DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #52238  autor: NuLL
 07 lut 2006, 19:22
Witam,

Ktos mi odpowie na pytanie z tematu ?? :)

Nie chce Samsungow mialem jednego i bateria starczala mi na dwa dni :( Zalezy mi glownie na Mp3 bo poprostu czesto korzystam. Nie chce duzego telefonu. Waga 125 gram to max. Symbian mi nie potrzebny. UMTS nie interesuje mnie gdyz zanim jak bede z niego korzystal minie wiecznosc ;)

Jakies pomysly ??

 #52243  autor: piotrz
 07 lut 2006, 19:42
sagem x6-2 :smt006 kamil1221 Ci zaraz opowie i nim.
6230i
se k750i

 #52247  autor: tomekk
 07 lut 2006, 19:53
Sony Ericsson w800i , w550i :wink:
Najlepsze fony w swojej klasie do słuchania muzyki (dobry odtwarzacz, znakomite głosniki, b.dobry zestaw słuchwakowy, niezła bateria no i duzo pamieci)

 #52252  autor: NuLL
 07 lut 2006, 20:11
Co do SE to niebardzo :? Nie odpowiada mi menu tych telefonow za bardzo. Pozatym z wygladu tez nie te ;)

 #52254  autor: tomekk
 07 lut 2006, 20:16
No to pozostaje ci nokia 6230i :wink:
Muza gra dobrze, mój kolega ma i bawiłem sie sporo, telefonik naprawde godny polecenia.
Co do baterii to nie jestem pewien ale kumpel nie zazeka wiec pewnie nie jest zle :wink:

 #52255  autor: NuLL
 07 lut 2006, 20:21
Majac do wyboru 6230i i 6270 wzialbys 6230 ?? Wydaje mi sie cokolwiek dziwne proponowanie modeli ponizej ;) choc moze macie racje :)

 #52272  autor: tomekk
 07 lut 2006, 21:05
No ja bym wybrał 6270 :wink:
Ale dobrze sie zastanow... jesli chcesz nieduzy telefon z mp3 to 6230i bedzie idealna :)
Chyba ze interesuja cie takze inne bajery w fonie takie jak aparat, super wsywietlacz...
Ale to juz duzo drozsze sprawy, jak masz pieniadze to kupuj 6270 8) Jenak te wymagania które podałes w temacie spenia takze 6230i i jest tansza, pozdrawiam :wink:

 #52273  autor: kamil1221
 07 lut 2006, 21:10
piotrz pisze:sagem x6-2 :smt006 kamil1221 Ci zaraz opowie i nim.
6230i
se k750i
No to do dziela!!
Ile razu juz o nim pisalem !!!!


Aparat
W tym telefonie spotykamy się z aparatem o rozdzielczości 1,3 megapixela, co stanowi ogromną zaletę tego Sagem. Aparat jest wyposażony w progresywny ośmiokrotny zoom.
Sagem proponuje nam nie tylko plików odtwarzanie w formacie mp3 ale także wav, AAC, ACC+, AMR, iMelody, Midi.
Dźwięk z głośniczka jest dobry, przyjemny(nic nie skrzeczy), płynny. Słuchawki które otrzymujemy wraz z zestawem są świetne, a muzyka która płynie z nich jest przyjemna dla ucha(słychać basy, miękki dźwięk).
Telefon oferuje GPRS klasy 10, oraz WAP 2.0 (w tym modelu została zainstalowana przeglądarka znanej firmy OPENWAVE 7.0, telefon potrafi odczytywac strony w jezyku Xhtml).
Znajdzie się też tutaj Bluetooth, IrDA, SyncML, Serial Speed, USB Mode (At plugging-in, Modem, PictBridge, Mass storage for PC). Przy połączeniu telefonu z komputerem polecam Bluetooth.
Telefon posiada również JAVE 2.0
Sagem myX6-2 odczytuje formaty:
audio – iMelody, Midi, wav, mp3, AAC, AAC+, AMR;
obrazy – wbmp, bmp, png, gif, animacja gif, jpeg;
video – 3gp.
System jest stabilny. Telefon posiada slot na kartę pamięci typu microSD, jest to ogromną zaletą! Pamięć w telefonie jest przydzielona dynamicznie. Brakuje trochę radia, widocznie producent pomyślał „po co komu radio jak ma mp3” – lecz można to przełknąć.

Pare fotek z sagema Obrazek Obrazek

 #52309  autor: NuLL
 07 lut 2006, 22:27
PRzygladnalem sie Samsungowi D600 - konkrentny sprzet i bedzie trzeba pomyslec czy nie pocierpiec z bateria :D