech weźmie Mobile Vikings. Działają na Play i za tą samą kwotę tj 25zl dostanie bez limitu +25GB lub w tej samej sieci 5zl drożej to samo +80gb które się kumulują. Dodatkowo jest program poleceń i za każdą osobę która wyciągniesz na pokład jest zniżka (przy 5 osobach masz za darmo)
 #1180555  autor: KC-KARLOS
 03 paź 2024, 10:01
Przypominam o limicie GB w kumulacji (931,32 GB). Wstępnie do 5G Playa w każdym planie. Braku wliczonego roamingu unijnego w planach prepaid "Match". Braku lejka po wyczerpaniu GB (albo poleci 1 gr za 1 MB ze środków pieniężnych, albo net spadnie do 0 kbps).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥