DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #52034  autor: przemcio1992
 06 lut 2006, 19:28
Chce kupić nowy telefon do 400,- najlepiej samsung albo nokia (moze byc motorola)
musi być z klapką. Oto moje wymagania:

IrDa
Wyśw. 65 tyś kolor.
Java
Polifonia (mp3 nie zaszkodzi)
bez aparatu ( po co mi ?? )
GPRS/WAP

no i taka mala informacja jeszcze - zeby na klawiaturze nie było joysticka - niewygodnie mi sie steruje.

Chce go kupic na allegro.pl chyba :)
CZEKAM NA POSTY - z góry DZIEKI

 #52037  autor: Vin
 06 lut 2006, 19:48
Tylko motla V360 przychodzi mi do głowy :|
a mu si być koniecznie z klapką :?:
Jak nie to polece mote E398 :D

 #52058  autor: Frasio
 06 lut 2006, 21:21
Z irdą wątpie, ale z blutem to spokojnie.
V500.

Jeszcze jak znajdziesz to Moto Mpx 200, ona ma karty pamięci, windowsa, BT i IR. ;)
Będzie najlepsza.

Obrazek

 #52059  autor: Dragon
 06 lut 2006, 21:23
Gdyby nie Irda to polecilbym ci Samsunga X480

Kurde co to za kolejny kolorowy chlopak ?

 #52062  autor: piotrz
 06 lut 2006, 21:30
6230? tylko, że z aparatem jest.
moto mpx200- ale słyszałem o niej niezbyt dobre opinie.
motka v500
samsung x640 (ma wypaśny wyświetlacz) :-D
samsung x200! spełnia wszystkie wymagania! Ma podczerwień, bardzo łądne 65tys kolorów, Jave, 40 tonową poli, gprs, jest z klapką i nie ma aparatu!

 #52065  autor: tomekk
 06 lut 2006, 21:49
piotrz pisze:6230? tylko, że z aparatem jest.
moto mpx200- ale słyszałem o niej niezbyt dobre opinie.
motka v500
samsung x640 (ma wypaśny wyświetlacz) :-D
samsung x200! spełnia wszystkie wymagania! Ma podczerwień, bardzo łądne 65tys kolorów, Jave, 40 tonową poli, gprs, jest z klapką i nie ma aparatu!
6230 nie ma klapki :wink:
Jak ma do wydania 400zł to dlaczego niby ma kupowac samsunga x200 jak moze motke mpx200 8) lub kilka innych lepszych, wymienionych przez ciebei fonów :wink:
Warto dodac ze ta irda w x200 łaczy sie tylko z kompem
 #52078  autor: togom
 06 lut 2006, 23:45
przemcio1992 pisze:Chce kupić nowy telefon do 400,- najlepiej samsung albo nokia (moze byc motorola)
musi być z klapką. Oto moje wymagania:

IrDa
Wyśw. 65 tyś kolor.
Java
Polifonia (mp3 nie zaszkodzi)
bez aparatu ( po co mi ?? )
GPRS/WAP

no i taka mala informacja jeszcze - zeby na klawiaturze nie było joysticka - niewygodnie mi sie steruje.
ZA 400 ZŁ MASZ NOWEGO SIEMENSA CF62-MAŁY ,ŁADNY ,ZGRABNY,CZARNY I NIE NAWALA TAK JAK SAMSUNG- MOŻE WARTO ZMIENIĆ GUST?

togom

 #52083  autor: Bartosz
 07 lut 2006, 02:15
X200 - za 439 zł w Erze bez umowy i simlocka :-D (nie będzie nawalał - w przeciwieństwie do siemensa )