DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1151593  autor: Juppiter
 15 cze 2023, 23:00
Cześć,

Tak płacę za tego flexa juz z rok i olśniło mnie że max w jednym miesiącu zużyłem może 5GB internetu? normalnie waham się tak między 1-3GB... dzwonię i wysyłam SMS raz na ruski rok.
Pytanie, czy jest coś tańszego z ok. 5GB (bądź nieco mniej) Internetu za polowe ceny flexa albo nawet mniej?

Dziękuję za odp.
 #1151595  autor: lollpaff
 15 cze 2023, 23:38
Właśnie miałem kilka miesięcy temu tę samą zagwostkę.
Zmieniłem na Orange Free na kartę, są tam różne opcje, trzeba trochę pokombinować.
Można np. doładować 6x5zł przez orange.pl i przedłużyć GB na rok za 29zł.
Zostaje Ci 1zł na koncie i 75 GB do wykorzystania na rok.
Ze znajomymi piszę przez komunikatory a jak mam gdzieś zadzwonić do banku/urzędu to kupuje 1 dzień no limit za 1zł :mrgreen:

Drugą opcją jest też Virgin Mobile
Pakiet 30min, 30sms, 300mb za 3zł na 30 dni i dokupienie kilku GB po 1zł za GB.
 #1151600  autor: forum_tg
 16 cze 2023, 05:06
Pytanie podstawowe jak wygląda sprawa z zasięgiem?
OFnK to dobry kierunek.
Ale ja najpierw przeszedłbym np do Plush zgarnął bonus, potem online do OFnK i miał RWK za darmo
 #1151695  autor: Juppiter
 17 cze 2023, 14:46
lollpaff pisze:
15 cze 2023, 23:38
Właśnie miałem kilka miesięcy temu tę samą zagwostkę.
Zmieniłem na Orange Free na kartę, są tam różne opcje, trzeba trochę pokombinować.
Można np. doładować 6x5zł przez orange.pl i przedłużyć GB na rok za 29zł.
Zostaje Ci 1zł na koncie i 75 GB do wykorzystania na rok.
Ze znajomymi piszę przez komunikatory a jak mam gdzieś zadzwonić do banku/urzędu to kupuje 1 dzień no limit za 1zł :mrgreen:

Drugą opcją jest też Virgin Mobile
Pakiet 30min, 30sms, 300mb za 3zł na 30 dni i dokupienie kilku GB po 1zł za GB.
ooo, ten Orange Free chyba jest najlepsza opcją.
@forum_tg - Do tej pory miałem tylko Play i Orange. W Playu zawszę był problem z zasięgiem, w orange mam full sygnał i wyciągam 230down/30up bez problemu. Nie wiem jak z plusem/t-mobile.

Czyli najpierw najlepiej przenieść się do innej sieci, a później z powrotem do Orange?
 #1151781  autor: lollpaff
 18 cze 2023, 15:15
Juppiter pisze:
17 cze 2023, 14:46
Czyli najpierw najlepiej przenieść się do innej sieci, a później z powrotem do Orange?
Jeżeli chce Ci się przenosić numer dwa razy, czekać na kuriera (w salonie praktycznie się nie da przenieść do Free) za niewielki zysk to można. Mi by się nie chciało.