DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1137415  autor: ufosi
 20 paź 2022, 12:09
Witam,

Jak w temacie, potrzebuję przekierować połączenia ze swojego numeru na nr na którym mam centralę VOIP założoną, mój numer obecnie jest w abonamencie dla firm w plusie, gdzie mam no limit rozmowy, ale niestety za przekierowanie połączeń płacę za każdą minutę, chcę przenieść ten numer do innego operatora, obojętne czy karta czy abonament czy oferta dla osoby prywatnej czy dla firm - zależy mi tylko aby wszystkie połączenia zostały przekierowane na inny numer w cenie jakiegoś miesięcznego pakietu/abonamentu.
 #1137430  autor: kacperek_z
 21 paź 2022, 00:14
Z ofert pre-paid:
* subskrypcja Heyah 01 — 19,99 zł/30 dni — tu na pewno działają bez dodatkowych kosztów, sprawdziłem u siebie — numer musi być jednak na osobę prywatną, przeniesienie i obsługa tylko online,
* Play na kartę, oferta SOLO S — 20 zł/30 dni — nie sprawdzałem, ale najpewniej przekierowania są zawarte w no-limitach, jak to w Play — przeniesienie w salonie Play,
* Red Bull Mobile, oferta SieMa na kartę PL, pakiet Stan Nielimitowany i 1 GB na 30 dni — 19 zł/30 dni — jak wyżej,
* a na zasięgu Plusa to oferty MVNO, np. Lajt mobile 15,99 zł/30 dni — też sprawdzone, bezkosztowo. Oczywiście kwestią otwartą jest to, na ile Cię urządza pakowanie się w oferty MVNO, Lajt mobile konkretnie, przynajmniej w abonamencie, lubi "przyblokować" na parę dni numer za asymetrię czasu połączeń wychodzących względem przychodzących, więc raczej odpada.

A w abonamencie z ofert w jakiś sposób godny uwagi to jest Otvarta (też MVNO na zasięgu Plusa, więc uwagi jak wyżej), abonament bezterminowy za 14,99 zł/miesiąc.