DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1175589  autor: lesman
 25 lip 2024, 01:51
Mam aktualnie 4 numery, wszystko w orange flex.
1- główny, tutaj potrzebne jest przynajmniej 10GB neta/msc no i rozmowy na stacjonarne/komórkowe i smsy
2 Tu z pakietu najniższego gdzie nie ma w ogóle neta, jest tylko opcja transferu, więc przelewam z mojego głównego co mieciąc cyklicznie aby ten drugi numer najtańszy również miał internet
3. Tu tak właściwie to tylko rozmowy na stacjonarne/komórkowe i smsy
4. Tu tak samo jak w punkcie 3

jak najtaniej, dobry zasięg, aktualnie place 80 zl/msc
 #1175600  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 09:40
lesman:
Pamiętaj, że oferta Flex się zmienia od 27 sierpnia i na głównym numerze będzie teraz w podstawie więcej internetu (z 45 do 75 GB kosztem Social Pass, który wycofują) w tej samej cenie, plany za 15 bez zmian. Migracja na nowy plan jest dobrowolna. Dobrze się zastanów.

Jeśli jednak miałbyś inne potrzeby, to jest nju komórkowy. Za 4 numery zapłacisz 76 zł (4x po 19). Jeśli skorzystasz z promocji i numery przeniesiesz na chwilę do innej sieci i z nimi przejdziesz do nju komórkowego (Orange), pierwsze 3 miesiące będą darmowe (można na 1 pesel i 1 konto mieć 5 numerów z rabatem). W ofercie każdy numer dostaje no-limity i 60 GB (po pół roku 120 GB, po roku 150, a po 2 latach 180 GB). Zasięg Orange, jak we Flexie. eSIM. Brak multisima. Wstęp do 5G. Brak możliwości przelewania GB między sobą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175601  autor: Remington
 25 lip 2024, 09:46
Nikt nie powiedział, że wszystkie mają być w jednej sieci. Numery 3 i 4 można dać do Faktu po maks. 15 zł miesięcznie, a dwa pozostałe w nju po 19 zł (komórkowy lub zwykły abonament w parze, albo prepaid). Łącznie 68 zł.
 #1175603  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 09:49
Nie rozumiem, co jest złego z planem za 15 we Flexie dla numeru dodatkowego? Może przyjmować GB. Ma wstęp do promocji. Wstęp do 5G - też ma. Nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy ma w standardzie bez doładowań, liczenia złotówek itp. Jedyny minus to brak wliczonego roamingu na internet, który można dla tego numeru łatwo ogarnąć.
Mam znajomych, którzy korzystają z tego planu, otrzymując tyle GB, ile im potrzeba + teraz 1 TB za zero na 60 dni. Poziom zadowolenia: ogromny.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175647  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 19:09
Archi334: a po co abonament? Co po roku? Z 9,99 zrobi się 16,99 czyli drożej od Flexa bez dozowania wedle potrzeb gigabajtów.
Po co zmieniać, jak jest dobrze?
Ponownie polecam pozostawić Flexa. Zmieniłbym dopiero gdyby radykalnie zmienili ofertę cenowo - w tej chwili na to się nie zanosi, a nawet sam Crossmobile wycofal zerorate dla 4 social mediów - Flex jeszcze to pozostawił.

Czasem warto zostawić to co działa, a cena się nie zmienia. Sam chciałem przejść na plan roczny i dobrze, że jeszcze się z tym wstrzymałem, bo mogę zdecydować czy chcę więcej GB lub zostawić Social Pass.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥