DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

Jakiej firmy najlepszej jakosci sa telefony??

Nokia
6
29%
Siemens
2
10%
Motorola
Brak głosów
0%
Motorola
Brak głosów
0%
Sony Ericsson
5
24%
Philips
Brak głosów
0%
Samsung
6
29%
LG
Brak głosów
0%
lub inna marka telefonu(dopisz pod spodem)
2
10%
 #2041  autor: mateush
 20 mar 2005, 12:47
Wedlug mnie Nokie, nokie sa wytrzymale i nie takie brzydkie chociaz niektore sa kwadraciane! . Samsungi maja niezla polifonie tak jak Motorole, oraz samsung takze dba o wykonanie A jak wy uwazacie??
Ostatnio zmieniony 20 mar 2005, 12:54 przez mateush, łącznie zmieniany 1 raz.

 #2043  autor: WitekT
 20 mar 2005, 12:52
Jeżeli chodzi o wykonanie, to moim zdaniem zdecydowanie Samsung...
 #2045  autor: mateush
 20 mar 2005, 12:57
zrobilem poprawke w poscie() wyzej





szkoda ze nie mozna zmienic glosu :(

 #2064  autor: Dragon
 20 mar 2005, 13:43
jesli chodzi o jakos wykonania to Samsung- nic nie trzeszczy, klawisze idealnie dopasowane i zero problemow z klapka

 #2066  autor: WitekT
 20 mar 2005, 13:52
Samsung robi swoje i się nie wychyla. Jego telefony mają raczej podstawowe funkcjonalności, ale bardzo dobrze działające, a same telefony są solidnie wykonane. Chociaż na CeBIT pokazali telefon z twardym dyskiem 3GB, a drugi z 7Mpix aparatem. No zobaczymy jak to się rozwinie. ;)

 #2124  autor: xlord
 20 mar 2005, 18:59
Nie od dzis wiadomo, ze samsung to tygrys swiatowej elektroniki, do ktorego dochodzi dalekowschodnia precyzja wykonania. Sam jeszcze nie mialem okazji uzytkowac telefonu tej firmy, ale za to moge sporo powiedziec nt. innych produktow tego producenta i spokojnie, z czystym sumieniem polecic.
Jesli chodzi o komory to mialem w swojej przygodzzie z telefonia przenosna do czynienia z motorola, sagemem, nokia i siemensem i moge je zklasyfikowac tak:
1. siemens
2. motorola
3. nokia
i daleko daleko za nimi sagem.
Potwierdza sie zasada obowiazujaca w motoryzacji, ktora brzmi: nie kupuje sie samochodow na "F", czyli fiatow, fordow i francuskich ;):)

Pozdrawiam

 #2127  autor: RobertX
 20 mar 2005, 19:18
Te co ty chcesz od Fordów???

 #2145  autor: Sirmark
 20 mar 2005, 21:33
RobertX pisze:Te co ty chcesz od Fordów???
jesli chodzi o forda to bardzo sie poprawil w stosunku do tego co bylo wczesniej.
Jesli chodzi o francyskie to poprawil sie zarowno "Pug" jak i "reno"..
a na jakosci polecial zarowno merc jak i VW

co do telefonow.

to jesli chodzi o jakosc to Samsunga stawiam na pierwszym miejscu.
bardzo dobrze wykonane sa tez LG,
Taka motorolka w ostatnim czasie produkuje coraz lepsze modele.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #2157  autor: pajorro
 21 mar 2005, 08:02
Ja już 3 z kolei francuskie mam i jakoś nie narzekam :-) (właściwie to nie ja, a mój tata :-) )

Co do telefonów to trudno powiedzieć bo u każdego producenta trafiają się telefony naprawdę solidne, z dobrych materiałów, ale także platikowe zabawki niczym z odpustu :-)

 #2173  autor: xlord
 21 mar 2005, 14:03
RobertX pisze:Te co ty chcesz od Fordów???
Nic, to byl cytat ;) Ale ja i tak, odkad sie przesiadlem na japonce, nie kupie auta zachodniego. Po prostu tak jak w elektronice, w motoryzacji daleki wschod jest niedoscigniony.

Pozdrawiam

 #2201  autor: Dragon
 21 mar 2005, 21:51
no ja nie wiem czy wschod jest taki niedoscignony rzeczy jakosci "made in china" robimy nawet w polsce :P

 #2204  autor: xlord
 21 mar 2005, 22:11
O tym co sie made in china nie mamy nawet bladego pojecia, bo do nas dociara ledwie 5% tego co tam jest wytwarzane.

Pozdrawiam

 #2234  autor: Dragon
 22 mar 2005, 18:41
ale ogolnie jesli chodzi o wizerunek takich przedmitoow z tegi rejonu to nie jest dorby

 #2264  autor: pyp
 23 mar 2005, 18:23
hmm... Ja jestem za Nokią zdecydowanie ! Uważam tylko że Nokia dużo krzyczy za każdym razem za swoje produkty! Jakość dobra, funkcje też i telefony bardzo Dobre...Ale Noki-o :) Obniż ceny !

Pozdrawiam - pYp

 #2270  autor: Robert
 24 mar 2005, 09:33
Jesli chodzi o wykonanie telefonów to Nokia wyglad i wszystko inne siemens. Co wy macie do ford-ów? Fiat i Francuskie zgodze sie ale ford? A co do Japońskich samochodów to są tylko dobre: Subaru Impreza, i Toyota Corolla. Reszta chłam...

 #2289  autor: Sirmark
 24 mar 2005, 15:09
pytanie.. czy osoby ktore tak zachwalaja wykonanie nokiowe mialy w rece jakies telefony samsunga, sharpa, lg, ?
bo nie wiem jak mozna porownych szajsowaty plastik nokiowy (w wiekszosci przypadkow) do takiego aluminium samsunga

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #2290  autor: WitekT
 24 mar 2005, 15:19
Ty... A gdzie Ty masz aluminium w Samsungu? Może jeszcze tytan? :P

 #2292  autor: Sirmark
 24 mar 2005, 15:23
WitekT pisze:Ty... A gdzie Ty masz aluminium w Samsungu? Może jeszcze tytan? :P
ty tu jestes budowlancem :P
no chodzi o to aluminiupodobne materialy, poza tym nie chce mi sie szukac ktore akurat maja aluminium w sobie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #2293  autor: WitekT
 24 mar 2005, 15:27
Wszystko to tworzywa sztuczne, żadnego aluminium...

 #2297  autor: Dragon
 24 mar 2005, 17:31
nie wszystko, czasem zdarzaja sie jakies dziwne stopy, zreszta chyba Nokia 8850 jest z tytanu