DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #3177  autor: kinia
 11 kwie 2005, 17:22
Mam zamiar wymienić telefon ale kompletnie nie wiem na co. Co byście polecili tak do 400 zł?? Zaznaczam że motorolki odrazu odpadają (zraziłam się do nich :) i nie koniecznie zależy mi na aparacie. Z góry dzięki.

 #3179  autor: Dragon
 11 kwie 2005, 17:26
a na czym ci zalezy, mzoe byc z angielskim menu, pzoa tym kupujesz na abonament czy w komise/allegro ?

 #3182  autor: aNaX_Ax2500*
 11 kwie 2005, 17:30
a jaka marka telefonu cię najbardziej interesuje i jake mniej więcej funkcje??

.::d(-_-)b::.

 #3200  autor: kinia
 11 kwie 2005, 17:47
Myślałam żeby kupić telefon w komisie, nie allegro chociaz tam wychodzi jeszcze taniej. A co do tego na czym mi zależy to przedewszystkim na tym żeby nie było z nim żadnych problemów i żebym za 2 dni nie musiała go oddawać do serwisu :) i żeby bateria trzymała w miarę długo, no takich rzeczy jak kolorowy ekran to nie będę wymieniać bo to standart teraz. No a tak poza tym to w tym tkwi problem że sama nie wiem czego dokładnie chcę :wink: Ale myślałam o jakiejś nokii albo siemensie bo wszędzie mi mówią że to najsolidniejsze firmy chociaż mi najbardziej podoba się se t610 ale poniżej 400 zł to chyba na tylko na allegro go dostanę takto widziałam że są raczej droższe.

 #3209  autor: aNaX_Ax2500*
 11 kwie 2005, 18:02
Siemensy i nokie nie są najsoldniejsze ale fajne są.Miałem kiedyś SE T610.Dla mnie to był dobry fon bo problemu z nim nie miałem. Na allegro możesz kupić tu masz przykładową aukcję http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47450700
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47933774
jest wiele takich aukcji


P.S. Ile masz lat???

.::d(-_-)b::.

 #3297  autor: max000
 12 kwie 2005, 14:06
Może nokie 3510i nową w plusie za 399 na karte jest,
albo na mix 25 w idei sageam myX 5-2 ... sam się zastanawiam czy go nie kupić

 #3314  autor: Dragon
 12 kwie 2005, 16:09
A interesuje cie moze Nokia N-gage ? za 400zl moze dalobysie kupic :)