DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #4141  autor: maciek.pl
 22 kwie 2005, 14:58
Kwota akceptowana do 400zl.
Dotychczas korzystałem tylko z Nokii ale zastanawiam się na Motorolą V547... Co byście zrobili na moim miejscu? 8) :!:

 #4143  autor: Bartosz
 22 kwie 2005, 15:42
a co masz do wyboru ??

 #4146  autor: maciek.pl
 22 kwie 2005, 18:41
Myśle jeszcze o SE T630, Nokii 6100,6110 lub 6110i no i tak jak napisałem wcześniej o Motoroli V500 i V-547...

Wydaje mi się, że Nokie odpadają bo mają jednak słabe wyświetlacze jak na obecną chwile, a o SE słyszałem że nie jest taki fajny jak się początkowo może wydawać...

No i w sumie odpowiedziałem sam sobie na to pytanie :lol: No chyba, że któs ma inne zdanie... :idea:

Aha a ma lub miał ktoś V500 lub V547?? Wpiszcie opinie...

 #4149  autor: Dragon
 22 kwie 2005, 19:59
co do Nokii masz racje, ekrany jak na dzisiejsze czasy sa archaiczne, jesli chodzi o SE to ma wlasciwie wszystkie funkcje ale w porownaniu do Motki jest gorszy bo:
-ma opoznienia w menu
-brak nagrywanai filmow (Motka moze)
-Se ma rozdzielczosc ekranu 128x160 a Motka 176x208

Ja bym na twoim miejscu wybral Motorole V600, ona sie wlasciwie za bardzo nie rozni od V547, po prostu V600 mi bardziej do gustu przypadla :P

 #4172  autor: max000
 23 kwie 2005, 10:22
Ja biore niedługo sagem my X5-2 w idei 25
Może ty też ją weź :-)

 #4174  autor: maciek.pl
 23 kwie 2005, 11:17
Dragon: Dzięki za info :D

Max000: Jakos nie mam przekonania do Sagemow. A gdybyś miał do wyboru Motke v547 i Sagema co byś wziął? :wink:

 #4177  autor: max000
 23 kwie 2005, 14:09
Wziął bym motorole gdyby nie miała antenki na wierzchu kiedyś miałem telefon z anteną na wierzchu i bardzo mi to przeszkadzało ... ale za to ma super wyświetlacz :D

Teraz zastanawiam się czy nie wziąć w Super mixPlus 24 II
-SE k500i za 299zł
-Sagem my X 5-2 za 239zł

Mógł by mi ktoś doradzić z tych 2 modeli a może coś innego z oferty Super mixPlus 24 II

 #4192  autor: Dragon
 23 kwie 2005, 21:21
Antenka w Motce nawet tak nie przeszkadza, nie jest dluga, a do tego nie trzeba sie o nia bac bo jest masywna

A co do wyboru miedzy Sagemem, a SE to bierz Eryka, roznica w cenie nie duza, a Eryk jest zdecydowanie lepszy:
-lepsza marka
-wiecej pamieci ( o 9mb)
-mozliwosc nagrywania video
-odtwarzacz mp3 (szkoda tylko ze w 12mb pamiecxi to sie duzo pisoenke nie zmiesci :/)
-klient e-mail
-EMS

no a jesli chodzi o przewage Sagema nad Erykiem to chyba tylko to ze Eryk ma opznienie w menu