DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1171127  autor: onifer2
 10 maja 2024, 20:18
Co dla nastolatka w cenie do tysiaka. Zastepuje moto g8 power. Wymagania priorytety:

1. Już nie Motorola
2. Jak najlepszy aparat w tym przedziale cenowym
3. Płynność i raczej amoled

Zastanawiamy się nad którymś z Samsungów, M34 lub A25. A moze coś z Xiaomi by sie znalazlo lepszego w tej kwocie?
 #1172027  autor: onifer2
 25 maja 2024, 07:40
Nikt nic nie pomoże?
 #1172038  autor: KC-KARLOS
 25 maja 2024, 10:44
onifer2: nastolatkowie lubią długo używać np. social mediów, a to zżera baterię. Więc w tym wypadku polecę Samsunga Galaxy M34 6/128 z akumulatorem 6000 mAh. Kosztuje przeważnie tysiaka bez złotówki, AMOLED na pokładzie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1172231  autor: onifer2
 29 maja 2024, 07:27
Bateria to nie problem, ładowarki są. Słyszałem, że w Samsungi te z niższych cen, nie ma się co ładować.
A jakieś Xiaomi, Poco, w tej cenie polecacie?
 #1172244  autor: KC-KARLOS
 29 maja 2024, 11:03
Ciupaga: jeśli masz ograniczony budżet, to jak masz dorzucić do niego?
Poza tym co mi po nieco lepszym procku, skoro nadal jest to średniopółkowy zestaw, z gorszą baterią, a 1000 mAh w M34 to ekstra dodatkowy czas działania przy energooszczędnych podzespołach.

onifer2: ja bym się nie ładował w Xiaomi. Kilku znajomych narzeka na problemy z obsługą smsów, gdzieś nawet mignął mi post o tych przypadłościach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥