DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1153738  autor: tre333
 14 lip 2023, 11:28
Dzień dobry
Szukam oferty na kartę, no-limit na rozmowy(również stacjonarne), kilkadziesiąt SMSów oraz trochę internetu. Sądzę że +/- 1-2GB wystarczy. Ważne, żeby nie było na nadajnikach A2mobile ani Plusa, bo te sieci tu świrują.
Play ostatecznie, ale bardzo niechętne.
Bardzo mile widziane VoLTE, HD Voice.

Może być to oferta kombinowana, np z dokupywaniem pakietu itp.
Jest coś poniżej 20zł?
 #1153744  autor: babciagienia1p
 14 lip 2023, 11:55
@tre333
T-Mobile GO! Stary pakiet S za 20,- zł, aktywowany TYLKO kodem USSD
*500*1*3#
Koszt 20,- zł możesz obniżyć doładowaniem za MINIMUM 35,- zł, przez stronę www.doladowania.t-mobile.pl, za które dostaniesz +10%. W efekcie osiągniesz 18,- zł.
Cały czas jest możliwość korzystania z bezpłatnych, i odnawialnych po kolejnych siedmiu dniach, pakietów 10+15+20 GB. Aktywacja tylko w aplikacji mobilnej. Bezpłatme pakiety 10+15+20 GB dają ponad 180 GB/miesiąc.
 #1153938  autor: tre333
 17 lip 2023, 12:54
babciagienia1p pisze:
17 lip 2023, 09:07
@tre333
Virgin chodzi na tej samej zasadzie co Play...
Tak, wiem. W dodatku zupełnie nie spełnia moich wymogów.

Dziękuję za odpowiedź. Ten stary pakiet GO! S to ten z 1GB?
Czyli doładowuję 36zł, ważność przedłuża mi się o 2 miesiące i pakiety na 2x30dni?
On już nie jest opisywany widzę, czyli że wyleci niedługo z oferty (tego raczej nikt nie wie)?
Nie jestem klientem T-Mobile od bodaj 15 lat, więc wolę się upewnić ze wszystkim.
 #1153939  autor: babciagienia1p
 17 lip 2023, 13:23
@tre333
Tak, chodzi o ten pakiet.
Jak chcesz mieć kasę na dwa pakiety S, musisz doładować za minimum 35,- zł, w zależności od stanu kasy na starterze, tak żeby po bonusie +10% było minimum 40,- zł. Doładowanie za minimum 35,- zł przez www.doladowania.pl daje bezterminowy bonus +10%.
Odnowienie pakietu S przedłuża ważność konta o +60 pełnych dni kalendarzowych.
Pierwsza aktywacja pakietu S tylko wyżej podanym kodem.
-----------Edycja_1------------
Uważaj, bo funkcjonuje też, lansowany przez operatora, pakiet S za 30,- zł...
 #1154047  autor: KC-KARLOS
 19 lip 2023, 00:34
babciagienia1p: dodaj, że wyłącznie z tej stronki doładowań T-Mobile otrzymasz bonus - nawet doładowanie poprzez aplikację Mój T-Mobile nie da bonusu. Sam się kiedyś na to naciąłem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154056  autor: nigrin
 19 lip 2023, 09:29
@babciagienia1p
Przy okazji tego wątku...

Obecnie jestem w T-Mobile Go za 30 pln.
Czy tym kodem mogę zejść niżej i nie będzie konfliktu ?
Czy bezpłatne pakiety same się zliczają, czy trzeba wykonać jakieś ruchy ?
 #1154057  autor: KC-KARLOS
 19 lip 2023, 09:39
nigrin: przejście na niższą opcję wyłączy wcześniej posiadaną usługę cykliczną.
Co to znaczy "pakiety zliczają się same"? Jeśli dostajesz GB po doładowaniu to one zejdą jako pierwsze. Jeśli włączysz darmowe 10, 15 lub 20 GB na 7 dni w aplikacji to one dadzą pierwszeństwo w zużywaniu paczek. Tak samo przy promocji z nielimitowanym internetem na 14 dni, który zatrzymuje zużywanie zgromadzonych środków na te 2 tygodnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154059  autor: babciagienia1p
 19 lip 2023, 10:13
nigrin pisze:
19 lip 2023, 09:29
...Obecnie jestem w T-Mobile Go za 30 pln.
Czy tym kodem mogę zejść niżej i nie będzie konfliktu ?
Czy bezpłatne pakiety same się zliczają, czy trzeba wykonać jakieś ruchy ?

Dla pewności dezaktywowałabym dotychczasowy pakiet i dopiero po skutecznej dezaktywacji, aktywowałabym stary pakiet S (tylko kodem USSD). Możesz też próbować - zmiany od razu - według porady @Karlos20.
Aby bezpłatne pakiety 10+15+20 GB działały, trzeba je aktywować aplikacji MOBILNEJ. Każdy z nich jest ważny +7 pełnych dni kalendarzowych. Kolejny z tej samej - z jednej z trzech - kategorii można aktywować - RĘCZNIE - po wygaśnięciu poprzedniego.
Niestety same się nie zliczają...
 #1154060  autor: KC-KARLOS
 19 lip 2023, 10:35
Dokładnie tak, polecam dobrać sobie w T GO pakiet GB w taki sposób, aby móc go jak najbardziej optymalniej wykorzystać. W starej opcji "Bez Limitu S" za 20 zł/mc mamy tylko 1 GB, który zejdzie na samym końcu i nie ma większego żalu, jeśli by przepadł niewykorzystany (jest "przykrywany innymi paczkami z promocji") - ten 1 GB ma na celu zabezpieczyć nas przed cennikowym rozliczaniem transmisji, gdyż taryfa nie ma lejka (po zużyciu GB z usług cyklicznych "Bez Limitu" / "GO X" net jest blokowany i nie generuje kosztów dodatkowych w czasie trwania opcji cyklicznej BL).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154547  autor: KC-KARLOS
 23 lip 2023, 22:46
marcinez: usługi dodatkowe > promocje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥