DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
  • Strona 4 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15

 #264379  autor: butterfly
 01 maja 2008, 12:30
Hahahahahahahaha, Scarlet, nowa linia telewizorów od LG....
Puszczą, w każdym sklepie xD

 #264394  autor: wtd
 01 maja 2008, 15:32
butterfly pisze:Hahahahahahahaha, Scarlet, nowa linia telewizorów od LG....
Puszczą, w każdym sklepie xD
To wam się udał serial xD

A co do wszystkich odcinków mody na sukces to zakładając że jest 5300 odcinków (tak wiki podaje), każdy po 150MB to razem wyjdzie coś około 800GB. Ktoś chętny do ściągania? :)

 #264489  autor: kowcio
 02 maja 2008, 17:42
Butterfly, ta linia telewizorów udana :-) ale zapewne lg najpierw musi sprzedać telewizory, później jakąś komercyjną stacja telewizyją zacznie emisję odcinków xD a to ot tak, każdy kto kupi telewizor z tej serii będzie mógł oglądać, jeśli nie to może sobie pomarzyć :-D

 #265021  autor: korzeń
 06 maja 2008, 12:59
Ale się dałem nabrać, ja nie mogę. Myślałem że sobie pooglądam serial a tu lipa. A co chodzi to z xD? To jest jakiś specjalny format jak HD? I to mają te telewizory LG?

 #265040  autor: kowcio
 06 maja 2008, 15:36
korzeń, żeby oglądać właśnie ten serial musisz zakupić telewizor właśnie z tej serii od LG :smt005

 #265176  autor: korzeń
 07 maja 2008, 14:03
No nie śmiej się ze mnie ja to się nie znam na jakiś Xd. No powiedz mi o co chodzi z tym telewizorem LG:) Plizz :smt006

 #265178  autor: kowcio
 07 maja 2008, 14:22
korzeń, LG wypuścił nową linię telewizorów o nazwie Scarlet , i tak sobie żartujemy ;-)
TUTAJ możesz poczytać sobie o tych telewizorach :-D

 #265358  autor: korzeń
 08 maja 2008, 23:15
kowcio dzięki zioom:P Jakiś niekumaty jestem ostatnio, hehhe. Może powinenem więcej spać :smt010
Przeczytałem już cały artykuł i w sumie to się zajarałem tym dotykowym włanczaniem i wyłanczaniem bo jeszcze nie słyszałem o tv który by miał taka opcję. Z tych technicznych opcji to ja to tam nie za bardzo kumam. Nawet nie rozumiem tego o tym kontraście 15:000 o co kaman man? :-D Muszę się chyba pouczyć czegoś o tych technologiach:P

 #265366  autor: kameT
 09 maja 2008, 00:17
Zrobię mały offtop i wrócę do tematu :wink:

Otóż... nie polecam oglądania żadnych seriali z wielu powodów.
1. Pochłaniają strasznie dużo czasu.
2. Tak naprawdę niczego nie uczą... zresztą jak każdy film czy serial. Lepiej czytać książki.
3. Uzależniają.
4. Łatwo zapominamy o tym, co oglądaliśmy już jakiś czas temu.

Z doświadczenia wiem, że oglądanie seriali nie jest dobre.
Zbliża się SESJA, a ja tymczasem oglądam 2 sezon LOSTÓW i nie siądę do książek dopóki, dopóty nie skończę tego oglądać. :(

Obejrzałem w swoim życiu wiele seriali i oglądam do tej pory... :roll:
Sprawia mi to przyjemność... mogę się zrelaksować, zapomnieć o nauce, szkole... mogę oderwać się od rutyny. Szkoda tylko, że tak wielkim kosztem- czasu, który mógłbym wykorzystać zupełnie inaczej... przynajmniej nie psułbym sobie wzroku ślęcząc przed monitorem.
Ale... niektóre seriale, filmy, szczególnie te nowsze "nie są płytkie", mają niebanalną fabułę, skłaniają do myślenia i ... zaskakują wtedy, kiedy trzeba. Może dlatego dalej je oglądam... i będę oglądać?

Moje aktualne TOP (wymieniam te co oglądam/łem)

1. Heroes - fenomenalna fabuła. Świetna gra aktorów. Muzyka.
2. Dexter - nieprzewidywalny, główny bohater i jego monolog to wielki +
3. Chirurdzy - świetny serial o życiu, skłaniający do refleksji.
4. LOST - różni ludzie (ich charakter, pochodzenie, ich historie) pouczający serial z niebanalną fabułą.
5. Prison Break - przede wszystkim zaskakujący, ciekawa tematyka, obsada.
6. Jericho - 24 bomby atomowe zrzucone na USA, miasteczko pogrążone w chaosie, głodzie i wojnie... serial pokazujący jak radzi sobie niegdyś silny kraj po zamachach terrorystycznych.
7. Boston Public- sentyment :P
8. M jak miłość - rodzinna sielanka :twisted:

Heh, więcej serialów nie oglądam 8)

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #265416  autor: nazad
 09 maja 2008, 15:26
A nie oglądałeś Mody na Sukces, przecież to jest taki hit że postanowili że nie będzie ostatniego odcinka chyba że się pozamykają wszystkie stacje na świecie :smt005 Matko zawsze mam ubaw jak sobie myśle o tym serialu:)
Ja tak jak pisałem dużo wcześniej to strasznie czekałem na tą Scarlet która się okazała telewizorem a nie serialowym pochłaniaczem czasu. Tak to nie będe się pakował w żadne telenowele :-D

 #265417  autor: kowcio
 09 maja 2008, 15:29
Czyli Ci co czekali na scarleta mogą sobie kupić fajny telewizor a nie leżeć przed telewizorem oglądając głupoty :-D

 #265874  autor: korzeń
 12 maja 2008, 21:14
No ten LG faktycznie fajne. Ciekawe jak by się tej babci oglądało Modę na Sukces oglądało. ALe by kleła kobiecina jak by na takich 52" zobaczyła jakiś zły harakter:P

 #265942  autor: nazad
 13 maja 2008, 14:18
Fak :smt011 popsuł mi się wczoraj mój telewizor. Nie no to jest jakaś kurde klątwa bo w zeszłym tygodniu rozwaliłem samochó:P Przyszedł pan od naprawy telewizorów i powiedział ze moge go sobie postawić na śmietniku :smt010 Muszę kupić nowy i chyba tego LG oblukam. A co mi tam:) Pozdro

 #269808  autor: Vieslav
 05 cze 2008, 19:32
Grey's anatomy, House M.D., The X-files, Prison Break, Lost, Desperate Housewives, Bones, Married with Childreen, Californication, 39 i pół, Halo Hans, 40 latek, Ranczo, Pitbull. Ktoś przebije? :mrgreen: :P

 #270123  autor: kowcio
 07 cze 2008, 13:22
nazad pisze:Fak :smt011 popsuł mi się wczoraj mój telewizor. Nie no to jest jakaś kurde klątwa bo w zeszłym tygodniu rozwaliłem samochó:P Przyszedł pan od naprawy telewizorów i powiedział ze moge go sobie postawić na śmietniku :smt010 Muszę kupić nowy i chyba tego LG oblukam. A co mi tam:) Pozdro
Kup w Media Markt- nie dla idiotów. Jak kupisz pewną Toshibkę do 8 cze za 2699 zł, 37"- możesz dostać zwrot całej kwoty (2699 PLN) jeśli Polska wygra meczyk z Niemcami :-)
Powodzenia :-D
Ostatnio zmieniony 07 cze 2008, 21:48 przez kowcio, łącznie zmieniany 1 raz.

 #270131  autor: Vieslav
 07 cze 2008, 13:39
Ech, popraw cytat bo to nie ja napisałem...

 #270195  autor: kowcio
 07 cze 2008, 21:53
Mulder pisze:Ech, popraw cytat bo to nie ja napisałem...
Dzięki ;-)
Sorry, ale nie wiem czemu jak czasem daję Cytuj, to mi daje, że to ktoś inny napisał ;/ :twisted: :evil:

 #271336  autor: Filip
 13 cze 2008, 22:30
Widzę że są tu inne osoby poza mną które chętnie oglądają Pitbulla ale to i tak teraz ta III seria jest na tle poprzednich beznadziejna,szkoda że jest kilku reżyserów teraz to się tak raz na trzy odcinki zdarzy taki porządny w starym klimacie Pitbulla. I sezon nie do przebicia. Teraz Pitbull leci w takim czasie że nawet pipy zastąpiły przekleństwa.
Na chwilę obecną mam coraz bardziej takie wrażenie że to Pudelek a nie Pitbull.

Do tego dopisuję Glinę naprawdę świetny serial,fabuła jest ciekawa,śledztwa zaskakujące polecam jak ktoś lubi tego typu seriale trochę może się wydawać że akcja wolna ale warto obejrzeć,ogólnie lubię gatunek filmów który ukazuje pracę policji.

Ogólnie mam takie wrażenie,przynajmniej jeżeli chodzi o tę kategorię seriali że TVP puszcza coś bardziej zbliżonego z rzeczywistością a TVN i Polsat emituje to co ludzie chcieliby oglądać,takie słodkie i kolorowe.

W tym momencie jestem w trakcie pobierania telenoweli dokumentalnej Prawdziwe Psy o pracy policjantów z komendy stołecznej (jeżeli kogoś to interesuje to właśnie na podstawie tego dokumentu powstał Pitbull zresztą tutaj też reżyserem był Patryk Vega).
Kiedyś Fala Zbrodni,jednak co za dużo to niezdrowo i ta V seria wg mnie na siłę zrobiona,jednak mam większość odcinków :wink:

Ze starych produkcji oczywiście Zmiennicy i te wszystkie Czterdziestolatki czy Alternatywy ale to już bardziej okazyjnie.
A na chwilę obecną poza wyżej wymienionymi to tak raczej z doskoku czasem mi się zdarzy coś obejrzeć,przypadkowo jak telewizor włączony. Ewentualnie jak jestem chory to wtedy z nudów coś z tych tandet obejrzę.

Kupcie Sobie drodzy moi Świat Seriali to będziecie na bieżąco z tymi produkcjami typu Klan czy M jak Miłość :smt005

[ Dodano: 2008-07-08, 20:35 ]
I co nikt z was nic nie ogląda? Wiem że się już wypowiedzieliście,ale w serialach tyle nowego,tyle powtórek :lol: Glina się kończy więc kiszka,Pitbull też ale zakończenie to miał szczerze mówiąc takie średnie,przyzwyczaiłem się że finały w tym serialu są na poziomie.

 #281002  autor: Osk92
 03 sie 2008, 21:59
podnoszę na prośbę Filipa, bo mu scaliło posty w dwa

 #281829  autor: basiulenkaa
 07 sie 2008, 21:15
Podnoszę prośbę Fylypa :D :P

'Teraz abo nigdy' ktoś ogląda? :P

...
  • Strona 4 z 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15